Autor

MAG

(znalezionych: 7648 )

 • Na leczenie potrąconej przez tramwaj

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 16-04-2019

  Po niedawnym wypadku na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Stalowej 24-latka jest w bardzo ciężkim stanie. Jej siostra próbuje zebrać pieniądze na leczenie.

 • Lepsze parkomaty

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 08-04-2019

  Od dzisiaj poniedziałku kierowcy będą płacić za parkowanie w nowych parkomatach. Ma to związek ze zmianą operatora strefy płatnego postoju.

 • Bezpłatne badania słuchu

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 03-04-2019

  Szacuje się, że ponad 5 mln Polaków ma uszkodzony słuch. Do tego wiele osób nie wie, że można to leczyć. Trzeba zacząć od diagnostyki. Bezpłatnie będzie można ją wykonać w ramach miesiąca dla słuchu.

 • Mogli wyciąć lipy, ale je przesadzili

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 18-03-2019

  Firma, budując pięciogwiazdkowy hotel na pl. Katedralnym, miała zgodę na wycięcie pięciu lip. Przeniosła je jednak w inne miejsce, a zamiast nich posadzi nowe drzewa.

 • W mieście też nie będą się nudzić

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 11-01-2019

  Na Dolnym Śląsku ferie rozpoczną się 28 stycznia i potrwają do 10 lutego. We Wrocławiu dzieci mogą je spędzić m.in. w aquaparku, w zoo, na zajęciach artystycznych, w parku trampolin lub grając w piłkę.

 • Dutkiewicz o sobie i Wrocławiu

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 20-12-2018

  Nie zgodziłem się najpierw na ten wywiad rzekę, bo dziennikarz Jacek Antczak postawił warunek, że mam mówić prawdę - żartował Rafał Dutkiewicz w Empiku podczas spotkania z czytelnikami książki "Prezydent Rafał Dutkiewicz (nie tylko) o Wrocławiu".

 • Neon nawiązujący do najsłynniejszego

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 14-12-2018

  "Wrocław. Sto mostów - milion uśmiechów" - lśni z nowego wrocławskiego neonu na jednym z budynków osiedla przy ul. Tęczowej.

 • Niezwykłe Dolnoślązaczki

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 16-10-2018

  To tytuł konkursu dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy o kobietach z Dolnego Śląska, które miały wpływ na pozytywne zmiany w naszym regionie.

 • KOMUNIKACJA

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 12-10-2018

  Tramwaje wracają na Gaj i Tarnogaj Tramwaje wracają na Gaj i Tarnogaj Od jutra planowane jest przywrócenie ruchu na torowisku przez ulicę Glinianą. Obecnie, z powodu budowy nowego odcinka torowiska n

 • Nożownik aresztowany

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 22-09-2018

  Zatrzymany przedwczoraj Krzysztof P. będzie w areszcie do 19 grudnia. - Sąd przyznał, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że to on jest sprawcą napadu z nożem na Ołbinie - powiedziała prokurator.

 • Trzy osiedla walczyły o tę inwestycję

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 22-09-2018

  Przebudowana zostanie ul. Gajowicka. Miasto ogłosiło przetarg na zaprojektowanie prac na odcinku od ul. Racławickiej do Zaporoskiej. - Rowerzyści boją się tamtędy jeździć, kierowcy niszczą samochody.

 • Zatrzymali podejrzanego nożownika

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 21-09-2018

  - Udało nam się ująć mężczyznę, który mógł mieć związek z poniedziałkowym napadem we Wrocławiu - potwierdził wczoraj Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji. Do napadu doszło przy skrzyżowaniu ul.

 • Przyjdź na spotkanie z kapitalnym artystą

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 20-09-2018

  Tomasz Sikora, światowej sławy fotograf, twórca plakatów i ilustrator, będzie jutro gościem Empiku Renoma.

 • Kapitalne spotkanie, z kapitalnym twórcą

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 17-09-2018

  Tak można streścić najnowszą książkę Doroty Wodeckiej. To zapis niezwykłych rozmów z Tomkiem Sikorą, charyzmatycznym indywidualistą, magiem fotografii i jednym z jej najwybitniejszych twórców o światowej renomie. Wkrótce także my będziemy mieli okazję się z nim spotkać.

 • Multimodalny planer podróży, ale nie tylko

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 14-09-2018

  Wrocławska aplikacja Mobill wytyczy ci trasę dojazdu, ale kupisz też dzięki niej bilet komunikacji zbiorowej, a do tego przypomni ci o imprezach kulturalnych i sportowych. Można już z niej korzystać.

 • Rywalizacja prawdziwych twardzieli

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 04-09-2018

  Kąpiel w błocie, zasieki, skoki przez ogień - z takimi wyzwaniami zmierzyli się w weekend uczestnicy Survival Race by Fortiven Activ Gel. W tor przeszkód dla biegaczy zmieniło się Morskie Oko przy ul. Chopina.

 • ZWIERZAKI

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 20-07-2018

  Pepa z S8 Pepa z S8 Świnka Pepa ma zaledwie dwa miesiące. Wypadła z transportu i biegała po ruchliwej drodze ekspresowej nr 8. Złapali ją policjanci i zawieźli do weterynarza. Świnka wypadła z ciężar

 • ZAPROSZENIE NA MSA

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 16-07-2018

  Paweł Sołtys i Necla Kelek Paweł Sołtys i Necla Kelek Trwa Miesiąc Spotkań Autorskich we Wrocławiu z udziałem autorów z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Dziś i godz. 19 w Mediatece rozpocznie się s

 • Zamknięty przejazd na Koszalińskiej

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 11-07-2018

  PKP rozpoczęło wczoraj jego remont, który potrwa do 20 lipca. Objazd został wyznaczony ulicami Hermanowską i Chociebuską. Autobusy linii 122, 126 oraz kursy nocnej linii 246 jadące w kierunku Nowego

 • Szybciej po paszport

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 09-07-2018

  Nawet kilka godzin trzeba czekać, by złożyć wiosek o paszport, tylu jest chętnych. By rozładować tłok, urząd wojewódzki otworzył dodatkową salę do obsługi interesantów.

Polecane tematy