FILM

Miłość ma dwie twarze

[podpis] J.SZ.
Gazeta Telewizyjna nr 242, wydanie z dnia 15/10/1999, str. 23

Miłość ma dwie twarze

 • HBO 15:45

  Komedia romantyczna

  Naprawdę błyskotliwa komedia romantyczna. Jej temat da się zawrzeć w nieprzyzwoicie banalnym pytaniu: "O co właściwie chodzi w miłości?".

  O miłości świetnie potrafi opowiadać Rose Morgan (Barbra Streisand - na zdjęciu), profesor literatury w Columbia University. W praktyce idzie jej gorzej. Jest brzydka. Mieszka z matką (Lauren Bacall), dawną pięknością. Ładna jest też jej siostra Claire (Mimi Rogers), która w...

 • RP-CTR

  Podobne artykuły

  • * Miłość ma dwie twarze 1 TVP 20:05 Komedia romantyczna

   Gazeta Telewizyjna

   Naprawdę błyskotliwa komedia romantyczna. Jej temat da się zawrzeć w nieprzyzwoicie banalnym pytaniu: "O co właściwie chodzi w miłości?". O miłości świetnie potrafi opowiadać Rose Morgan (Barbra Stre

  • MIŁOŚĆ MA DWIE TWARZE

   Gazeta Telewizyjna

   Przesadziłem z tymi czterema gwiazdkami, ale niech i ja okażę się czasem zwolennikiem romantycznych komedii. Ta jest naprawdę błyskotliwa. Jej temat da się zawrzeć w nieprzyzwoicie banalnym pytaniu:

  • Miłość ma dwie twarze

   MAGAZYN, dodatek do Gazety Wyborczej

   Przesadziłem z tymi pięcioma gwiazdkami, ale niech i ja okażę się czasem zwolennikiem romantycznych komedii. Ta jest naprawdę błyskotliwa. Jej temat da się zawrzeć w nieprzyzwoicie banalnym pytaniu:

  Polecane tematy