SPORT W SKRÓCIE

[podpis] CW;AK;AK
strony lokalne GW - Częstochowa nr 288, wydanie z dnia 12/12/2011Sport, str. 7

W II lidze pań Częstochowianka świetnie rozpoczęła mecz w Krzanowicach i prowadziła 2:0 w setach. - W trzecim zrobiliśmy prezent gospodyniom i nie skończyliśmy aż ośmiu ataków - tłumaczy przyczyny porażki trener AJD Adam Łyczko. - A Krzanowice są taką drużyną, że jak się jej pozwoli grać, to walczy o każdy punkt. Całe szczęście, że w czwartym secie wszystko wróciło do normy.UKS Krzanowice - AJD Częstochowianka 1:3 (15:25, 11:25, 25:22, 23:25)AJD: Kwasowska, Siuda, Świech, Migoń, Szymczak, Piątek...

CZ-DLO

Podobne artykuły

 • Panie znów rozczarowały, tylko punkt SPS-u i Częstochowianki

  strony lokalne GW - Częstochowa

  SIATKÓWKA. Bez punktów Politechnika, jeden punkt Częstochowianka. W ostatniej przedświątecznej kolejce w II lidze nasze drużyny nie miały zbyt wiele powodów do radości.

 • W SKRÓCIE

  Sport.pl - Częstochowa

  SIATKÓWKA Delic-Pol pokonał faworyta Sporą niespodziankę sprawili siatkarze Delic-Polu Norwida. Częstochowianie ograli czołową drużynę II ligi Rafako Racibórz i zapewnili sobie utrzymanie w II lidze.

 • Częstochowianka liderem w II lidze

  strony lokalne GW - Częstochowa

  SIATKÓWKA ++ Miłą niespodziankę sprawiły w Gliwicach drugoligowe siatkarki AJD Częstochowianki. Wygrały za trzy punkty z Politechniką Śląską Gliwice i wskoczyły na fotel lidera. W II lidze mężczyzn wyjazdowe zwycięstwo odniósł Delic-Pol Norwid.

Polecane tematy