Miejsce publikacji

[ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza

(znalezionych: 81917 )

 • NIE DORWALI ZWIĄZKOWCA SZAREGO

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza PIOTR ŻYTNICKI 17-10-2018

  Policyjne Biuro Spraw Wewnętrznych doniosło do prokuratury na Andrzeja Szarego, wiceszefa branżowych związków, na podstawie dwóch anonimów, których nie sprawdziło. Po roku prokuratura umorzyła śledztwo.

 • TEN DRUGI OD MICROSOFTU

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza PIOTR SZOSTAK 17-10-2018

  Współtworzył system operacyjny MS-DOS czy edytor tekstowy Word (w którym powstał także ten tekst). A przede wszystkim był wraz z Billem Gatesem założycielem Microsoftu. W wieku 65 lat zmarł Paul Alle

 • KIEROWCY ZAPŁACĄ ZA HONOR PREMIERA?

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza WITOLD GADOMSKI 17-10-2018

  W opublikowanym przez Onet fragmencie rozmowy z udziałem Mateusza Morawieckiego w restauracji Sowa i Przyjaciele premier z radością mówi o ciężkim wypadku Roberta Kubicy, który wyeliminował go z wyśc

 • WROCŁAWSKI SĄD APELACYJNY NAŁOŻYŁ KNEBEL WYBORCZY NA MEDIA

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza REDAKCJA ?GAZETY WYBORCZEJ? 17-10-2018

  Nie zgadzamy się z orzeczeniem sądu nakazującym nam sprostowanie informacji dotyczących Anny Morawieckiej

 • EKSKLUZYWNE STUDIA CBA

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza EWA IVANOVA 17-10-2018

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zafunduje funkcjonariuszom menedżerskie studia podyplomowe. Na rynku kosztują kilkadziesiąt tysięcy złotych od osoby

 • BREXIT PO OMACKU? NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ!

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza TONY BLAIR, NICK CLEGG, MICHAEL HESELTINE* 17-10-2018

  Stwierdzenie, że negocjacje w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej nie poszły dobrze, to eufemizm. Składając w czasie referendum brexitowego kolejne obietnice, zwolennicy rozwodu z U

 • Frans Timmermans: Sytuacja w Polsce się pogarsza

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza TOMASZ BIELECKI 17-10-2018

  - Władze nie wykorzystały naszej skargi do TSUE, by wstrzymać nominacje sędziów Sądu Najwyższego. Przeciwnie: Polska przyspieszyła - powiedział Frans Timmermans unijnym ministrom w Radzie UE.

 • Proces ws. wypadku Szydło

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza SID 17-10-2018

  Przed sądem w Oświęcimiu rozpoczął się wczoraj proces w sprawie wypadku z udziałem premier Beaty Szydło, do którego doszło w lutym 2017 r. Oskarżony o spowodowanie wypadku Sebastian K. odmówił zeznań

 • KRAJ W SKRÓCIE

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MM 17-10-2018

  MIERZEJA WIŚLANA MIERZEJA WIŚLANA Prezes wbił łopatę Prezes wbił łopatę - Mamy pełne prawo uczynić to, co za chwilę zaraz uczynimy - ogłosił wczoraj Jarosław Kaczyński i wkopał słupek pod kolejną już

 • "Misiek" na wolności. Włoski sąd wypuścił go z aresztu

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza PAWEŁ FIGURSKI, JAROSŁAW SIDOROWICZ 17-10-2018

  Włoski sąd wypuścił na wolność Pawła M., ps. "Misiek", nieformalnego lidera bojówki Wisła Sharks. Do czasu ekstradycji do Polski ma codziennie stawiać się w komisariacie policji. Prokuratura się obawia, że "Misiek" ponownie ucieknie.

 • ZAMIAST ZWIERZĄT BĘDZIEMY HODOWALI ICH MIĘSO

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROZMAWIAŁ ANDRZEJ HOŁDYS 17-10-2018

  Dodając trochę tłuszczu oraz poprawiając kompozycję białek, uzyskamy hamburgera, który będzie nie do odróżnienia od tego zrobionego z konwencjonalnego mięsa.

 • Dali milion ofierze księdza pedofila

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza PIOTR ŻYTNICKI 17-10-2018

  Kobieta gwałcona w dzieciństwie przez księdza dostała już milion złotych zadośćuczynienia od Towarzystwa Chrystusowego. Kościelne zgromadzenie wykonało przełomowy wyrok poznańskiego sądu.

 • CZY "TO" UJDZIE SAUDOM NA SUCHO

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROBERT STEFANICKI 17-10-2018

  Władze w Rijadzie przeliczyły się, myśląc, że można bezkarnie zabić publicystę "Washington Post". Ale jeśli publicznie przyznają się do "błędu", to straty będą ograniczone i krótkotrwałe.

 • Samorząd to troska o mieszkańców, a nie polityka

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ANNA DOBIEGAŁA 17-10-2018

  Katarzyna Burchacka-Klimczuk kandyduje na wójcinę Pucka. Ktoś wypuścił plotkę, że będzie musiała sprzedać trzy wsie, żeby spełnić obietnice wyborcze. Ale tak źle nie będzie.

 • GOSPODARKA W SKRÓCIE

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza REG, QUB, ADA 17-10-2018

  UBEZPIECZENIA UBEZPIECZENIA Przyspieszą wypłaty odszkodowań Przyspieszą wypłaty odszkodowań Notatki policyjne z wypadków są już dostępne dla ubezpieczycieli komunikacyjnych online. Do tej pory po zgł

 • PIOTR GLIŃSKI. BUDOWA NOWYCH ELIT MUSI TRWAĆ

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza IWONA SZPALA 17-10-2018

  Człowiek, który poświęcił karierę zawodową badaniu mechanizmów kontroli władzy i wolności zrzeszania, nagle zachowuje się jak stary ksiądz - mówi o wicepremierze kolega po fachu prof. Ireneusz Krzemiński.

 • SZALONY CZWARTEK W LOT

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza EDYTA BRYŁA 17-10-2018

  Związkowcy w PLL LOT zapowiadają na czwartek strajk. Ale firma twierdzi, że byłby nielegalny, więc... nie będzie go wcale. Czy pasażerowie mają się czym martwić?

 • Chodzi o to, by postawić znak X. I już

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROZMAWIAŁ PAWEŁ WROŃSKI 17-10-2018

  Błagam, nie mieszajmy ludziom w głowie. Zróbmy sobie święto demokracji, porzućmy rozważania o liniach i zamazywaniu kratek. Potraktujmy akt wyborczy z należytą powagą.

 • REHABILITACJA Z ZUS

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ANITA KARWOWSKA 17-10-2018

  Co roku ok. 90 tys. ubezpieczonych korzysta z bezpłatnej rehabilitacji finansowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zabiegi mają przywrócić zdrowie osobom zagrożonym utratą zdolności do pracy.

 • Trzaskowski mruga do społeczności LGBT

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza WOJCIECH KARPIESZUK 17-10-2018

  Organizacje walczące o prawa osób nieheteronormatywnych krytykują Rafała Trzaskowskiego za zwodzenie w sprawie podpisania karty z postulatami dla osób LGBT. Kandydat deklaruje, że kartę podpisze, ale nie mówi kiedy.

Polecane tematy