Autor

MAG

(znalezionych: 7610 )

 • Coraz więcej nowych biletomatów i kasowników

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 16-01-2018

  Na razie na ulicach Wrocławia zamontowanych zostało około 30 nowych automatów biletowych Urbancard. To niewiele, bo ma być ich aż 154. One jednak już działają w przeciwieństwie do kasowników instalowanych w pojazdach MPK. Na ich uruchomienie trzeba będzie czekać nawet do marca.

 • Kromera do przebudowy

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 12-01-2018

  Wzdłuż ulicy wybudowana ma być dwukierunkowa droga rowerowa. Realizacja inwestycji powinna zająć pięć miesięcy.

 • Gwiazdy finału WOŚP

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 04-01-2018

  Dr Misio, Dżem i Wolna Grupa Bukowina - m.in. ci artyści wystąpią 14 stycznia podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu.

 • Dyskusje o WBO 2018

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 04-01-2018

  Biuro ds. Partycypacji Społecznej w magistracie chce szkolić osiedlowych liderów i spotykać się z nimi nie tylko po to, by - jak dotychczas - informować, ale też rozmawiać o modyfikacji zasad WBO.

 • Największe wrocławskie centrum handlowe sprzedane za gigantyczną cenę

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-01-2018

  Magnolia Park przy ul. Legnickiej ma nowego właściciela. Kupił ją fundusz Unilmmo: Europa, do którego należy m.in. łódzka Manufaktura.

 • Wrocławska studentka z nagrodą od ministerstwa

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-01-2018

  Studentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Anna Marzec otrzymała nagrodę Ministerstwa Nauki za wybitne osiągnięcia.

 • Powstają nowoczesne parkingi na obrzeżach. Na aplikacji sprawdzisz dostępność

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-01-2018

  Kilkanaście parkingów w różnych częściach Wrocławia ZDiUM uzbroi w szlabany i system, który będzie kontrolować liczbę wolnych miejsc.

 • Francuskie inspiracje na Grabiszynku

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 20-12-2017

  500 ton stali i 4 tys. m sześc. betonu - tylu materiałów użyto do wybudowania Villa Alouette na wrocławskim Grabiszynku. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się jeszcze w tym roku.

 • Zmodernizują stary wiatrak holenderski

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 12-12-2017

  Wiatrak wybudowany został w latach 80. XIX w. w Polkowicach. Przez lata niszczał, ale dwa lata temu obiekt wrócił do gminy i wreszcie jest szansa, że odzyska dawną świetność.

 • Kameralnie przy parku

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 22-11-2017

  CO TO BĘDZIE. Dwa budynki z ponad stu mieszkaniami to nowa inwestycja naprzeciwko parku Rędzińskiego, przy terenach nadodrzańskich. Wiosną pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Ritmo Park przy al. Śliwowej.

 • Sprzedali szpital przy Traugutta

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-11-2017

  Od urzędu marszałkowskiego kupiła go firma AmRest, do której należą takie marki jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. Zapłaciła 21 mln zł.

 • Mieszkanie na start

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 25-10-2017

  CO TO BĘDZIE. Blisko 200 mieszkań powstanie na osiedlu Nova Sołtysowicka. Oferta może zainteresować studentów, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, bo w pobliżu są kampusy uczelni.

 • Rodzinnie na peryferiach

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 11-10-2017

  CO TO BĘDZIE. "Tu jest prze (ma) ślicznie" - zachwala swoją nową inwestycję przy ul. Rędzińskiej wrocławski deweloper, firma CTE. Ma to być budynek o niewielkich gabarytach, za to z dużymi ogrodami.

 • Dyrekcyjna jak nowa po remoncie

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-10-2017

  Można już przejechać ulicami Dyrekcyjną i Gajową. Kierowcy się cieszą, piesi mniej, ponieważ pobocza i chodniki nie są jeszcze gotowe.

 • Trzy osiedla walczą o remont ulicy

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 28-09-2017

  - Rowerzyści boją się tamtędy jeździć, kierowcy niszczą auta. Jezdnia jest w fatalnym stanie, a do tego niebezpieczna - mówią przedstawiciele rad osiedli, które złożyły wniosek do prezydenta o przebudowę ul. Gajowickiej.

 • Wyższy nie będzie

  [ OXX WR ] - Gazeta Dom - Wrocław MAG 30-08-2017

  Koło galerii handlowej Wroclavia powstaje jeszcze jeden nowy budynek, dzięki któremu znacznie zmieni się ul. Sucha. Sagittarius Business House jest już w stanie surowym zamkniętym.

 • Hotel w pałacu

  [ OXX WR ] - Gazeta Dom - Wrocław MAG 30-08-2017

  U zbiegu ulic Nankiera i Szewskiej we Wrocławiu mieściła się kiedyś wystawna rezydencja książąt opolskich. Wkrótce po latach zaniedbań wróci tam wyrafinowany luksus, bo właśnie to wyróżnia butikowe hotele, a taki ma być "Nankier"

 • Skandynawska Jutrzenka

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 02-08-2017

  CO TO BĘDZIE. 108 mieszkań - każde z balkonem, loggią lub ogródkiem - to pierwsza inwestycja Ancona Development we Wrocławiu. Osiedle Jutrzenka powstanie na Klecinie.

 • W SKRÓCIE

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 27-07-2017

  Koleje Dolnośląskie z rekordem Koleje Dolnośląskie z rekordem Od stycznia do czerwca bieżącego roku spółka przewiozła ponad 4,5 miliona osób. W porównaniu do 2016 roku liczba ta wzrosła prawie o mili

 • Sprzedali biurowiec w budowie

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 26-07-2017

  Budynek powstaje przy ul. Suchej, naprzeciw galerii handlowej Wroclavia. Nie jest jeszcze gotowy, ale deweloper, firma Echo Investment, podpisał już umowę przedwstępną na sprzedaż nieruchomości.

Polecane tematy