Ważne zmiany w regulaminie oraz sposobach płatności Archiwum Gazety Wyborczej

redPor
18.12.2014 , aktualizacja: 19.12.2014 09:37
A A A


Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, jakie nastąpią w serwisie:

Informujemy, że zmieniamy sposób wykupywania dostępu do Archiwum Gazety Wyborczej oraz treść regulaminu Archiwum Gazety Wyborczej.

Zmiany wynikają z wejścia w życie nowej ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. i dotyczą:

 • warunków sprzedaży treści cyfrowych,

 • warunków odstąpienia od umowy i zwrotu plików,

 • praw przysługujących konsumentom w przypadku uzasadnionych reklamacji.

  Od dnia 18 grudnia 2014 roku jedynym sposobem płatności pozostanie przelew tradycyjny na numer konta Wydawcy, który zostanie udostępniony po wcześniejszym kontakcie z Wydawcą poprzez formularz zamówienia.

  Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem na wskazany adres e-mail w ciągu 24 godzin, chyba, że zapytanie otrzymamy w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela i dni ustawowo wolne od pracy), wówczas skontaktujemy się pierwszego dnia roboczego po dniu wolnym od pracy. Po złożeniu zamówienia prześlemy Państwu dane do przelewu. Potwierdzenie dokonania przelewu prosimy wysłać na adres archiwumgw@agora.pl .

  Dostępy czasowo wycofane z oferty:

 • Dostęp 5- i 60-minutowy

  Dostępy dostępne w ofercie:

 • Dostęp 200-minutowy, 7-dniowy i miesięczny

  W terminie 24 godzin po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub po odnotowaniu płatności na naszym koncie (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) prześlemy Państwu na wskazany adres e-mail informację o aktywacji dostępu dla podanego wcześniej loginu.