Autor

MAG

(znalezionych: 7602 )

  • Zmodernizują stary wiatrak holenderski

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 12-12-2017

    Wiatrak wybudowany został w latach 80. XIX w. w Polkowicach. Przez lata niszczał, ale dwa lata temu obiekt wrócił do gminy i wreszcie jest szansa, że odzyska dawną świetność.

  • Kameralnie przy parku

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 22-11-2017

    CO TO BĘDZIE. Dwa budynki z ponad stu mieszkaniami to nowa inwestycja naprzeciwko parku Rędzińskiego, przy terenach nadodrzańskich. Wiosną pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Ritmo Park przy al. Śliwowej.

  • Sprzedali szpital przy Traugutta

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-11-2017

    Od urzędu marszałkowskiego kupiła go firma AmRest, do której należą takie marki jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. Zapłaciła 21 mln zł.

  • Mieszkanie na start

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 25-10-2017

    CO TO BĘDZIE. Blisko 200 mieszkań powstanie na osiedlu Nova Sołtysowicka. Oferta może zainteresować studentów, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, bo w pobliżu są kampusy uczelni.

  • Rodzinnie na peryferiach

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 11-10-2017

    CO TO BĘDZIE. "Tu jest prze (ma) ślicznie" - zachwala swoją nową inwestycję przy ul. Rędzińskiej wrocławski deweloper, firma CTE. Ma to być budynek o niewielkich gabarytach, za to z dużymi ogrodami.

  • Dyrekcyjna jak nowa po remoncie

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-10-2017

    Można już przejechać ulicami Dyrekcyjną i Gajową. Kierowcy się cieszą, piesi mniej, ponieważ pobocza i chodniki nie są jeszcze gotowe.

  • Trzy osiedla walczą o remont ulicy

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 28-09-2017

    - Rowerzyści boją się tamtędy jeździć, kierowcy niszczą auta. Jezdnia jest w fatalnym stanie, a do tego niebezpieczna - mówią przedstawiciele rad osiedli, które złożyły wniosek do prezydenta o przebudowę ul. Gajowickiej.

  • Wyższy nie będzie

    [ OXX WR ] - Gazeta Dom - Wrocław MAG 30-08-2017

    Koło galerii handlowej Wroclavia powstaje jeszcze jeden nowy budynek, dzięki któremu znacznie zmieni się ul. Sucha. Sagittarius Business House jest już w stanie surowym zamkniętym.

  • Hotel w pałacu

    [ OXX WR ] - Gazeta Dom - Wrocław MAG 30-08-2017

    U zbiegu ulic Nankiera i Szewskiej we Wrocławiu mieściła się kiedyś wystawna rezydencja książąt opolskich. Wkrótce po latach zaniedbań wróci tam wyrafinowany luksus, bo właśnie to wyróżnia butikowe hotele, a taki ma być "Nankier"

  • Skandynawska Jutrzenka

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-08-2017

    CO TO BĘDZIE. 108 mieszkań - każde z balkonem, loggią lub ogródkiem - to pierwsza inwestycja Ancona Development we Wrocławiu. Osiedle Jutrzenka powstanie na Klecinie.

  • W SKRÓCIE

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 27-07-2017

    Koleje Dolnośląskie z rekordem Koleje Dolnośląskie z rekordem Od stycznia do czerwca bieżącego roku spółka przewiozła ponad 4,5 miliona osób. W porównaniu do 2016 roku liczba ta wzrosła prawie o mili

  • Sprzedali biurowiec w budowie

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 26-07-2017

    Budynek powstaje przy ul. Suchej, naprzeciw galerii handlowej Wroclavia. Nie jest jeszcze gotowy, ale deweloper, firma Echo Investment, podpisał już umowę przedwstępną na sprzedaż nieruchomości.

  • Duże zmiany na Piłsudskiego

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 21-07-2017

    Z pieniędzy Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego zostanie przebudowana ul. Piłsudskiego na odcinku od pl. Legionów do ul. Świdnickiej. Prace obejmą też ul. Zielińskiego od Piłsudskiego do Swobodnej.

  • Dorzecze Legnickiej z dala od wody

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 05-07-2017

    CO TO BĘDZIE. Mimo że nazwa mogłaby wskazywać inaczej, nowe budynki nie zostaną wybudowane nad Odrą. Powstaną przy ul. Małopanewskiej.

  • Festiwal z Tokarczuk, Szczygłem, Wajrakiem...

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 04-07-2017

    Do niedzieli potrwa noworudzki festiwal Góry Literatury. Warto z tej okazji wyrwać się z Wrocławia. W programie spotkania literackie i otwarcie nowego szlaku turystycznego, Drogi Chlebowej.

  • Wysłał tchórzofretkę w zamkniętej paczce. Przejechała tak 350 km

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 04-07-2017

    Adresatem paczki był mieszkaniec Wałbrzycha. Tchórzofretkę znalazł jednak wcześniej pracownik poczty. Natychmiast zawiadomił policję.

  • Mieszkańcy krytykują termin remontu kładki przy zoo

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 28-06-2017

    Kładka Zwierzyniecka od zeszłego tygodnia jest częściowo wyburzana. Po remoncie ma być m.in. bardziej dostępna dla rowerzystów.

  • Nowy mieszkaniec zoo

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 13-06-2017

    Nazywa się Spock, bo według pracowników ogrodu przypomina rasę Wolkan z filmu "Star Trek". Pancernik ma trzy tygodnie. Na wczorajszym pokazie okazał się bardzo wstydliwy. Zwinął się w kulkę i trzeba

  • W SKRÓCIE

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 23-05-2017

    Poprawią oznakowanie Poprawią oznakowanie Dziś na ul. Ruskiej i Odrzańskiej prowadzona będzie renowacja oznakowania na jezdniach. Zakaz parkowania wprowadzono na ul. Ruskiej (na odcinku od ul. Rzeźni

  • Pojedź zabytkowym pociągiem

    [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 19-05-2017

    Mija 175 lat, odkąd pierwszy pociąg wyjechał z Wrocławia i zawiózł pasażerów do Oławy. Z tej okazji Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska zaprasza w niedzielę do świętowania.

Polecane tematy