Grad, śnieg, a w końcu przerwany mecz

[podpis] MA
Sport.pl - Białystok nr 78, wydanie z dnia 02/04/2012Wiadomości lokalne, str. 14

IV LIGA PIŁKI NOŻNEJ

W 19. kolejce rozgrywek najwięcej problemów mieli grający o awans zawodnicy Wissy Szczuczyn. Oni walczyli nie tylko z rywalami, ale też z warunkami atmosferycznymi.Starcie w Szczuczynie między miejscową Wissą a Zniczem Suraż zostało przerwane w 62. min.- Najpierw zaczął padać duży grad, zaraz potem bardzo gęsty śnieg. W pewnym momencie sędziowie stwierdzili, że nie widzą linii. Próbowano odśnieżać, ale linie zaraz znikały pod śniegiem. Sędzia główny po konsultacji z obserwatorem przerwał grę. O ...