Autor

MARIUSZ RABENDA

(znalezionych: 3749 )

 • Wszystko o roślinach w domu i ogrodzie

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Jak wykorzystać zieleń, jak w niej żyć, jak dbać o rośliny, jakie są ich nowe odmiany? Do tego fachowe porady gwiazdy programów tematycznych - Mai Popielarskiej, spotkania autorskie i warsztaty edukacyjne. To wszystko podczas drugiej edycji Międzynarodowych Dni Zieleni Green Days, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Ptak Warsaw Expo

 • Wielkanoc w kwiatach

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Żółty kolor kwiatów symbolizuje młodość i szczęście. Zieleń rodzące się życie. Biały jest znakiem świętości. Kolorowe koszyczki i barwne stoły są symbolem radości ze zmartwychwstania Jezusa, cieszymy się także nadchodzącą wiosną, która sama w sobie w polskich realiach jest wyjątkowo kolorowa.

 • Jak skutecznie handlować w ogrodnictwie

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Akademia "Biznesu Ogrodniczego" to specjalne szkolenie z zakresu visual merchandisingu, które odbędzie się podczas targów Green Days. Zagadnienie ważne, by biznes polegający na sprzedaży produktów ogrodniczych był skuteczny.

 • Libet, czyli inspiracja w telefonie

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Firma Libet, czołowy producent kostki brukowej, umożliwia klientom dobranie poszukiwanego produktu za pomocą aplikacji telefonicznej.

 • Żużlowcy za bramą

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Firma Nice, to nie tylko czołowy producent i dostawca automatyki do bram, systemów parkingowych i systemów kontroli ruchu pieszych. To także sponsor angażujący się w rozwój polskiego sportu. Przekonamy się o tym podczas targów Green Days, a goście zaproszeni przez Nice będą barwni i głośni.

 • Kwiaty piękne i zdrowe

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  - W tym roku nie będzie mody na określony kolor. Dominować będzie raczej różnorodność. Na targach będziemy promować kwiaty domowe, które nie dość, że mają aspekt dekoracyjny, to jeszcze sprawiają, że powietrze w mieszkaniu jest zdrowsze, a nasze samopoczucie lepsze - wyjaśnia Agnieszka Szerypo, wiceprezes Grupy Kwiaty Polskie.

 • Prawdziwa historia krasnala ogrodowego

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Krasnal to stwór z natury dobry i pracowity. Potrafi opiekować się nie tylko Śpiącą Królewną, ale i ogrodem. Te małe, sympatyczne, ubrane w czerwone czapeczki stwory pomagają pielęgnować rośliny. - Współcześnie wykonywane figury i rzeźby stanowią fajną biżuterię ogrodową - przekonuje Zbigniew Pachulski ze Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

 • Małe, stare, piękne drzewa

  [ ONC RP ] - Green Days MARIUSZ RABENDA 09-03-2018

  Bonsai to znacznie więcej niż roślina w doniczce. Może to być życiowa pasja uprawiania miniaturowych drzew, które mają wyglądać jak stare drzewa rosnące w naturze. Aby móc je prawidłowo oglądać, musimy patrzeć na nie oczami wyobraźni. Starajmy się w naszym umyśle stworzyć obraz, jakbyśmy chodzili w ich cieniu, zbierali pod nimi grzyby i podziwiali ich dostojność i potęgę - mówi Marek Gajda, ogrodnik, dendrolog, mistrz sztuki bonsai.

 • Na rozgrzanym rynku

  [ ORX SZ ] - TARGI NIERUCHOMOŚCI MARIUSZ RABENDA 02-03-2018

  Boom budowlany trwa, a jednocześnie szczeciński rynek mieszkaniowy osiągnął poziom zaspokojenia. Pojawią się pustostany. Tak wynika z opinii Przemysława Wojnarowskiego - analityka rynku z Instytutu Studiów Regionalnych

 • Czas ekologicznych autobusów

  [ OKZ RP ] - Nowoczesny transport MARIUSZ RABENDA 26-02-2018

  Prawie codziennie słyszymy ostrzeżenia o smogu zatruwającym mieszkańców polskich miast. Ważnym elementem mającym wpływ na jakość powietrza, którym codziennie oddychamy, jest ilość i skład spalin emitowanych przez pojazdy, w tym - miejskie autobusy.

