Miejsce publikacji

[ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom

(znalezionych: 16587 )

 • Radziecki gazik w polskiej służbie

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MARCIN KĘPA* 15-06-2018

  Samochód dla naszej spółdzielni załatwił Tadek Janczyk. Przyjechał nim do Radomia z Warszawy, z ulicy Waszyngtona, prosto od inżyniera Frydrycha, który miał kilka takich aut na składzie.

 • "TAŃCZ Z NAMI" W LEMONIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMG 15-06-2018

  MDK po raz czwarty organizuje ogólnopolski turniej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 • "APETYT NA GOMBROWICZA"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL 15-06-2018

  Dwa koncerty, monodram oraz warsztaty literackie i plastyczne dla dzieci - tak zapowiada się tegoroczny program pikniku artystycznego przygotowanego przez Muzeum Witolda Gombrowicza. W niedzielę we Wsoli zobaczymy Mikromusic, Joannę Trzepiecińską z zespołem oraz Sebastiana Cybulskiego. Na miejscu także plenerowa restauracja Teatralna. Muzeum zapewnia bezpłatną komunikację w obie strony.

 • GRA GRANDIOSO

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom KATARZYNA LUDWIŃSKA 15-06-2018

  Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso, nasz produkt eksportowy, zaprezentuje się w sobotnie popołudnie na deptaku.

 • NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL 15-06-2018

  "Niemożliwe jest możliwe" - pod takim hasłem odbędzie się we wtorek muzyczne widowisko przygotowane przez klasę 6A z Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. Szóstoklasiści dadzą popis razem z gościnnym udziałem wokalistów The Voice of Poland i The Voice of Kids. Dochód zostanie przekazany na Stowarzyszenie "Budujemy Przystań" w Radomiu.

 • Radom w siatkarskiej elicie w Polsce

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom RADOSŁAW OLCHOWSKI 15-06-2018

  Dla kibiców siatkówki w Radomiu sezon ligowy 2018/2019 zapowiada się pasjonująco. Wszak po raz pierwszy w XXI wieku do walki w najwyższych siatkarskich klasach w kraju przystąpią zarówno żeński (E.Leclerc Radomka), jak i męski (Cerrad Czarni) zespół.

 • Skończmy z talizmanami

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom KATARZYNA LUDWIŃSKA 15-06-2018

  13-letnia Asia dwa tygodnie temu została potrącona przez samochód, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych. Na tym samym przejściu policja odstawiała show z przebieraną "staruszką", która tańczyła, dziękując przepuszczającym ją kierowcom.

 • KRONIKA POLICYJNA

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom RED 15-06-2018

  SKARYSZEW SKARYSZEW Kto widział wypadek? Kto widział wypadek? Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu poszukują świadków wypadku, do którego doszło we wtorek, 12 czerwca ok. godz. 9 w miejsc

 • Gdzie głosować?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom KALA 15-06-2018

  W piątek urny mobilne staną przy PSP nr 6 (w godz. 13-15), Domu Weterana (14-16), Bibliotece Głównej (15-17), supermarkecie Stokrotka przy ul. Żeromskiego (15.30-17.30), placu zabaw przy ul. Sadkowsk

 • Wyrok za śmierć

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MAŁGORZATA RUSEK 15-06-2018

  Sąd w Szydłowcu nie miał wątpliwości. Kewin K. jest winny spowodowania wypadku, w którym zginęły trzy osoby a jedna została ciężko ranna. Gdy uderzył mercedesem w mazdę, miał na liczniku 167 km na godzinę

 • Szczepienia. Po prostu

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom ROZMAWIAŁA MAGDALENA CIEPIELAK 15-06-2018

  Dlaczego wraca żółtaczka pokarmowa? Czy ospa party jest skuteczną metodą uzyskania odporności na tę chorobę? I skąd u nastolatki wziął się krztusiec?

 • Przedszkola będą pracować tak jak chcieli rodzice

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MAŁGORZATA RUSEK 15-06-2018

  Więcej placówek przedszkolnych będzie pracować w lipcu i sierpniu. To efekt rozporządzenia ministerialnego, według którego przedszkola mają się dostosować do zapotrzebowania rodziców na wakacyjną opiekę

 • Kiedy hala i stadion będą gotowe?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom ARTUR STANDOWICZ, PIOTR KOWALEWSKI 15-06-2018

  MOSiR dostał wyjaśnienia od wykonawcy hali widowisko-sportowej i stadionu. Po analizie dokumentów zdecyduje, czy zgodzi się na przedłużenie terminu oddania obiektów - napisaliśmy we wtorek Czy będzie

 • Będą niespodzianki

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom TOMASZ DYBALSKI 15-06-2018

  Air Show 2018 w Radomiu zapowiada się coraz bardziej wyjątkowo. Organizatorzy ujawnili w czwartek kilka niespodzianek. Specjalny, wydłużony pokaz przygotują na Air Show 2018 w Radomiu Frecce Tricolori. Biało-Czerwone Iskry wzlecą w powietrze w tym roku po raz ostatni w pełnym składzie, a w pokazie towarzyszyć im może boeing 787 dreamliner. A to nie koniec niespodzianek.

 • Razem do rady i sejmiku

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MGD 15-06-2018

  Platforma i Nowoczesna wystawią wspólne listy do rady miejskiej w Radomiu i mazowieckiego sejmiku. - Nasze porozumienie dotyczy kluczowych miejsc w poszczególnych okręgach. Radom ma pięć okręgów wybo

 • "Nie wolno nam milczeć"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom JANUSZ KĘDRACKI 15-06-2018

  Jego ofiara wyprzedza w czasie ofiarę księdza Jerzego Popiełuszki, tak jak protesty w Radomiu wyprzedzają w historii strajki w Gdańsku czy Szczecinie, które doprowadziły do powstania "Solidarności".

 • SZLAKIEM RADOMSKICH ŚCIEŻEK WOLNOŚCI

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL 15-06-2018

  W tym roku w czasie nocnej wędrówki po mieście w poszukiwaniu jego duszy odkryjemy szereg tajemnic i legend związanych z Radomiem sprzed stu lat. Na tegorocznej trasie znalazły się Rynek, Klasztor oo. Bernardynów, Komenda Straży Pożarnej, Dziedziniec Miejskiej Biblioteki Publicznej, a także Plac Konstytucji 3 Maja i Plac Corazziego. Na końcu tradycyjne, widowiskowe uwolnienie ducha miasta. Początek imprezy w sobotę.

 • TRWAJĄ ZAWIERUCHY RADOMSKIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL 15-06-2018

  Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tradycyjnej Zawieruchy Radomskie 2018 - śpiewy i wyrywasy rozpoczął się w środę i potrwa do niedzielnego poranka. Co jeszcze w programie?

 • DZIEŃ PSIARZA W CRP

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMG 15-06-2018

  Uwaga, psiarze! Orońsko na jeden dzień przemieni się w raj dla czworonogów. W niedzielę po raz pierwszy odbędzie się tam Dzień Psiarza, czyli impreza edukacyjna organizowana przez Pan i Pani Pies - Fundację im. Maćka Kozłowskiego. A wszystko w uroczym plenerze Centrum Rzeźby Polskiej.

 • W CENTRUM BĘDĄ OPEROWAĆ

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MAGDALENA CIEPIELAK 14-06-2018

  Od 1 lipca w Radomskim Centrum Onkologii na Wacynie będą wykonywane zabiegi operacyjne finansowane przez NFZ. Fundusz rozstrzygnął właśnie konkurs na świadczenia z zakresu chirurgii onkologicznej. Jedynie RCO złożyło ofertę

Polecane tematy