Ściana za plecami

[podpis] Adam Romański, Zagrzeb
Gazeta Stołeczna nr 235, wydanie z dnia 08/10/1997SPORT, str. 15

KOSZYKÓWKA. Wygrana Mazowszanki w Zagrzebiu

20 minut dobrej gry w pierwszej połowie i kilka świetnych zagrań w końcówce meczu dało Mazowszance-Pekaes Pruszków bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo w Pucharze Europy. KK Zagrzeb, który wcześniej wygrał w Kownie z Żalgirisem, przegrał z Polakami 87:90.

Drużyna z Zagrzebia dwa razy zwyciężyła w meczach wyjazdowych, u siebie uległa ASVEL Villeurbane. Po porażce u siebie z Kalevem pruszkowianie musieli wczoraj wygrać. - Czuliśmy ścianę za plecami - mówił potem Tyrice Walker.