Śledztwo w sprawie taśm PZPN

[podpis] PAP
Metro - Kraj nr 2224, wydanie z dnia 09/12/2011Wydarzenia, str. 5

Śledztwo w sprawie taśm PZPN

Chodzi o podejrzenie przyjęcia w latach 2010-2011 przez osoby pełniące funkcje kierownicze w PZPN korzyści majątkowej lub jej obietnicy w związku nową siedzibą PZPN - ujawniła prokuraturaDariusz Ślepokura z Prokuratury Okręgowej w Warszawie wyjaśnił, że podstawą wszczętego wczoraj śledztwa jest artykuł Kodeksu karnego, który mówi: "Kto, pełniąc funkcję kierowniczą w jednostce organizacyjnej wykonującej działalność gospodarczą (...) żąda lub przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obiet...

RP-TEM

Podobne artykuły

 • Otwarcie Narodowego dopiero w przyszłym roku

  strony lokalne GW - Warszawa

  Odbiory będą trwały do 6 grudnia. Z różnych powodów wydaje nam się, że lepiej zorganizować pierwszą imprezę na Stadionie Narodowym dopiero po Nowym Roku - mówi minister sportu Joanna Mucha.

 • Mocarze i pani minister

  strony lokalne GW - Lublin

  W weekend w Lublinie odbyły się XXXVI Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym. Organizatorem imprezy był Klub Uczelniany AZS UMCS. Zmagania zawodników obserwowała minister sportu Joanna Mucha.

 • Będzie minister Joanna Mucha

  strony lokalne GW - Lublin

  W poniedziałek 16 kwietnia odbędzie się I Miejski Sejmik Sportowy. Patronat nad tym wydarzeniem objęli - minister sportu i turystyki Joanna Mucha oraz prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Polecane tematy