 • W Hanza Tower będzie centrum konferencyjne

  [ OBU SZ ] - Konferencje Eventy Szkolenia MARIUSZ RABENDA 16-02-2018

  To jeden z najbardziej wyczekiwanych budynków w Szczecinie. Po prawie 30 latach w centrum miasta powstanie gmach, który przerośnie kompleks Pazim. Hanza Tower to przede wszystkim mieszkania i apartamenty, ale także centrum konferencyjne.

 • Nieodkryty rynek spotkań

  [ OBU SZ ] - Konferencje Eventy Szkolenia MARIUSZ RABENDA 16-02-2018

  Konferencje i spotkania to doskonale rozwijający się rynek w Polsce. Zachodniopomorskie dotychczas było nieco niedoceniane, ale rozwój bazy daje perspektywę zmniejszania się dystansu do najlepszych.

 • Kołobrzeg inwestuje w turystykę

  [ OBU SZ ] - Zainwestuj w Zachodniopomorskie MARIUSZ RABENDA 12-02-2018

  Miasto Kołobrzeg kontynuuje inwestycje w infrastrukturę turystyczną. Po budowie tarasu widokowego z zachodnim zejściem na plażę przyszła kolej na przebudowę promenady na odcinku od kortów tenisowych do zbiegu ulic Sikorskiego i Fredry.

 • Nowa chluba Świnoujścia

  [ OBU SZ ] - Zainwestuj w Zachodniopomorskie MARIUSZ RABENDA 12-02-2018

  Koniec roku to czas podsumowań, plebiscytów i gali. W tych związanych z branżą hotelarską głównym bohaterem był świnoujski Radisson Blu Resort, kołobrzeska firma Zdrojowa Invest, która go zbudowała, oraz jej założyciele i właściciele.

 • Zaplanuj urlop nad morzem

  [ OBU SZ ] - Wakacje First Minute MARIUSZ RABENDA 26-01-2018

  Morze czy góry, a może jednak ani jedno, ani drugie. Może jeziora i lasy. Warto o tym pomyśleć już teraz, bo niebawem może być za późno

 • Świnoujście czy Kołobrzeg?

  [ OBU SZ ] - Wakacje First Minute MARIUSZ RABENDA 26-01-2018

  Dwa największe kurorty Pomorza Zachodniego leżą na dwóch jego krańcach. Są też w wielu elementach krańcowo różne. Latem do obu ciągną sznury aut, a w nich turyści z całej Polski. I nie tylko.

 • W ferie za złotówkę lub jeszcze taniej

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 19-01-2018

  Prawie 125 tys. zł wyda Koszalin na to, by ferie w

 • Koszalin pod nową marką

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 19-01-2018

  Inspiracja, aktywność, przyszłość, dynamika, energia, kultura, serce, ludzie, nauka, lider, moc. Te słowa mają określać nowoczesny Koszalin. Miasto wprowadza nową markę i program promocji. Koszalin jest teraz Centrum Pomorza

 • Najlepiej gramy z Trójmiastem?

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 15-12-2017

  Pogoń Szczecin po prawie czterech miesiącach wreszcie wygrała. W środę zwyciężyła Lechię w Gdańsku 3:1. A na koniec tegorocznych ligowych zmagań zmierzy się w sobotę z Arką Gdynia.

 • Pogoni trzeba punktów jak trawie słońca

  [ DLO SZ ] - Strony Lokalne Szczecin MARIUSZ RABENDA 08-12-2017

  O

Polecane tematy