SPORT W SKRÓCIE

[podpis] CW;AK;AK
strony lokalne GW - Częstochowa nr 288, wydanie z dnia 12/12/2011Sport, str. 7

W II lidze pań Częstochowianka świetnie rozpoczęła mecz w Krzanowicach i prowadziła 2:0 w setach. - W trzecim zrobiliśmy prezent gospodyniom i nie skończyliśmy aż ośmiu ataków - tłumaczy przyczyny porażki trener AJD Adam Łyczko. - A Krzanowice są taką drużyną, że jak się jej pozwoli grać, to walczy o każdy punkt. Całe szczęście, że w czwartym secie wszystko wróciło do normy.UKS Krzanowice - AJD Częstochowianka 1:3 (15:25, 11:25, 25:22, 23:25)AJD: Kwasowska, Siuda, Świech, Migoń, Szymczak, Piątek...