Autor

CIG

(znalezionych: 8480 )

 • WYDARZENIA W SKRÓCIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 07-12-2017

  Święto wolontariuszy Święto wolontariuszy Wolontariusze obchodzili we wtorek swoje święto. Wieczorem Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" zorganizowało uroczystą galę. Wolontariuszem Roku 2017 zos

 • WARSZTATY I SPEKTAKL

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 01-12-2017

  Artystki z grupy twórczej Zdolne Radomianki i Radomianie 2 grudnia poprowadzą kolejny cykl warsztatowy w Amfiteatrze: Sielsko-anielsko.

 • "DREWNIANE SKARBY ARCHEOLOGICZNE"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 01-12-2017

  Muzeum po gruntownym remoncie otwiera się nowościami. 1 grudnia zaprasza na wernisaż ekspozycji: "Drewniane skarby archeologiczne świadectwem użytkowania drzew i krzewów w średniowiecznym gospodarstwie domowym". Będzie ją można oglądać w Domu Gąski i Esterki.

 • Palił plastikami, dostał mandat

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 24-11-2017

  W czwartek rano strażnicy miejscy dostali zgłoszenie o dużym zadymieniu i wyczuwalnym odorze przy ulicy Przemysłowej. Ekopatrol namierzył firmę i ukarał właściciela. Jak informuje Piotr Stępień, rzec

 • BYŁO, JEST, BĘDZIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 24-11-2017

  Dawno temu Dawno temu Koniokradzi uwzięli się widocznie na Radom i w przeciągu bardzo krótkiego okresu, pomimo czujności policji, w odstępach kilkudniowych ukradli 6 koni, a mianowicie: numerowemu z

 • Dla kogo Nagroda Literacka Miasta Radomia?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 24-11-2017

  Spośród 45 zgłoszonych książek jury nominowało do Nagrody Literackiej Miasta Radomia dziewięć. Laureatów w trzech kategoriach poznamy 5 grudnia Przypomnijmy, do nagrody zgłoszono 24 pozycje w kategor

 • OSTATKOWY IMPRO-SHOW W AMFITEATRZE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 24-11-2017

  - Zanim poleje się wosk, w Amfiteatrze poleją się łzy. Śmiechu. W listopadowy, ponury i niemal na pewno deszczowy wieczór zaprosimy do kosmicznego wnętrza "Kawiarni Artystycznej" na impro-show - zachęca Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr".

 • Policja szuka świadków wypadku

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 23-11-2017

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu poszukują świadków wypadku, w którym zginął 74-letni mężczyzna poruszający się o kulach Do wypadku doszło 16 listopada ok. godz. 6.20 na ul. Szarych S

 • NIEZWYKŁE BOGACTWO WRAŻEŃ W CRP!

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 17-11-2017

  "Looking Glass" Sofi Żezmer to nowa ekspozycja, która pojawi się w Centrum Rzeźby Polskiej.

 • Szkolenia w skarbówkach

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 14-11-2017

  Od 1 stycznia 2018 r. mikroprzedsiębiorcy będą mieć obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednoliteg

 • CO NOWEGO W AMFITEATRZE?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 10-11-2017

  Andrzej Rysuje, spektakl Jonasza Kofty i jam session oraz koncert Funky Vibes - to propozycje na spędzenie najbliższych jesiennych wieczorów z MOK "Amfiteatr".

 • "GOMBROWICZ I CZAPSKI - SPÓR I FASCYNACJA"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 03-11-2017

  Festiwal Józefa Czapskiego to cykl wydarzeń artystycznych, naukowych i popularnonaukowych, który potrwa od 5 października do 7 listopada. Liczne wydarzenia i spotkania odbędą się w: Warszawie, Toruniu, Stawisku, Sopocie, Katowicach, Kurozwękach, Petersburgu, Paryżu, Maisons-Laffitte, Cieszynie, Krakowie oraz we Wsoli. Wydarzenie organizuje fundacja SUSEIA z Krakowa.

 • KRZYSZTOF ZALEWSKI W RADOMIU

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 03-11-2017

  Już 9 listopada usłyszymy na żywo Krzysztofa Zalewskiego. Koncert odbędzie się w ramach drugiej części trasy promującej album "Złoto".

 • POGODNA BALLADA O OLKU DOBIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 03-11-2017

  MCSW "Elektrownia" zaprasza w poniedziałek na prawdziwie sportowy maraton. W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego zobaczymy dwa filmy: "Biegacze" i "Happy Olo".

 • SPOTKANIE Z ZIEMOWITEM SZCZERKIEM W AMFITEATRZE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 03-11-2017

  W Kawiarni Artystycznej 9 listopada o godz. 18 spotkanie z dziennikarzem i prozaikiem, Ziemowitem Szczerkiem, który opowie o najnowszej książce "Międzymorze", reportażu "Przyjdzie Mordor i nas zje" oraz o tym, jak wygląda praca pisarza.

 • "MŁYNARSKI. PIOSENKA FINAŁOWA"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 03-11-2017

  Ostatni, bardzo osobisty, szczery wywiad z Wojciechem Młynarskim.

 • "RELOVEUTION" MACIEJA BUJANOWICZA

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 27-10-2017

  Wieczór literacki z okazji wydania "Reloveution", czyli drugiego tomiku Macieja Bujanowicza, poprowadzi radomski poeta i wykładowca akademicki Adrian Szary.

 • "WKRĘĆ SIĘ W WARSZTAT - ZOO ORIGAMI"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 27-10-2017

  Z okazji światowego dnia origami MOK "Amfiteatr" zaprasza na familijne warsztaty, podczas których uczestnicy stworzą papierowe ZOO. Warsztaty poprowadzi Ewa Wąsik.

 • ZNAJDŹ SEKRETNY SKŁADNIK

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 13-10-2017

  W sobotę Amfiteatr zaprasza radomian na finał gry miejskiej. Będzie wspólne wędrowanie po mieście i odkrywanie jego smaczków. Dosłownie i w przenośni, bo motywem przewodnim gry jest? sekretny składnik!

 • Radom wojewódzki? Kolejna debata Salonu Drogi Mlecznej

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 13-10-2017

  Stowarzyszenie Droga Mleczna zaprasza do swojego salonu na dyskusję o Radomiu wojewódzkim To już piąta debata organizowana przez stowarzyszenie. - Tym razem zajmiemy się tematem, który często pojawia

Polecane tematy