Zwycięska Pomoc

[podpis] paw
GW Lublin nr 113, wydanie z dnia 17/05/1999SPORT, str. 16

II LIGA PIŁKI NOŻNEJ

Piłkarze zamojskiego Hetmana nie zawiedli. W spotkaniu prolongującym nadzieje na utrzymanie się w drugiej lidze, drużyna trenera Jerzego Krawczyka pokonała w Zamościu krakowskiego Hutnika 3:2.

Wynik sugeruje, że spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Nic podobnego. Przez 75 minut ton wydarzeniom na boisku nadawali gospodarze, strzelając w tym czasie trzy bramki. Zamościanie opanowali środkową strefę boiska, w której rządził i dzielił Dawid Bartos. Bardzo dobrze uzupełniali linię pomo...