Piłkarze II-ligowych Wigier Suwałki już grali. Rezerwy pokonane

[podpis] TP
strony lokalne GW - Białystok nr 2, wydanie z dnia 03/01/2012Sport, str. 8

Piłkarze II-ligowych Wigier Suwałki już grali. Rezerwy pokonane

Piłkarze II-ligowych Wigier Suwałki mają już za sobą pierwsze spotkanie w 2012 roku. W niedzielę pokonali 2:1 swoje rezerwy.Działacze klubu z Suwałk wymyślili, że wzorem Cracovii 1 stycznia odbędzie się trening ich zespołu. - Mam nadzieję, że to początek nowej tradycji w naszym klubie - mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.Mecz trwał 2x15 minut, ale nie wszyscy zawodnicy z kadry drużyny wzięli w nim udział. M.in. dlatego w rolę bramkarza wcielił się pomocnik Kamil Lauryn. Gole dla II-ligowców strze...

BI-DLO

Podobne artykuły

 • Zawisza czeka na gwiazdę do defensywy

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Piłka nożna. Kolejny po Victorze Agalim hit transferowy zapowiada właściciel Zawiszy Radosław Osuch. W przeciwieństwie do występującego w ataku Nigeryjczyka tym razem będzie to boczny obrońca.

 • Piąty awans Zawiszy. Z boiska do kościoła

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Sezon 1988/89 był bardzo udany dla bydgoskiej drużyny. Prowadzony przez Władysława Stachurskiego zespół świetnie spisywał się w II lidze. Ukoronowaniem dobrej gry miał być baraż z GKS-em Jastrzębie.

 • Reprezentant Bułgarii w Zawiszy

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Bojan Pejkow ma być nowym bramkarzem bydgoskiej drużyny. To kolejny hit transferowy, bo Bułgar ma już za sobą debiut w reprezentacji narodowej.

Polecane tematy