Miejsce publikacji

[ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań

(znalezionych: 27568 )

 • TVP POZNAŃ POD OSTRZAŁEM

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań PIOTR ŻYTNICKI 18-08-2018

  Już 37 skarg na materiały o Marszu Równości wyemitowane w poznańskiej TVP dostała KRRiT. - Dla TVP ważny jest nie głos widzów, tylko głos partii - komentuje były dziennikarz. A kolejny polityk ogłasza bojkot poznańskiej TVP

 • Warta Poznań będzie miała nowego właściciela?

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań HANNA URBANIAK 18-08-2018

  Właściciel Warty Poznań SA, firma Family House, prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie sprzedaży spółki piłkarskiej. To jedyne wyjście, by uratować zasłużony klub, który popadł w poważne tarapaty finansowe.

 • OKLASKI ZA NAGANĘ DLA "WKURWIONEJ"

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań PIOTR ŻYTNICKI 18-08-2018

  - Wina obwinionej nie budzi wątpliwości, ale stopień społecznej szkodliwości nie jest znaczny w przeciwieństwie do zachowań kibiców na stadionach czy demonstracjach - tak sędzia Stanisław Banach uzasadniał naganę dla Adriany Machowiak. Publiczność zareagowała oklaskami

 • Społecznicy chcą zmian na dworcu

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań KAJETAN KURKIEWICZ 18-08-2018

  - Wszystko tu jest spartaczone. To skandal - komentował sytuację dworca Poznań Główny Paweł Sowa z Inwestycji dla Poznania. W piątek poznańscy społecznicy zwracali uwagę, że z dworcem od lat nic się nie dzieje. Wystosowali w tej sprawie list do premiera Mateusza Morawieckiego.

 • W POSZUKIWANIU LUKSUSOWEGO MEBLA, CZYLI JAK SIĘ URZĄDZIĆ

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań NATALIA MAZUR 18-08-2018

  W sieci można znaleźć poradniki "jak się ubrać, by wyglądać na milionerkę". Kluczem są wysokiej jakości tkaniny, klasyczne kroje, naturalne paznokcie i jedna droga torebka. Recepta na luksusowe wnętrze jest bardziej skomplikowana.

 • LECH NIE DOCZEKAŁ PRZYMROZKÓW

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań RADOSŁAW NAWROT 18-08-2018

  - Kiedyś chciało się przyjść na mecze Lecha Poznań w pucharach nawet w trzaskającym mrozie - wzdychają kibice Kolejorza. Dzisiaj Lech odpada szybko, już latem.

 • PYRY TYGODNIA

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań 18-08-2018

  Przyznajemy je

 • SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT MA BYĆ NAJNOWOCZEŚNIEJSZE W POLSCE

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań OPRAC. KAJETAN KURKIEWICZ 18-08-2018

  Na Kobylepolu powstanie centrum dla zwierząt. Być może z nazwą od Disneya.

 • MIASTO, KTÓRE DORASTA DO RÓWNOŚCI

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań ALEKSANDRA PRZYBYLSKA 18-08-2018

  To był mały jubileusz i wielki sukces. W ostatnią sobotę przez Poznań przeszedł XV Marsz Równości - korowód kilku tysięcy ludzi, którzy nie dzielą bliźnich na lepszych czy gorszych ze względu na ich

 • Motorniczy z Poznania, który jeździ z tęczą

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań MARTA KAŹMIERSKA 18-08-2018

  - Poczułem się bardzo źle, że moja firma robi coś, czego my, ludzie ze środowiska LGBT, nigdy nie zrobimy: poddaje się - mówi Aleksander Gapiński, młody motorniczy z Poznania. Od tygodnia, na znak protestu, wyjeżdża na trasy ubrany w tęczowe symbole

 • Spotkajmy się w Domu Spotkań

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań VIOLETTA SZOSTAK 17-08-2018

  - Uczyłem się pływać w synagodze. Jako kilkulatek nie miałem oczywiście świadomości, gdzie jestem, ale widziałem, że to jakieś dziwne miejsce. Z czasem zobaczyłem, że synagoga jest jak soczewka, przez którą widać historię poznańskich Żydów: rzecz, która jest ogromna, ale jakby niewidoczna.

 • Żałoba w Sulmierzycach

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań TOMASZ CYLKA 17-08-2018

  W Darłówku wznowiono wczoraj poszukiwania dwojga dzieci, które dwa dni temu porwała fala. Burmistrz Sulmierzyc, skąd pochodziła rodzina, ogłosił piątek dniem żałoby w miasteczku.

 • Ojciec nie latał, ale był jednym z nich

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań RADOSŁAW NAWROT, ROZMAWIAŁ RADOSŁAW NAWROT 17-08-2018

  Przez kilkadziesiąt lat nie mogliśmy się doprosić, aby ktoś nakręcił film na podstawie książki "Dywizjon 303" Arkadego Fiedlera. Teraz w jeden miesiąc widzowie w kinach zobaczą dwa o tych legendarnych lotnikach - mówią syn i wnuk pisarza.

 • Kostucha na scenę

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań JAKUB GŁAZ 17-08-2018

  KRYTYK ARCHITEKTURY Za nami istna karuzela śmiechu, spektakl w teatrze Variété. W Poznaniu tramwajarze brzydzą się tęczą (zepsucie, cywilizacja śmierci), za to na stołecznym placu Piłsudskiego, w roc

 • Legionella, salmonella. Lato pełne zakażeń

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań ROZMAWIAŁA SYLWIA SAŁWACKA 17-08-2018

  Legionellą możemy się zarazić nie tylko w hotelu czy szpitalu, ale też w domu. By się jej pozbyć z kranu czy prysznica, najlepiej przepuścić przez instalację wodociągową gorącą wodę przez kilkanaście minut.

 • LATO Z DYWIZJONEM 303

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań ADAM KOMPOWSKI 17-08-2018

  REDAKTOR MAGAZYNU POZNAŃ Świetnie napisane, działające na wyobraźnię, niezawodnie dostarczające opowieści o niesamowitych przygodach. "Dywizjon 303" był w dzieciństwie, obok książek o Madagaskarze, j

 • Adam Mickiewicz ubrany w koszulkę z "Konstytucją"

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań PIOTR ŻYTNICKI 17-08-2018

  Baner z napisem "Konstytucja" zawisł w czwartek wczesnym rankiem na pomniku Adama Mickiewicza w Poznaniu. Znalazły się też na nim słowa poety: "Aby kraj mógł żyć, trzeba aby żyły prawa".

 • Partia Razem przedstawia kandydatów

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań JULIA THEUS 17-08-2018

  Partia Razem ogłosiła, że wystawia własny komitet w wyborach do sejmiku województwa wielkopolskiego. Podała nazwiska kandydatów.

 • Marsz Równości czy Różnorodności?

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań PROF. KRZYSZTOF PODEMSKI 17-08-2018

  SOCJOLOG, PRACUJE NA UAM Kilkakrotnie brałem udział w poznańskich Marszach Równości. W tych pionierskich i tych ostatnich, już z epoki odgórnej kontrrewolucji kulturowej. Uczestniczę w nich po to, że

 • Musimy ciężko pracować na zwycięstwo Jaśkowiaka

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań ROZMAWIAŁ TOMASZ NYCZKA 17-08-2018

  Platforma jest szeroka - ma prawe i lewe skrzydło. Jeśli prezydent opowiada się przeciwko dyskryminacji, to dlaczego nie ma pójść w Marszu Równości?

Polecane tematy