Autor

TADEUSZ PIERSIAK

(znalezionych: 3730 )

 • PRACE JOANNY SIDOROWICZ ZAINAUGURUJĄ ZMIANY W GALERII

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 24-03-2017

  Galeria "Wejściówka" po raz kolejny zmieniła adres. Nadal współprowadzona przez "Gazetę Wyborczą" i Ośrodek Promocji Kultury, od 30 marca będzie istnieć przy wejściu do sekretariatu OPK przy ul. Dąbrowskiego 1.

 • ZMIANY W GALERII!

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 24-06-2016

  W "Wejściówce" - wspólnej galerii OPK "Gaude Mater" oraz częstochowskiej redakcji "Gazety Wyborczej" - od 30 czerwca można będzie oglądać obrazy częstochowskiej malarki Barbary Sendereckiej. Ekspozycję można oglądać przy ul. Racławickiej 6a.

 • BRACIA: PODOBNI, A RÓŻNI

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 18-03-2016

  24 marca o godz. 12 w Wejściówce - wspólnej galerii Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" i "Gazety Wyborczej" -zawiśnie nowa wystawa. Wyjątkowa w swoim charakterze - prezentacja twórczości dwóch braci: Stanisława i Janusza Jurów.

 • KADRY Z KOMIKSU SATYRYCZNEGO KOZIERKIEWICZA

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 19-02-2016

  Przez najbliższy miesiąc w "Wejściówce", wspólnej galerii "Gazety Wyborczej" i Ośrodka promocji Kultury "Gaude Mater", oglądać można nietypowe prace Marcina Kozierkiewicza. Autor określa je jako kadry z komiksu satyrycznego. Grafikom towarzyszą też autorskie kukiełki. Udostępnienie wystawy zaplanowano na czwartek 25 lutego na godz. 12.

 • MALARSTWO JOANNY JEŻEWSKIEJ-DESPERAK

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 24-12-2015

  Wystawę w Galerii Wejściówka inaugurujemy tym razem nietypowo, bo w środę, a nie w ostatni czwartek miesiąca. Jednak trzeba przecież Joannie Jeżewskiej-Desperak, która pokaże swoje prace, dać przygotować się do sylwestra.

 • FOTOGRAFIE MAGDALENY SZTUKI

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 20-11-2015

  26 listopada - tradycyjnie już w ostatni czwartek miesiąca o godz. 12 - dokonamy zmiany ekspozycji w Galerii "Wejściówka" przy ul. Racławickiej 6a. Tym razem zawisną fotografie młodziutkiej autorki: Magdaleny Sztuki.

 • Grafika jako zapis nauk przyrodniczych

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 23-10-2015

  29 października o godz. 12 swoją wystawę w Wejściówce (wspólnej galerii OPK "Gaude Mater" i częstochowskiej "Wyborczej" mieszczącej się przy ul. Racławicka 6a) udostępni widzom Tomasz Chudzik. Na stronie czestochowa.wyborcza.pl będzie można znaleźć więcej prac artysty.

 • Prace Antoniny Janus

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 18-09-2015

  W Wejściówce - wspólnej galerii "Gazety Wyborczej" i Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" - swoje prace pokaże częstochowianka Antonina Janus. Jej obrazy oglądać można na ścianie Biura Ogłoszeń "Wyborczej" przy ul. Racławickiej 6a od 24 września do ostatniego czwartku października.

 • Dwie artystki

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 19-06-2015

  Tym razem galeria Wejściówka (mieszcząca się w biurze ogłoszeń "Wyborczej" przy ul. Racławickiej 6a) pomieści prace aż dwóch autorek, koleżanek z uczelnianej ławy. Od 25 czerwca można w niej oglądać grafiki Katarzyny Czerniejewskiej oraz Karoliny Posyłek, które życiowo dzieli tak wiele, że aż się zaprzyjaźniły.

 • Wypadkowa zainteresowań

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 22-05-2015

  Mariusz Anisko jest następnym młodym artystą, który zaprezentuje się w galerii Wejściówka. Przypomnijmy, że miniwystawa dostępna będzie w Biurze Ogłoszeń "Gazety Wyborczej" (ul. Racławicka 6a), do którego twórców zaprasza Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater". Prace Mariusza Anisko oglądać można od 28 maja do ostatniego czwartku czerwca.

 • Różne środki, jeden cel. Prace Klaudii Kuli

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 24-04-2015

  W czwartek 30 kwietnia we wspólnej galerii "Wyborczej" i Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" zawisną prace Klaudii Kuli. Większy ich wybór będzie można znaleźć na czestochowa.wyborcza.pl.

 • Obrazy maluje tak, jakby to były grafiki. Przedstawiamy prace Kamila Bartyzela

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 09-01-2015

  W Wejściówce - wspólnej galerii "Gazety Wyborczej" i Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" - swoje prace prezentuje Kamil Bartyzel.

 • Prace obiecującej plastyczki

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 29-08-2014

  Adrianna Zawadzka jest twórczynią bardzo młodą, nie skończyła jeszcze 23. roku życia. Tymczasem ma już sporo sukcesów na swoim artystycznym koncie.

 • Rysunki Matyldy Ślosarskiej

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 25-07-2014

  "Gazeta Wyborcza" i Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater" zaprosili do "Wejściówki" młodą artystkę Matyldę Ślosarską. Jej rysunki będzie można oglądać w Biurze Ogłoszeń "Wyborczej" (ul. Racławicka 6a) do 28 sierpnia. Równocześnie będą one prezentowane na stronie www.czestochowa.gazeta.pl.

 • Talent, który teraz rozkwita

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 19-07-2014

  W redakcyjnej galerii Wejściówka, którą wspólnie prowadzą "Gazeta Wyborcza" i Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater", można oglądać obrazy Bożeny Węgielskiej.

 • Talent późno odkryty

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 20-06-2014

  Od 26 czerwca w galerii Wejściówka (biurze ogłoszeń "Wyborczej" przy ul. Racławickiej 6a) swoje prace pokazywać będzie Bożena Węgielska.

 • Zjawiskowe błękity w lekkim powiewie

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 07-06-2014

  Galeria Wejściówka - wspólnie prowadzona przez "Gazetę Wyborczą" i Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater" - zaprasza na wystawę prac warszawianki Danuty Niklewicz. Malarka przyjechała w tych dniach d

 • Akwarele Niklewicz

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 30-05-2014

  W Wejściówce - wspólnej galerii "Gazety Wyborczej" (w jej Biurze Ogłoszeń) i Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" - prezentuje się tym razem warszawianka.

 • Pięć obrazów, pięć tematów

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 15-05-2014

  Galeria Wejściówka (prowadzona wspólnie przez "Gazetę Wyborczą" i Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater") zaprasza na wystawę malarstwa Teresy Idzikowskiej. Plastyczka podliczyła, że ma już na artyst

 • Malarstwo Teresy Idzikowskiej

  [ DLO CZ ] - Strony lokalne Częstochowa TADEUSZ PIERSIAK 02-05-2014

  Galeria "Wejściówka" (wspólnie prowadzona przez "Wyborczą" oraz OPK "Gaude Mater") od czwartku 8 maja zaprasza na wystawę malarstwa Teresy Idzikowskiej.

Polecane tematy