Wawrzyniec wspaniały

[podpis] ahr
Gazeta Stołeczna nr 197, wydanie z dnia 25/08/1997SPORT, str. 14

III LIGA PIŁKI NOŻNEJ. 4. KOLEJKA

Jeśli piłkarze Okęcia utrzymają obecną formę, mogą mieć duże problemy z utrzymaniem się w III lidze. Nawet angaż do drużyny mistrza Warszawskiej Ligi Szóstek Piłkarskich będzie wątpliwy. Jej prezes wyszedł w sobotę ze stadionu już po 40 minutach. Okęcie przegrało z Wigrami Suwałki 0:2.

Losy meczu rozstrzygnął w siedem minut Wawrzyniec Kropiwnicki. Najpierw w 64. min po błędzie Adama Jankowskiego w środku pola piłkę przejął Krzysztof Krzywicki, minął obrońcę Okęcia i zacentrował z prawego...