Douglas kontra Douglas

[podpis] LIS
strony lokalne GW - Szczecin nr 285, wydanie z dnia 08/12/2011Sport, str. 12

Czy Pogoń 04 Szczecin powstrzyma marsz Wisły Kraków po mistrzostwo Polski w ekstraklasie futsalu? Odpowiedź dziś o 19.15. Wstęp na halę przy Twardowskiego za darmo. Kto zostanie w domu - może zobaczyć na żywo mecz w Orange Sport.Wisła jest na razie pewniakiem do mistrzostwa. Z presją i rywalami na razie radzi sobie wyśmienicie - na 10 spotkań wygrała 9 i tylko raz zremisowała (na inaugurację sezonu w Bielsku-Białej z Rekordem). Stosunek bramek też nakazuje ostrożność - 54:24, a warto podkreślić,...