Autor

MARIUSZ RABENDA

(znalezionych: 3762 )

 • Palmy nad Bałtykiem? To możliwe. Niebawem w Świnoujściu

  [ OBU SZ ] - Pomorze Zachodnie zaprasza MARIUSZ RABENDA 19-04-2019

  Teraz już nie tylko niedziela będzie palmowa w Świnoujściu. Palmy będą rosły tutaj przez cały rok. Staną na promenadzie, opodal plaży. Uzupełnią powstający tutaj ogród sensoryczny, wśród nich będą właśnie mrozoodporne palmy.

 • Rynek spotkań rośnie w siłę

  [ OBU SZ ] - A może nad morze MARIUSZ RABENDA 22-02-2019

  Konferencje i spotkania to doskonale rozwijający się rynek w Polsce. Zachodniopomorskie dotychczas było nieco niedoceniane, ale rozwój bazy daje perspektywę zmniejszania się dystansu do najlepszych.

 • Braliśmy płyty i jechaliśmy w Polskę

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 07-12-2018

  Gdy w radiu Sting śpiewał "Fragile", a Black królował ze swoim jedynym hitem "Wonderful life", w jednej ze szczecińskich piwnic pierwsze utwory wymyślał zespół Quo Vadis. Poszli w łomot zwany trash metalem.

 • Kowalski, Kubot, Janowicz i nasze nadzieje

  [ ORX SZ ] - PEKAO SZCZECIN OPEN 2018 MARIUSZ RABENDA 07-09-2018

  W erze open jedynie czterech Polaków zdołało awansować do najlepszej setki singlistów świata.Trudno się więc dziwić, że najlepszego polskiego challengera nigdy nie wygrał reprezentant gospodarzy, choć przynajmniej dwóch było blisko tego.

 • Nasz ulubieniec Dreddy

  [ ORX SZ ] - PEKAO SZCZECIN OPEN 2018 MARIUSZ RABENDA 07-09-2018

  Dustin Brown pierwszy raz przyjechał do Szczecina jako reprezentant Jamajki. Reprezentując Niemcy, zdobył tytuł mistrza w singlu i deblu. Teraz zagra po raz siódmy.

 • Hiszpanie wracają, by wygrać?

  [ ORX SZ ] - PEKAO SZCZECIN OPEN 2018 MARIUSZ RABENDA 07-09-2018

  Na liście zgłoszeń znajdziemy jeszcze utytułowanego Tommy?ego Robredo, a dziką kartę dostanie "zafiksowany na zwycięstwo" Nicolas Almagro.

 • Hurkacz czy Majchrzak ? Nowa siła polskiego tenisa męskiego

  [ ORX SZ ] - PEKAO SZCZECIN OPEN 2018 MARIUSZ RABENDA 07-09-2018

  Hubert Hurkacz w dniu startu Pekao Szczecin Open zadebiutuje w najlepszej setce singlistów świata. Kamil Majchrzak w hierarchii pnie się wolniej, ale i on ma ambicje dołączenia do tego elitarnego grona. Obrali nieco inne ścieżki realizacji celów. Obaj są nową siłą polskiego tenisa męskiego.

 • Nie wszystko wysokie musi pasować

  [ OBU SZ ] - Zainwestuj w Zachodniopomorskie MARIUSZ RABENDA 18-06-2018

  Nie zawsze wysokie budynki pasują do otoczenia. Nie zawsze też wysokość budynków musi stanowić o ich prestiżu. Przykładów szpecących krajobraz jest wiele. Dobrze byłoby, gdyby taką inwestycję zawsze poprzedzała szczegółowa analiza. Niestety tak nie jest - uważa prof. dr hab. inż. Waldemar Marzęcki, urbanista z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

 • Gwiazdy i youtuberzy. Młodzi i film

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 08-06-2018

  Około 120 projekcji zaplanowano w ramach 37. edycji festiwalu Młodzi i Film. Jedną z głównych atrakcji będzie retrospektywa dokonań Marka Koterskiego. Kiedyś laureata koszalińskiego festiwalu, obecnie jednej z najważniejszych postaci polskiego kina.

