Czesław Żukowski od rundy wiosennej będzie prowadzić czwartoligowego Sokoła Ostróda. Jeszcze jesienią szkoleniowiec z powodzeniem pracował w Huraganie Morąg (9. zespół III ligi). Przypomnijmy, w ubieg...

• Na drodze do awansu każdy punkt waży więcej

strony lokalne GW - Olsztyn

- Po rundzie jesiennej nikt nas nie stawiał w roli faworytów. W tym roku zrobimy wszystko, by postawić kropkę nad "i" - mówi Czesław Żukowski, trener Huraganu Morąg, który zmierza po awans do drugiej ligi

• Huragan Morąg chce przerwać swoją niemoc

Przed nami kolejne emocje związane z trzecioligowymi rozgrywkami. Największe zapowiadają się w Morągu, gdzie tamtejszy Huragan podejmie Promień Mońki. - Chcemy przerwać passę remisów i porażek - zapowiada Czesław Żukowski, trener gospodarzy.

• Huragan górą

Niewiele brakowało, by w Morągu doszło do sensacji. Tamtejszy Huragan, jeden z faworytów do awansu do drugiej ligi, do ostatniej minuty musiał walczyć o zwycięstwo z niżej notowaną Warmią Grajewo. Podopieczni Czesława Żukowskiego pokonali swoich rywali 1:0, a jedyna bramka padła w 90. minucie po rzucie karnym (strzelił Kamil Mędrzycki). - Mamy wciąż młodą drużynę i utrzymanie pierwszego miejsca nie będzie łatwe - podkreśla trener Żukowski. - Przede wszystkim musimy grać szybciej. W całym sezonie nie ma łatwych spotkań i wcale nie będziemy wygrywać z każdym wysoką różnicą.