Miejsce publikacji

[ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock

(znalezionych: 14234 )

 • Nie, ja się nie obrażam

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock ROZMAWIAŁA JOANNA TYBURA 19-01-2018

  Spotykałam na osiedlu ludzi, którzy mówili mi, że jeśli będę startowała z listy PO, to na mnie zagłosują. Zdaję sobie sprawę, że straciłam część wyborców, bo nie będę w PO, ale wiem też, że po moim odejściu z klubu zyskałam nowych - mówi radna Iwona Jóźwicka, która opuściła koalicję rządzącą Płockiem

 • 315 miejsc parkingowych

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock JOANNA TYBURA 19-01-2018

  Ratusz ogłosił przetarg na budowę parkingu typu "parkuj i jedź" przy ul. Bielskiej. To jeden z elementów programu mobilności miejskiej, na który miasto pozyskało 66 mln zł dofinansowania.

 • Mam marzenie, by wychować w Jeżewie następcę Andrzeja Grubby

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock ADAM MAŁACHOWSKI 19-01-2018

  -

 • Rok później

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock JAROSŁAW WANECKI, PEDIATRA, PREZES OKRĘGOWEJ IZBY LEKARSKIEJ I PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ TEATRU 19-01-2018

  4 listopada 2016 roku płocka rada lekarska wystosowała apel w sprawie bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców czterech powiatów, zapraszając do wspólnej rozmowy i pracy wszystkich, którzy mają wpływ n

 • Basia na scenie Teatru Narodowego

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock RENATA JASKULSKA, ROZMAWIAŁA RENATA JASKULSKA 19-01-2018

  Barbara Klicka

 • Kultura - OK! Zieleni jest za mało

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock ANNA LEWANDOWSKA 19-01-2018

  Przyszły cztery, bo są ferie i inni nie mogli. Mają po 16 lat, uczą się w klasie I ab IV LO w Płocku. Nietypowe trochę jak na nastolatki. Marzy im się praca twórcza, kariera literacka. Chciałyby spróbować sił w dziennikarstwie. Kino, teatr, muzea

 • POKAŻĄ SWÓJ PŁOCK

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 19-01-2018

  Chodzi o coroczną wystawę Płockiego Towarzystwa Fotograficznego w ramach konkursu "Mój Płock". W poniedziałek w Książnicy Płockiej będzie można obejrzeć zdjęcia zrobione w naszym mieście przez członków PTF. Podczas wystawy tradycyjnie zostaną ogłoszeni zwycięzcy.

 • KONCERT PIEŚNI ŻYDOWSKICH

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 19-01-2018

  W czwartek w Muzeum Żydów Mazowieckich wystąpi Olga Avigail Mieleszczuk z koncertem "Pamiętamy". Razem z pianistą Jackiem Piotrowskim zaprezentuje żydowskie i polskie tanga, chasydzkie niguny i pieśni szabatowe.

 • ANI MRU MRU, CZYLI PRZEZABAWNE TRIO

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 19-01-2018

  Popularny i uwielbiany kabaret Ani Mru Mru z Lublina wystąpi w sobotę w płockim Teatrze Dramatycznym. Bilety topnieją z dnia na dzień.

 • KAT I ROMAN KOSTRZEWSKI

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 19-01-2018

  Legendarny polski zespół black- i thrashmetalowy znów przyjedzie do Płocka. W sobotę wystąpi w klubie Rock?69. Zainteresowanie koncertem jest duże, a bilety szybko się rozchodzą.

 • Wyjątkowy bal zbliża się wielkimi krokami

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock ADAM MAŁACHOWSKI 19-01-2018

  A wraz z nim rozstrzygnięcie plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku w Płocku. Wyniki zostaną ogłoszone na Płockim Balu Sportu, który odbędzie się 10 lutego w hotelu Starzyński. Początek o godz. 20.

 • Dziadek na pełen etat jest szczęśliwy

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 19-01-2018

  -

 • Kto powinien zaprosić obywateli na konsultacje?

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock JOANNA TYBURA 19-01-2018

  -

 • Dedal i Ikar

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock MICHAŁ KACPRZAK, HARCERZ, HISTORYK Z MAŁACHOWIANKI 19-01-2018

  Niedawno na Okęciu samolot szorował kadłubem po pasie startowym, a następnego dnia kolejny zawrócił do Krakowa ze względu na podejrzany zapach w kabinie. Wypadki są wpisane w historię lotnictwa od sa

 • PAWEŁ WÓJCIK I TOMASZ SARNIAK GRAJĄ WYSOCKIEGO

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 19-01-2018

  Paweł Wójcik, znany jako płocki bard, w piątek po raz drugi wystąpi w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Razem z Tomaszem Sarniakiem (klawisze) zaprezentują materiał ze swojej wspólnej płyty "Wysocki po mojemu", która powstała w oparciu o tłumaczenia i osobiste interpretacje utworów Włodzimierza Wysockiego.

 • CO, GDZIE, KIEDY

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock 19-01-2018

  FILMOWY PŁOCK II FILMOWY PŁOCK II SOBOTA, godz. 10. Kino za Rogiem, ul. Tumska 9a KzR zaprasza na kolejne spotkanie w ramach drugiej edycji projektu "Filmowy Płock". Tym razem chce skupić się na sylw

 • Superliga w tle chorwackiego Euro

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock ADAM MAŁACHOWSKI, OPR. AM 19-01-2018

  W Chorwacji europejskie reprezentacje w piłce ręcznej mężczyzn rozpoczęły wczoraj finałową rundę mistrzostw Europy, a piłkarze ręczni Wisły w sobotę zagrają pierwszy w tym roku mecz ligowy. We własnej hali zmierzą się z Chrobrym Głogów (godz. 18).

 • Osiem goli w pierwszym sparingu. Wisła zremisowała

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock ADAM MAŁACHOWSKI 19-01-2018

  Przygotowujący się do rundy wiosennej płoccy piłkarze nożni rozegrali wczoraj pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Na zakończenie zgrupowania w Cetniewie zremisowali z drugoligowym Gryfem Wejherowo 4:4.

 • LEKARZ PRZYJMIE ZA 20 MIESIĘCY

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock EWELINA STEFAŃSKA 18-01-2018

  Pacjent z podejrzeniem boreliozy dostał skierowanie do poradni chorób zakaźnych. W Płocku - i samo to jest już interesujące - takiej, z kontraktem NFZ, nie ma, więc zaniepokojony zgłosił się od razu do szpitala na Winiarach. - Tam usłyszał, że przyjmą go w poradni hepatologicznej. Dopiero we wrześniu. Uwaga - 2019 roku!

 • Czarny protest na Starym Rynku

  [ DLO PL ] - Strony Lokalne Płock JOANNA TYBURA 18-01-2018

  Ok. 50 osób wzięło udział w płockiej odsłonie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Miały ze sobą plansze i transparenty: "Tu nie chodzi o aborcję, chodzi o wolność", "Edukacja seksualna zamiast średniowiecza".

Polecane tematy