STEROWANIE PRACĄ INSTALACJI GRZEWCZEJ

Ładny Dom nr 8, wydanie z dnia 01/08/2012JAK MĄDRZE, str. 78

STEROWANIE PRACĄ INSTALACJI GRZEWCZEJ

Z ROKU NA ROK ROSNĄ CENY ENERGII CIEPLNEJ. JEDNĄ Z MOŻLIWOŚCI OGRANICZENIA KOSZTÓW OGRZEWANIA DOMU, JEST ODPOWIEDNIE USTAWIENIE AUTOMATYKI STERUJĄCEJ PRACĄ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA.Pracą poszczególnych elementów nowoczesnych instalacji grzewczych steruje odpowiednio dobrana automatyka. Może to być regulator pokojowy wyposażony w czujnik temperatury wewnętrznej lub automatyka pogodowa z czujnikiem zewnętrznym. Ale nawet najdroższy i najlepszy sterownik wymaga właściwego zaprogramowania, ...

RP-MLD

Podobne artykuły

 • STEROWANIE PRACĄ INSTALACJI GRZEWCZEJ

  Ładny Dom

  Z ROKU NA ROK ROSNĄ CENY ENERGII CIEPLNEJ. JEDNĄ Z MOŻLIWOŚCI OGRANICZENIA KOSZTÓW OGRZEWANIA DOMU, JEST ODPOWIEDNIE USTAWIENIE AUTOMATYKI STERUJĄCEJ PRACĄ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA.

 • Protesty przeciw podwyżkom cen

  Gazeta Wyborcza

  (W) Emeryci, renciści, nauczyciele i budowlani protestują przeciw wprowadzonym 1 stycznia podwyżkom cen energii elektrycznej, gazu, centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

 • JAKĄ WYBRAĆ AUTOMATYKĘ DO STEROWANIA KOTŁEM

  Ładny Dom

  O KOSZTACH EKSPLOATACJI I KOMFORCIE OBSŁUGI INSTALACJI GRZEWCZEJ W DUŻYM STOPNIU DECYDUJE AUTOMATYKA, KTÓRA ODPOWIADA ZA STEROWANIE JEJ PRACĄ.

Polecane tematy