Jadar AZS chce ograć Spartę, a Czarni Augustów

[podpis] KAMIL WRONA
strony lokalne GW - Radom nr 22, wydanie z dnia 27/01/2012Sport, str. 12

Jadar AZS chce ograć Spartę, a Czarni Augustów

SIATKÓWKAPodczas weekendu radomskie zespoły siatkarskie nie będą odpoczywać. Drugoligowi gracze Czarnych zmierzą się o punkty w Augustowie z miejscowym Centrum, natomiast występujące na zapleczu ekstraklasy zawodniczki Jadaru AZS-u Politechniki podejmą w niedzielę Spartę Warszawa.Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Gaudią w Trzebnicy radomianki sumiennie trenowały, a także sprawdziły się w roli... nauczycielek. W hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 34 przeprowadziły zajęcia z adeptka...

[autor fot./rys] MARCIN KUCEWICZ
RA-DLO

Podobne artykuły

 • Niestraszne im hale przeciwników

  strony lokalne GW - Radom

  SIATKÓWKA.  Zawodniczki Jadaru AZS-u Politechniki Radom wyraźnie lepsze od PLKS-u Pszczyna, natomiast gracze Radomskiego Centrum Siatkarskiego Czarni wypunktowali Pronar w Hajnówce - oto osiągnięcia zespołów z miasta nad Mleczną w meczach o ligowe punkty.

 • Tie-break dla radomianek

  Sport.pl - Radom

  W kolejnym meczu na zapleczu ekstraklasy siatkarki Jadaru AZS-u Politechniki Radom rywalizowały z Gaudią w Trzebnicy. O końcowym sukcesie radomianek zadecydował dopiero piąty set.

 • Okazja Czarnych do rehabilitacji

  strony lokalne GW - Radom

  SIATKÓWKA. W sobotnie popołudnie zawodnicy z Radomskiego Centrum Siatkarskiego "Czarni" podejmą Centrum Augustów. Stawką są punkty do drugoligowej klasyfikacji.

Polecane tematy