Pałac nie sprostał mistrzyniom

[podpis] BOR
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 18, wydanie z dnia 23/01/2012Sport, str. 8

Pałac nie sprostał mistrzyniom

Po pięknej serii pięciu zwycięstw nadeszła porażka. Siatkarki Pałacu nie dały rady gwiazdom Muszynianki.Mistrzynie Polski potraktowały starcie z bydgoszczankami bardzo poważnie. Trener Bogdan Serwiński od początku wystawił na parkiecie swoje najgroźniejsze armaty. Gwiazdy z Polski i Holandii strzelały z zagrywki i ataku silnie i celnie, nie dając szans naszej drużynie. - Zostałyśmy tak skutecznie odrzucone zagrywką, że trzeba było zapomnieć o jakimkolwiek kombinacyjnym ataku - powiedziała po mec...

BS-DLO

Podobne artykuły

 • Dwa kroczki do sukcesu

  Sport.pl - Kraków

  Tylko godzinę i sześć minut trwał mecz muszynianek z Pałacem Bydgoszcz. Drużyna z uzdrowiska wygrała 3:0 i najprawdopodobniej do play-off przystąpi z pierwszego miejsca.

 • Teraz trzeba wygrać w Gdańsku

  strony lokalne GW - Kraków

  Po sześciu zwycięstwach z rzędu mistrzynie Polski przegrały z Atomem Treflem Sopot i by obronić tytuł, muszą wygrać co najmniej jeden mecz na wyjeździe.

 • Po mękach bliżej finału

  Sport.pl - Kraków

  Anna Werblińska zagrała bez sentymentów, Rachel Rourke nie żałowała ręki, a Debby Stam-Pilon nie tremowała obecność ważnej osoby na trybunach. Mało zabrakło, by to nie wystarczyło Bankowi BPS-owi Muszyniance Fakro do wygranej w pierwszym meczu półfinałowym.

Polecane tematy