Wspomnień Czar

[podpis] BG
AUTO-MOTO nr 0 dodatek do AUTO-MOTO nr 304, wydanie z dnia 30/12/1999, str. 1

Wspomnień Czar

RYNEK. Dawni Liderzy

Jeszcze dziesięć lat temu posiadanie nowego poloneza, łady czy szkody stanowiło nie lada gratkę. Czasy się zmieniły, jednak dawni liderzy nie dają za wygraną.

Od stycznia do października kupiliśmy niemal 530 tysięcy samochodów. Bez wątpienia wśród niegdyś popularnych marek na transformacji ustrojowej najwięcej zyskała Skoda, która od stycznia do końca października tego roku sprzedała 28 832 samochody felicja. W porównaniu do analogicznego okresu 1998 roku oznacza to wzrost o 29 proc.

GD-ZGR

Podobne artykuły

 • Auta tanie niesłychanie

  Gazeta Stołeczna

  Wprawdzie światowe koncerny samochodowe prowadzą w Polsce intensywne akcje reklamowe to jednak ceny nowych aut zagranicznych są dla większości Polaków nie do przyjęcia. Pozostają gorsze, lecz tańsze

 • Jakie auta się nie psują

  AUTO-MOTO

  Kupując nowe auto możemy zakładać, że szybko się nie popsuje. Jeśli jednak zafundujemy sobie samochód japoński, owo założenie będzie graniczyć z pewnością. Nowe auta z Japonii psują się najrzadziej.

 • MOTOWIEŚCI

  AUTO-MOTO

  * Fińskie plany. Jesienią '98 fińska firma Valmet Automotive Oy zacznie produkcję wyczynowej wersji modelu Saab 900 - docelowo do 3 tys. sztuk rocznie. Valmet współpracuje z Saabem od 30 lat i dotąd

Polecane tematy