W środkowych siła

[podpis] MACIEJ KOROLCZUK
Sport.pl - Gdańsk nr 18, wydanie z dnia 23/01/2012Wiadomości lokalne, str. 7

ATOM TREFL SOPOT - BUDOWLANI ŁÓDŹ 3:1

W środkowych siła

Siatkarki Atomu Trefl Sopot wygrały z Budowlanymi Łódź 3:1, dzięki czemu w sezonie zasadniczym zajmą minimum drugie miejsce. Zwycięstwo uratowała rezerwowa środkowa Corina Ssuschke-VoigtW tym sezonie największą odpowiedzialność za wynik wzięły na siebie środkowe Atomu. Na początku rozgrywek błyszczała Amaranta Fernandez Navarro. W meczach z AZS Białystok, PTPS Piła i Aluprofem Bielsko-Biała Hiszpanka zdobyła kolejno 10, 12 i 10 punktów. Później rolę liderek przejmowały jej koleżanki z pozycji śr...

[autor fot./rys] ŁUKASZ GŁOWALA
GD-TSP

Podobne artykuły

 • Atom po polsku

  Sport.pl - Gdańsk

  Atom Trefl Sopot wygrał z ostatnią drużyną PlusLigi Kobiet Stalą Mielec 3:1 i skończył sezon zasadniczy na 2. miejscu. W ćwierćfinale play-off zagra więc z Budowlanymi Łódź.

 • Teraz trzeba wygrać w Gdańsku

  strony lokalne GW - Kraków

  Po sześciu zwycięstwach z rzędu mistrzynie Polski przegrały z Atomem Treflem Sopot i by obronić tytuł, muszą wygrać co najmniej jeden mecz na wyjeździe.

 • Zmazać plamę po Dynamie

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Siatkarki Atomu Trefl Sopot będą miały szansę na zatarcie złego wrażenia, jakie pozostawiły po sobie po meczu Ligi Mistrzyń z Dynamem Kazań. We wtorek sopocianki zmierzą się z Modrzańską Prostejow.

Polecane tematy