null

• Lider pokonany po czterech latach

strony lokalne GW - Bydgoszcz

Drugie z rzędu zwycięstwo Artego. Bydgoskie koszykarki zawdzięczają je własnej determinacji. W czwartej kwarcie odrobiły aż 10 punktów straty i doprowadziły do historycznego, bo pierwszego, triumfu w lidze nad Liderem Pruszków.

• Było nerwowo, ale tym razem szczęśliwie

Postawione pod ścianą zawodniczki Artego wygrały swój pierwszy mecz w sezonie. - To był pojedynek, który po prostu musiałyśmy wygrać - mówiła Joanna Szymczak-Gorzyńska, jedna z najskuteczniejszych koszykarek na parkiecie.

• Artego złapało oddech

Przez trzy kwarty Artego Bydgoszcz męczyło się z najsłabszą w lidze Ineą Poznań. Po słabym i nerwowym meczu koszykarki odniosły drugie zwycięstwo w sezonie, wygrywając 58:49. - Cieszymy się, że przepchnęliśmy wynik - ocenia trener Adam Ziemiński