Miejsce publikacji

[ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza

(znalezionych: 86273 )

 • SPORT W SKRÓCIE

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza 22-03-2019

  TELEWIZJA TELEWIZJA Szaranowicz odchodzi z TV Szaranowicz odchodzi z TV 70-letni Włodzimierz Szaranowicz poinformował, że przechodzi na emeryturę po ponad 40 latach pracy w TVP. Powodem jest choroba

 • Zdrowaśka nad Słowenią

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza RED 22-03-2019

  Zaczyna się ostatni weekend skoków. Za skoczkami 30 konkursów sezonu, a oni jak uzależnieni wdrapują się na Letalnicę w Planicy, by wystrzeliła ich nawet na ćwierć kilometra. W Słowenii koją nerwy, z

 • Nie będzie śledztwa ws. Solvere

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MACIEJ ORŁOWSKI 22-03-2019

  Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. byłych pracowników kancelarii premiera, którzy złożyli fałszywe oświadczenia majątkowe i złamali tym samym ustawę antykorupcyjną.

 • TRANSAKCJA NA NOWOGRODZKIEJ

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROMAN IMIELSKI 22-03-2019

  Czas prawdy nadszedł - dla prokuratury i dla państwa prawa. Po ostatnich zeznaniach austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera oskarżającego prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o oszustwo i nakłoni

 • DLA NAJSŁABSZYCH FIGA Z MAKIEM

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza DOMINIKA WANTUCH 22-03-2019

  Organizacje pomagające osobom niepełnosprawnym dostaną w tym roku mniej pieniędzy z państwowego funduszu. Zarzucają PiS, że finansuje obietnice wyborcze ich kosztem.

 • Zabójca Adamowicza na obserwacji psychiatrycznej

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza PAWEŁ WOJCIECHOWSKI 22-03-2019

  Biegli psychiatrzy przez kilka tygodni będą badać, czy Stefan W. był poczytalny w chwili zamachu na prezydenta Gdańska. Od tego będzie zależeć, czy czeka go proces karny, czy też leczenie w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym.

 • PIS BOI SIĘ UTRATY SENATU

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza AGATA KONDZIŃSKA 22-03-2019

  Na zamkniętym spotkaniu politycy PiS żalili się Jarosławowi Kaczyńskiemu, że w razie zjednoczenia opozycji mogą przegrać wybory do Senatu. - To realny scenariusz - uważa socjolog Jarosław Flis

 • Nauczyciele zapowiadają głodówkę

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza OLGA SZPUNAR, AD 22-03-2019

  Związkowcy nauczycielskiej "Solidarności", którzy okupują małopolskie kuratorium oświaty, postanowili zaostrzyć protest. W poniedziałek rozpoczną głodówkę. Choć ich protest trwa już 11 dni, nie docze

 • ANDRZEJ RYSUJE

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza 22-03-2019

 • NIE MÓW O MNIE "ŚWIETLICZANKA"

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MARIA 22-03-2019

  Pracę zaczynam o 12.30, wtedy kiedy kończą się lekcje. Obiad, podwórko, piosenki, praca plastyczna, zabawy w holu, zabawy w sali, rozmowy na poważne tematy na dywanie, odrabianie pracy domowej, głośn

 • Ziobro broni Kaczyńskiego

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza WOJCIECH CZUCHNOWSKI, JOANNA BARAŃSKA, KRAKÓW 22-03-2019

  Prokuratura twierdzi, że zeznania Geralda Birgfellnera są zdawkowe i niepełne. Dlatego nie wszczyna śledztwa ani w sprawie oszustwa, którego mógł zdaniem Austriaka dokonać prezes PiS Jarosław Kaczyński, ani w sprawie "koperty dla księdza".

 • 12 godzin na izbie przyjęć. Pacjent zmarł

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza JUDYTA WATOŁA 22-03-2019

  Na izbie przyjęć Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego zmarł 39-letni mężczyzna. Z opuchniętej nogi ciekł płyn z krwią, sprzątaczka zmywała plamy z podłogi, ale lekarze przez wiele godzin mijali go obojętnie. Prokuratura wszczęła śledztwo.

 • Tragiczny los porwanych "panien młodych" z Mjanmy

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MARIA KRUCZKOWSKA 22-03-2019

  Setki mieszkanek Mjanmy są co roku porywane do sąsiednich Chin. W kraju, który zmaga się z deficytem młodych kobiet, muszą zostać, dopóki nie urodzą porywaczom dziecka.

 • Czy droga żywność pokona Erdogana

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MARCELINA SZUMER-BRYSZ 22-03-2019

  Pierwszy od dawna spadek poparcia dla partii prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana, historyczne porozumienie kurdyjskich ugrupowań i galopujące ceny żywności. Turecka opozycja dawno nie miała takiej szansy, ale nie bardzo wie, jak ją wykorzystać.

 • Walka o pieniądze pracowników się opóźnia

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza REGINA SKIBIŃSKA 22-03-2019

  Instytucje finansowe szykują się do oferowania pracowniczych planów kapitałowych (PPK), ale ciągle nie mogą się reklamować ani proponować produktów, bo najpierw muszą trafić do ewidencji PPK. A to prawdopodobnie nastąpi dopiero za miesiąc.

 • Apel: skończcie nagonkę na LGBT!

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza WOJCIECH KARPIESZUK, PAWEŁ KOŚMIŃSKI 22-03-2019

  - Panie prezydencie, dlaczego pan milczy? Czy boi się pan Jarosława Kaczyńskiego? - pytał w czwartek przed Pałacem Prezydenckim lider Wiosny Robert Biedroń. A organizacje działające na rzecz osób LGBT przygotowały europejską deklarację równości.

 • BEZ PODWYŻEK EMERYTUR

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza LESZEK KOSTRZEWSKI 22-03-2019

  Tysiące kobiet, które wygrały w Trybunale Konstytucyjnym batalię o wyższe emerytury, nie dostaną podwyżki. Tak postanowił ZUS.

 • MACRON TWARDO OSTRZEGA LONDYN

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza TOMASZ BIELECKI 22-03-2019

  Na szczycie UE w Brukseli dyskutowano wczoraj, na jak długie odroczenie brexitu pozwolić i czy uzależnić zgodę od poparcia przez Izbę Gmin umowy brexitowej. - Jeśli Westminster umowy nie poprze lub nie będzie głosować, to zmierzamy ku twardemu brexitowi - ostrzegał prezydent Francji Emmanuel Macron.

 • W Unii chcę być głosem wykluczonych

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROZMAWIAŁA JUSTYNA DOBROSZ-ORACZ 22-03-2019

  Nie chcę być anty i nie postrzegam siebie jako antypisowca, chociaż nie podoba mi się bardzo wiele spraw, które stały się za obecnych rządów, chociażby zmiany zagrażające niezawisłości sądów.

 • 8,5 foliówki na głowę

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza GABRIELA ŁAZARCZYK, ALEKSANDER GURGUL 22-03-2019

  Wpływy z opłaty recyklingowej będą znacznie niższe, niż szacowano - wyliczyła "Wyborcza". Czy Polacy zaczęli chodzić na zakupy z torbami wielokrotnego użytku?

Polecane tematy