NA MIASTO

[podpis] Stylizacja: BARBARA MIELNICZUK, MATEUSZ TOMCZYK, opracowanie: OLA WIECHNIK
Logo nr 7, wydanie z dnia 01/07/2012MODA, str. 32

NA MIASTO

Codzienny bieg przez miasto wymaga odpowiedniego obuwia. Nie, nie chodzi o buty sportowe. Chodzi o buty uniwersalne. Po mieście i na miasto.KRZYŻÓWKACROSSY, ZWANE TEŻ SMARTAMI, BUTAMI CASUALOWYMI CZY PO PROSTU MIEJSKIMI, TO POŁĄCZENIE ELEGANCKICH PANTOFLI Z WYGODNYMI BUTAMI SPORTOWYMI. KRZYŻÓWKA WYJĄTKOWO UDANA.MIEJSKI BUTDO CZEGOMusi być przede wszystkim uniwersalny. Ogromną zaletą crossów jest to, że pasują niemal do wszystkiego. Możemy je założyć do marynarki, dżinsów, kraciastej koszuli czy ...

RP-MVC

Podobne artykuły

 • BLUE SUEDE SHOES

  Logo

  Zmarły 35 lat temu Elvis Presley zdobył sławę, śpiewając o niebieskich zamszowych butach. Ta piosenka była jego pierwszym wielkim hitem. A zamsz i żywe kolory są prawdziwym hitem tej jesieni.

 • Obłęd obniżek

  Przewodnik po wyprzedażach

  Wszystkie łódzkie centra handlowe zapraszają na okazyjne zakupy zimowych kolekcji. Które sklepy przygotowały najciekawszą ofertę?

 • WOLNE STOPY

  Logo

  O TEJ PORZE ROKU SANDAŁY TO KONIECZNOŚĆ. JAPONKI, RZYMIANKI CZY ZWYKŁE KLAPKI - OBUWIE, BEZ KTÓREGO LEPIEJ NIE WCHODZIĆ W SEZON LETNI. PRZYGOTOWALIŚMY PRZEGLĄD SKÓRZANYCH SANDAŁÓW, W KTÓRYCH BĘDZIESZ SIĘ CZUĆ DOBRZE I DOBRZE WYGLĄDAĆ. OCZYWIŚCIE BEZ SKARPETEK.

Polecane tematy