SPORT W SKRÓCIE

[podpis] PIK
Sport.pl - Kraków nr 223, wydanie z dnia 24/09/2012Inne wydarzenia, str. 8

Wicemistrzowie Polski nie radzili sobie w meczach wyjazdowych. Wczoraj po raz pierwszy przywieźli punkty z obcego lodowiska. Zamiast kompletu zgarnęli dwa, bo długo nie potrafili znaleźć sposobu na Zagłębie Sosnowiec, jedną z najsłabszych drużyn ligi. W połowie drugiej tercji podopieczni Rudolfa Rohaczka przegrywali dwoma bramkami. Udało im się jedynie doprowadzić do wyrównania. Dogrywka trwała za to tylko 20 sekund, bo chwilę po rozpoczęciu zwycięską bramkę po akcji Damiana Słabonia i Jarosława...