Autor

BDC

(znalezionych: 4821 )

 • CYFERKI, NA KTÓRYCH MOŻNA ZAROBIĆ

  [ OWN BI ] - BUSINESS TO BUSINESS BDC 21-09-2015

  Kto będzie umiał je uszeregować, zaprogramować komputer, by ten znalazł ważne zależności, odnajdzie dobre miejsce dla swojej firmy na rynku.

 • NOWY SĄD DLA BIZNESU. ARBITRAŻOWY

  [ OWN BI ] - BUSINESS TO BUSINESS BDC 21-09-2015

  Do życia powołano go w końcu czerwca, formalnie ma zacząć działać teraz, na jesieni.

 • ŁOMŻA KUSI NIŻSZĄ CENĄ

  [ OWN BI ] - BUSINESS TO BUSINESS BDC 17-08-2015

  Z odpowiedzą na to pytanie zmierzyli się miejscowi. Wybrali drugi wariant, ale nie bez oporu.

 • NOMINACJA DLA LSA ZA INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĘ

  [ OWN BI ] - BUSINESS TO BUSINESS BDC 17-08-2015

  Białostocka spółka LSA zajmująca się wytwarzaniem lekkich kruszyw spiekanych została nominowana do krajowej nagrody "QI Najwyższa Jakość", za stworzenie ekologicznej technologii przetwarzania popiołów przemysłowych.

 • SZEROKIMI DROGAMI PRZYJEŻDŻAJĄ INWESTORZY

  [ OWN BI ] - Business to business BDC 19-06-2015

  Dobra droga to podstawa, by starać się o nowe inwestycje - powtarzano chórem podczas łódzkiej konferencji "S8 - inwestycje nam po drodze". Podlasie musi jeszcze trochę poczekać. - Tu też nowoczesne drogi się pojawią - przekonuje Ilona Antoniszyn-Klik, wiceminister gospodarki.

 • PADMA - NOWA RZECZYWISTOŚĆ

  [ OWN BI ] - Business to business BDC 19-06-2015

  Kiedy ogłosili plany dalszego rozwoju, w okolicy inne firmy zaczęły podnosić pensje swoim pracownikom, by ich zatrzymać. W nowej hali produkcyjnej niebawem będą mieli pewnie więcej robotów niż we wszystkich ośrodkach naukowych w regionie razem wziętych.

 • Areszty dla skinów za nieobecność w sądzie

  strony lokalne GW - Białystok BDC 29-09-2011

  Od kilku miesięcy nie może rozpocząć się proces czterech skinów oskarżonych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o nazwie IV Edycja. Zajmowali się malowaniem haseł i symboli faszystowskich w Białymstoku.

 • Salowa wyłudzała pieniądze od rodzin zmarłych

  strony lokalne GW - Białystok BDC 29-09-2011

  Białostocki sąd okręgowy prawomocnie skazał salową z prosektorium szpitala w Bielsku Podlaskim za to, że w ponad 200 przypadkach wyłudziła opłatę za czynności związane z przygotowaniem zwłok.

 • Mistrz kierownicy uciekał. Wpadł. Ale wyszedł na wolność

  strony lokalne GW - Białystok BDC 28-09-2011

  Pijany kierowca audi uciekał przed policją przez kilka kilometrów. Staranował cztery samochody, z których jeden spłonął. Choć śledczy wnioskowali o jego areszt, sąd wczoraj wypuścił go na wolność.

 • Areszt dla pirata drogowego z Zawyk

  strony lokalne GW - Białystok BDC 28-09-2011

  W sobotę, kierując po pijanemu bmw, potrącił trzy osoby. Jedna z nich walczy o życie. Wczoraj białostocki sąd rejonowy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny do końca grudnia. Na razie.

 • Pitbull rzucił się na dziecko i yorka

  strony lokalne GW - Białystok BDC 28-09-2011

  Prokuratura oskarża właściciela psa rasy pitbull, że nie upilnował go, a zwierzak pogryzł dziecko. Wcześniej zagryzł pieska, który należał do babci dziewczynki. Mężczyźnie grozi do roku więzienia.

 • W SKRÓCIE

  strony lokalne GW - Białystok BDC 26-09-2011

  Zmarł Krzysztof Wasilewski, szef WIR Wasilewski był przewodniczącym Klubu Więzionych, Internowanych i Represjonowanych w Białymstoku. Miał 51 lat. Od 1980 roku pracownik Ośrodka Transportu Leśnego w

 • Przegrał życie z hazardem

  strony lokalne GW - Białystok BDC 23-09-2011

  Artur N. kiedyś był pogranicznikiem, z przyzwoitą pensją i dobrymi kolegami. Niedługo zostanie kryminalistą. Pewnie z kilkuletnim wyrokiem (ten jeszcze nie zapadł), będzie sam i będzie miał masę długów.

 • Odpowie za swastyki na pomniku smoleńskim

  strony lokalne GW - Białystok BDC 22-09-2011

  Do dwóch lat więzienia grozi 26-letniemu Mariuszowi K., który w marcu znieważył tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku, malując na niej swastykę i symbol "SS".

 • Rozpoczął się proces gwałciciela porywającego dziewczynki z przystanków

  strony lokalne GW - Białystok BDC 21-09-2011

  Za drzwiami zamkniętymi rozpoczął się wczoraj proces 39-letniego Białorusina, oskarżonego o gwałty, ich usiłowania i pobicie ofiar. A tymi były kilkunastoletnie dziewczynki.

 • Pijany ksiądz chciał bić policjantów

  strony lokalne GW - Białystok BDC 21-09-2011

  Więzienie w zawieszeniu, 1,5 tys. zł grzywny, dwa lata bez prawa jazdy oraz po 500 zł dla poszkodowanych policjantów i listowne przeprosiny - to kara dla księdza Józefa B., który prowadził samochód po pijanemu, uciekał przed kontrolą i szarpał się z mundurowymi.

 • Połowiczny wyrok w sprawie odszkodowania za nielegalną policyjną prowokację

  strony lokalne GW - Białystok BDC 17-09-2011

  Jeszcze raz sąd będzie musiał wyliczyć, jakie straty poniósł prof. Tomasz Hirnle na skutek nielegalnej policyjnej prowokacji. Przyznane mu odszkodowanie w wysokości 20 tys. zł białostocki sąd apelacyjny uznał wczoraj za niewystarczające.

 • Wójt Płaskiej trafił do aresztu

  strony lokalne GW - Białystok BDC 17-09-2011

  Łomżyński sąd aresztował na trzy miesiące wójta gminy Płaska. Mężczyźnie zarzuca się żądanie 280 tys. zł łapówki i przyjęcie 120 tys. zł jako pierwszej raty.

 • Lekarz apeluje o większe odszkodowanie

  strony lokalne GW - Białystok BDC 16-09-2011

  Dodatkowych 274 tys. zł odszkodowania za utracone zarobki z powodu nielegalnej policyjnej prowokacji - domaga się w sądzie apelacyjnym prof. Tomasz Hirnle. Sąd pierwszej instancji uznał, że należy mu się 20 tys. zł.

 • Wójt gminy Płaska wpadł w korupcyjną zasadzkę

  strony lokalne GW - Białystok BDC 16-09-2011

  120 tys. zł kontrolowanej łapówki wziął wójt gminy Płaska, niedaleko Augustowa. Prowokację przygotowali policjanci z wydziału do walki z korupcją podlaskiej komendy.

Polecane tematy