[ DLO SZ ] - strony lokalne GW - Szczecin nr 218, wydanie z dnia 18/09/2012Gazeta Szczecin, str. 12

Początek turnieju głównego Pekao Szczecin Open 2012

[autor fot./rys] CEZARY ASZKIEŁOWICZ;CEZARY ASZKIEŁOWICZ
SZ-DLO

• Spokojnie i szybko. To u nas rzadkość!

strony lokalne GW - Zielona Góra

Pierwszoligowy GTPS gładko i bezdyskusyjnie wygrał sobotni mecz z Energetykiem Jaworzno. Trzy sety trwały niecałe 70 minut. To najszybsze zwycięstwo naszych siatkarzy w sezonie. I dopiero drugie bez straty seta.

• Francuzi pokonani. Teraz Challenge Round

strony lokalne GW - Rzesz?

Siatkarze Asseco Resovii zagrają w Challenge Round europejskiego Pucharu CEV. Podopieczni Andrzeja Kowala pokonali wczoraj po raz drugi francuski zespół Arago de Sete. Tym razem wygrali we własnej hali 3:0 i awansowali do kolejnej rundy. A w tej zmierzą się ze spadkowiczem z Ligi Mistrzów