 • Apartament z rekordową ceną

  [ OBU RP ] - Cudze chwalimy... MARIUSZ RABENDA 25-05-2018

  32,5 tys. zł za metr apartamentu? To możliwe, za taką kwotę właśnie sprzedano dwa mieszkania w kompleksie Dune Resort w Mielnie.

 • Za nieco ponad dwa lata amfiteatr będzie jak nowy

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 18-05-2018

  45 lat po otwarciu przyszedł czas na gruntowną przebudowę. Mowa o koszalińskim amfiteatrze.

 • Nad morze po sezonie po zdrowie i wypoczynek

  [ OBU SZ ] - Pomorze Zachodnie zaprasza MARIUSZ RABENDA 20-04-2018

  Nie da się zakląć rzeczywistości stwierdzeniem, że nad polskim morzem nie ma już podziału na tzw. sezon i po sezonie. Oczywiście, że z początkiem jesieni aż do końca wiosny kurorty się wyludniają, ale już nie tak bardzo jak kiedyś.

 • Nieodkryty rynek spotkań

  [ OAP RP ] - Szkolenia MARIUSZ RABENDA 28-03-2018

  Konferencje i spotkania to doskonale rozwijający się rynek w Polsce.

 • Wszystko o roślinach w domu i ogrodzie

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Jak wykorzystać zieleń, jak w niej żyć, jak dbać o rośliny, jakie są ich nowe odmiany? Do tego fachowe porady gwiazdy programów tematycznych - Mai Popielarskiej, spotkania autorskie i warsztaty edukacyjne. To wszystko podczas drugiej edycji Międzynarodowych Dni Zieleni Green Days, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Ptak Warsaw Expo

 • Wielkanoc w kwiatach

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Żółty kolor kwiatów symbolizuje młodość i szczęście. Zieleń rodzące się życie. Biały jest znakiem świętości. Kolorowe koszyczki i barwne stoły są symbolem radości ze zmartwychwstania Jezusa, cieszymy się także nadchodzącą wiosną, która sama w sobie w polskich realiach jest wyjątkowo kolorowa.

 • Jak skutecznie handlować w ogrodnictwie

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Akademia "Biznesu Ogrodniczego" to specjalne szkolenie z zakresu visual merchandisingu, które odbędzie się podczas targów Green Days. Zagadnienie ważne, by biznes polegający na sprzedaży produktów ogrodniczych był skuteczny.

 • Libet, czyli inspiracja w telefonie

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Firma Libet, czołowy producent kostki brukowej, umożliwia klientom dobranie poszukiwanego produktu za pomocą aplikacji telefonicznej.

 • Żużlowcy za bramą

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Firma Nice, to nie tylko czołowy producent i dostawca automatyki do bram, systemów parkingowych i systemów kontroli ruchu pieszych. To także sponsor angażujący się w rozwój polskiego sportu. Przekonamy się o tym podczas targów Green Days, a goście zaproszeni przez Nice będą barwni i głośni.

 • Kwiaty piękne i zdrowe

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  - W tym roku nie będzie mody na określony kolor. Dominować będzie raczej różnorodność. Na targach będziemy promować kwiaty domowe, które nie dość, że mają aspekt dekoracyjny, to jeszcze sprawiają, że powietrze w mieszkaniu jest zdrowsze, a nasze samopoczucie lepsze - wyjaśnia Agnieszka Szerypo, wiceprezes Grupy Kwiaty Polskie.

 • Prawdziwa historia krasnala ogrodowego

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Krasnal to stwór z natury dobry i pracowity. Potrafi opiekować się nie tylko Śpiącą Królewną, ale i ogrodem. Te małe, sympatyczne, ubrane w czerwone czapeczki stwory pomagają pielęgnować rośliny. - Współcześnie wykonywane figury i rzeźby stanowią fajną biżuterię ogrodową - przekonuje Zbigniew Pachulski ze Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

Polecane tematy