Emocje na lodzie co 2,5 dnia

[podpis] JAROSŁAW K. KOWAL
strony lokalne GW - Krak? nr 4, wydanie z dnia 05/01/2012Sport, str. 12

Emocje na lodzie co 2,5 dnia

Hokeiści PLH rozpoczynają 40-dniowy maraton, który wyłoni uczestników play-off. W piątek prestiżowy mecz u siebie z JKH GKS-em Jastrzębie zagra Comarch Cracovia (godz. 18.30). Trudny sprawdzian czeka też Aksam Unię Oświęcim.Runda zasadnicza kończy się 14 lutego. Do zdobycia jest 48 punktów w 16 meczach, dlatego zawodnicy będą grali średnio co 2,5 dnia. Natłoku meczów nie da się uniknąć, bo przez niemal cały grudzień zespoły miały przerwę (reprezentacja Polski występowała w tym czasie w turnieju ...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Comarch Cracovia chce postraszyć lidera

  strony lokalne GW - Kraków

  To będzie podejście nr 8. Mistrzowie Polski spróbują pokonać Ciarko PBS Sanok, choć w powodzenie wierzą tylko najwięksi optymiści.

 • Dołek psychiczny hokeistów z Nowego Targu

  strony lokalne GW - Kraków

  Zawodnikom MMKS-u Podhala brakuje pewności siebie i chcą ją odzyskać w dzisiejszych derbach województwa małopolskiego z Aksam Unią Oświęcim (godz. 19). Będą też liczyć na to, że Comarch Cracovia nie zlekceważy Zagłębia w Sosnowcu.

 • Francusko-włoska wojna jogurtu z serem

  Gazeta Wyborcza

  Pod hasłem obrony dóbr narodowych rząd Włoch próbuje zapobiec przejęciu firmy mleczarskiej Parmalat przez francuski Lactalis - największego producenta serów na świecie.

Polecane tematy