Pierwszy Remis

[podpis] DSS
GW TORUŃ nr 208, wydanie z dnia 06/09/1999SPORT, str. 10

PIŁKA NOŻNA. III Liga, grupa Warszawsko-pomorska - 6. Kolejka

W inowrocławsko-toruńskich derbach Kujaw i Pomorza padł remis i dzięki temu piłkarze Goplanii zdobyli pierwszy punkt w lidze.

W pierwszej połowie spotkania w Inowrocławiu z boiska wiało nudą. Cztery minuty po przerwie szybki rajd prawą stroną boiska przeprowadził Tomasz Urbański. Po jego dokładnym zagraniu Jarosław Włodarczyk był sam przed pustą bramką i nie mógł spudłować. Na 2:0 Elana podwyższyła 10 minut później. Andrzej Wojtaś popisał się pięknym rajdem. Minął czterech zawodników Gop...