Książki o historii

[podpis] BET
strony lokalne GW - Warszawa nr 272, wydanie z dnia 23/11/2011Kultura, str. 7

Książki o historii

Spotkania z autorami i prezentacje nowości, pokazy filmów, spacery, program dla najmłodszych - już po raz 20. w Arkadach Kubickiego odbędą się Targi Książki Historycznej.Wśród gości m.in. Władimir Bieszanow, autor "Roku 1944. Dziesięciu uderzeń Stalina", "Pogromu pancernego 1941 roku", "Obrony Leningradu", i Marek Sołonin, autor książek o udziale ZSRR w II wojnie światowej, który zaprezentuje swoją najnowszą publikację "Nic dobrego na wojnie". Targi Książki Historycznej z roku na rok zyskują cor...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • O pisarstwie Jacka Woźniakowskiego

  [ DLO KR ] - strony lokalne GW - Kraków

  Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie (Rynek Główny 25) zaprasza we wtorek 9 października (godz. 18) na spotkanie "Vita activa - vita contemplativa. O pisarstwie Profesora Jacka Woźniakowskiego"

 • Jacek Woźniakowski i jego Dzieło

  [ TCG KR ] - Co Jest Grane - Kraków

  Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie (Rynek Główny 25) zaprasza we wtorek 9 października (godz. 18) na spotkanie "Vita activa - vita contemplativa. O pisarstwie Profesora Jacka Woźniakowskiego" z udziałem ks. Adama Bonieckiego, Adama Michnika, Jacka Purchli, Stanisława Rodzińskiego i Henryka Woźniakowskiego.

 • "Gazeta Cafe" zaprasza na literacki weekend

  strony lokalne GW - Krak?

  W ramach odbywających się w Krakowie Targów Książki zapraszamy do udziału w ciekawych spotkaniach z autorami w naszej kawiarni przy Brackiej 14.

Polecane tematy