Warmia Grała Na Piachu

[podpis] DAR
GW Olsztyn nr 102, wydanie z dnia 04/05/1999SPORT, str. 11

III LIGA PIŁKARSKA

W sobotę piłkarze Warmii/Stomilu przegrali w Kościerzynie z tamtejszą Kaszubią 2:0

Gospodarze od początku meczu uzyskali dużą przewagę, lecz byli bardzo nieskuteczni.

Do przerwy piłkarzom Kaszubii nie udało zdobyć bramki, co było dużą zasługą Norberta Witkowskiego, olsztyńskiego bramkarza. Ten siedemnastolatek, na co dzień występujący Stomilu II, udanie zadebiutował w rozgrywkach trzeciej ligi, lecz nie był w stanie uchronić olsztyniaków od porażki. Po przerwie gospodarze jeszcze sil...