Ze szpitala w siną dal

[podpis] MAREK MAMOŃ
strony lokalne GW - Częstochowa nr 43, wydanie z dnia 21/02/2012Wydarzenia, str. 26

Ze szpitala w siną dal

50-letnią Małgorzatę Pawliczak zatrzymano pod zarzutem udziału w grupie przestępczej wyłudzającej bankowe pożyczki. Lekarze z Parkitki uznali, że jest zbyt chora, by trafić do aresztu. Po opuszczeniu szpitala zapadła się pod ziemię.Opublikowano list gończy. Poszukiwana mieszka na ul. Słowackiego i ma już za sobą przeszłość kryminalną. W grudniu ub.r. była jedną z siedmiu osób zatrzymanych pod zarzutem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej wyłudzającej kredyty. Oszuści posługiwali się fałs...

CZ-DLO

Podobne artykuły

 • W zorganizowanej grupie wyłudzali bankowe pożyczki

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Częstochowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali siedem osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyłudzających kredyty z banków. W rok "zarobili" ponad 160 tys. zł.

 • Wpadła po katastrofie kolejowej

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Poszukiwaną listem gończym za oszustwa bankowe częstochowiankę policjanci namierzyli w szpitalu psychiatrycznym w Lublińcu. Nieoczekiwanie pomogła w tym katastrofa kolejowa pod Szczekocinami.

 • Happening przed Pałacem Poznańskich: Tutaj jest bomba!

  strony lokalne GW - Łódź

  Wczorajsza akcja "Uwaga! Niewypał" przy Manufakturze miała zwrócić naszą uwagę na złe zagospodarowanie przestrzeni miejskich i problem parkowania na trawnikach.

Polecane tematy