Plagiat o UB. Jest odwołanie

[podpis] AZ
strony lokalne GW - Szczecin nr 68, wydanie z dnia 21/03/2012Wydarzenia, str. 4

Plagiat o UB. Jest odwołanie

Prokurator IPN Krzysztof Bukowski odwołał się od decyzji Rady Wydziału Humanistycznego US, która odebrała mu doktorat po tym, jak zarzucono mu plagiat.We wczorajszej "Gazecie" napisaliśmy, że Rada Wydziału Humanistycznego US uchyliła uchwałę z 2005 r. nadającą Bukowskiemu stopień doktora. Bukowski nadal pracuje w delegaturze koszalińskiej IPN. Choć plagiat to przestępstwo ścigane z urzędu, nie wszczęto wobec niego nawet postępowania dyscyplinarnego. Ale prokurator nie daje za wygraną. - Pan Buko...

SZ-DLO

Podobne artykuły

 • Wielkopolska atrakcyjna, ale inne regiony bardziej

  strony lokalne GW - Poznań

  Dopiero na piątym miejscu pod względem atrakcyjności inwestycyjnej znalazł się nasz region w najnowszym raporcie Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.

 • Archiwiści w Supraślu przyglądają się SB

  strony lokalne GW - Białystok

  Kilkudziesięciu archiwistów, historyków, naukowców z całego kraju od wczoraj obraduje w Supraślu. Konferencja Archiwalna Instytutu Pamięci Narodowej potrwa do środy.

 • PANIE KACZMAREK, PROSZĘ PODNIEŚĆ TĘ FLASZKĘ!

  strony lokalne GW - Poznań

  Czy już niedługo podobne komunikaty usłyszymy w Poznaniu dzięki kamerom monitoringu? Urzędnicy rozważają zainstalowanie sprzętu, który nie tylko będzie do nas mówił, ale i słuchał, co my mówimy. Tylko czy to nie narusza naszej prywatności?

Polecane tematy