Na lód wrócił Sid, i to jak

[podpis] ANDRZEJ KULASEK
Gazeta Wyborcza nr 272, wydanie z dnia 23/11/2011Sport, str. 31

HOKEJ

Dwa gole i dwie asysty - po 320 dniach wrócił do gry Sidney Crosby, gwiazda ligi NHL. Hokeiści Pittsburgha wygrali 5:0 z New York Islanders. Czy poważna kontuzja kapitana Penguins spowoduje zmiany w przepisach?Choć był to dopiero drugi mecz 21- -letniego Andersa Nilssona, szwedzki bramkarz przeszedł do historii NHL. W 5. minucie i 24. sekundzie strzałem z bekhendu pokonał go Sidney Crosby. 18 571 widzów w hali w Pittsburghu eksplodowało. Najsławniejszy współczesny hokeista na świecie po niemal r...