Aukcja obrazów na rzecz lubelskiego hospicjum

[podpis] MS
strony lokalne GW - Lublin nr 287, wydanie z dnia 10/12/2011Kultura, str. 5

Aukcja obrazów na rzecz lubelskiego hospicjum

Warto w niedzielę o godz. 16 przyjść do Trybunału Koronnego, żeby wziąć udział w aukcji charytatywnej, z której wszystkie pieniądze trafią do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.Znani artyści związani z lubelską galerią Wirydarz przekazali obrazy na aukcję za darmo, do zlicytowania jest w sumie dwadzieścia prac. "Wśród ofiarowanych na aukcję dzieł znalazły się prace znakomitych i uznanych nestorów polskiej sztuki współczesnej - profesorów Akademii Sztuk Pięknych oraz znaczących m...

LU-DLO

Podobne artykuły

 • Kup wieszak, pomożesz hospicjum

  strony lokalne GW - Rzeszów

  W kropki, kwiatki, rybki, słoneczka - niezwykłe wieszaki mogą znaleźć się w naszej szafie, a kupując je, pomożemy podopiecznym Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Wczoraj ruszyła ogólnopolska aukcja charytatywna zorganizowana przez portal Szafa.pl zajmujący się sprzedażą i wymianą ubrań.

 • Aukcja dla dziecięcego hospicjum

  strony lokalne GW - Wrocław

  Od dziś można licytować m.in. grafikę Geta-Stankiewicza, koszulkę od Sebastiana Mili z autografami piłkarzy Śląska, bombki od Kingi Preis. Dochód zasili Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

 • Pomóżmy kupić hospicjum karetkę

  strony lokalne GW - Rzeszów

  Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zbiera pieniądze na zakup karetki transportowej. - Mamy coraz więcej podopiecznych w stacjonarnym hospicjum. I to dla nich jest potrzebna karetka - wyjaśnia Rafał Ciupiński, prezes Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Polecane tematy