Budżet Gdyni przyjęty

[podpis] MAC
strony lokalne GW - Gdańsk nr 297, wydanie z dnia 22/12/2011Wydarzenia, str. 4

Budżet Gdyni przyjęty

Radni Gdyni przyjęli wczoraj budżet na 2012 r. Zaplanowano w nim deficyt, który ma być m.in. pokryty pożyczką, ale skarbnik miasta liczy, że nie będzie to konieczne.Budżet przyjęto jednogłośnie. - Poparliśmy go, bo jest oszczędny i ostrożny, czyli odpowiedni na obecną sytuację ekonomiczną - mówi Marcin Horała, radny opozycyjnego PiS. - Gdy dwa lata temu głosowaliśmy budżet na rok wyborczy, zaplanowano wtedy duży wzrost wydatków, m.in. na promocję miasta. Krytykowaliśmy to. Teraz w budżecie na 20...

GD-DLO

Podobne artykuły

 • Budżet Szczecina - Platforma zaskoczona poprawkami

  strony lokalne GW - Szczecin

  Prezydent Piotr Krzystek zmienia budżet Szczecina zwiększając deficyt z 285 mln zł do 397 mln zł. Platforma oponuje. Czy prezydenta poprą SLD i PiS?

 • Budżet Gorzowa: już ponad 100 mln zł deficytu

  strony lokalne GW - Zielona Góra

  Gorzowscy radni liczyli deficyt w kasie miasta. To 105 mln zł. Do tego mniejsze dochody niż planowano, zagrożone wydatki bieżące.

 • Cięcie na Mazowszu

  [ DLO WA ] - strony lokalne GW - Warszawa

  Władze Mazowsza planowały wydać w 2012 r. 3,6 mld zł. Ale to był budżet oderwany od rzeczywistości. Po planowanych cięciach wydatki skurczą się o prawie miliard (!) złotych. Jak w takim razie traktować plan wydatków na 2013 r.?

Polecane tematy