Miejsce publikacji

[ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom

(znalezionych: 16020 )

 • Święto konia czy koniny?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL, GAZETA WYBORCZA 23-02-2018

  Na skaryszewskich Wstępach widać poprawę standardów, ale wciąż jest przyzwolenie na handel końmi na rzeź

 • Co sądzą radomskie sądy?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MAGDALENA CIEPIELAK 23-02-2018

  Do Sądu Okręgowego w Radomiu wpłynęło w ub. roku dużo więcej spraw karnych, mniej zaś do sądu rejonowego. Coraz mniej pozwów jest w sądach pracy, ale na termin rozprawy czeka się od dwóch do pięciu miesięcy.

 • WOŚP znów z rekordem

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom TOMASZ DYBALSKI 23-02-2018

  Radomscy harcerze, którzy od lat organizują finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podsumowali wczoraj tegoroczny finał akcji. Udało się zebrać dokładnie 336 911,47 zł. - O 10 tys. zł pobiliśm

 • Marcin Kaca mógł zmieniać Radom. Nie chciał, ale żalu nie mam

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom ROZMAWIAŁ TOMASZ DYBALSKI 23-02-2018

  W PO niektórzy mówili, że Marcin Kaca jest moim politycznym synem. Nie mam do niego żalu, ale mógł chociaż przyjść, podać rękę i powiedzieć, że odchodzi

 • Koński jarmark bez rzeźników. Kolejny krok: zmiana prawa

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL 23-02-2018

  Zgodnie z zapowiedziami na Wstępach w Skaryszewie w większości nie było przypadków handlu końmi na rzeź, a stan zdrowia koni był lepszy niż w ubiegłych latach. Ale końmi na rzeź handlowano wokół miasteczka. Legalnie. Animalsi alarmują, że jest potrzebna pilna zmiana prawa.

 • Jak Tytus został Apaczem?

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom MARCIN KĘPA* 23-02-2018

  Opowiem wam o Tytusie. Na tyle, ile zdołałem zapamiętać ze swoich młodych lat. Moich i jego oczywiście

 • MUZYCY W RADOMIU Z "CIAŁEM OBCYM"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL, ZUZANNA SULIGA 23-02-2018

  Happysad wyruszył z nowym materiałem w trasę obejmującą 18 miast. Dziś zagrają w Radomiu.

 • MIKROMUSIC Z MIKROKLIMATEM

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMG, MONIKA ŻMIJEWSKA 23-02-2018

  W niedzielę, 25 lutego, w Pałacu Muzeum im. Witolda Gombrowicza we Wsoli rozbrzmią piękne melodie. A to wszystko za sprawą artystów z zespołu Mikromusic, którzy we Wsoli zagrają najnowszy materiał z ostatniej płyty "Tak mi się nie chce" wydanej w ubiegłym roku.

 • ICH TROJE W RADOMIU

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 23-02-2018

  W sobotę w G2 koncert grupy Ich Troje. Obecny skład zespołu tworzą: Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski oraz Agata Buczkowska. - Po 9 latach od ostatniego albumu zespół powraca na polską scenę muzyczną kr

 • PREMIERA I SPOTKANIE Z REŻYSEREM

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMG, CIG 23-02-2018

  W poniedziałek w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się pokaz najnowszego filmu Łukasza Rondudy "Serce miłości". Na ekranie zobaczymy m.in. Justynę Wasilewską, Jacka Poniedziałka i Magdalenę Cielecką.

 • "RADOMSKIE DWÓJKI" POWRACAJĄ!

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom AMANDA GRZMIEL 23-02-2018

  - To jedne z najstarszych i najbardziej oldschoolowych zawodów w kraju - mówi prowadzący Marcin Wieczorek. Swoje umiejętności zaprezentują najlepsi polscy tancerze breakdance?a. Zawody odbędą się w sobotę, 24 lutego w Domu Kultury "Idalin" przy ul. Bluszczowej 4. Początek o godz. 12. Wstęp wolny.

 • "TOUR DE STAND-UP"

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 23-02-2018

  Wyjątkowe oblicze stand-upu zobaczymy i usłyszymy w poniedziałkowy wieczór na radomskiej scenie G2. W ramach "Tour De Stand-up" wystąpi czterech kabareciarzy i mówców. Wieczór poprowadzi gospodarz sceny - Rafał Sumowski.

 • WIOSENNE WARSZTATY

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG 23-02-2018

  "Spotkanie ze sztuką" to cykl warsztatów rodzinnych organizowanych przez CRP w Orońsku. W niedzielę kolejne zajęcia. Tym razem "Przygotowanie na wiosnę".

 • Czarni ze Skrą

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom RO 23-02-2018

  W meczu 22. kolejki PlusLigi siatkarze Cerrad Czarnych Radom powalczą na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. Pojedynek odbędzie się w niedzielę, 25 lutego.

 • BYŁO, JEST, BĘDZIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom 23-02-2018

  Dawno temu Dawno temu "Ceny pszenicy na targu w Radomiu trzymały się mocno, na żyta usposobienie cokolwiek osłabło, owies za to płacono drożej, przy chętnym popycie. Ceny kawioru podniosły się w Wars

 • Jest drugi przetarg na N-S

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom TOMASZ DYBALSKI 23-02-2018

  Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił drugi przetarg na budowę trasy N-S. Ulica ma być gotowa w połowie 2019 roku, pół roku później niż zakładano wcześniej. Dzięki temu ma być taniej.

 • Radomka na ustach Polski

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom RADOSŁAW OLCHOWSKI 23-02-2018

  Przez ostatnie osiem miesięcy siatkarki E.Leclerc Radomki Radom mozolnie budowały swoją markę. Wszystko jednak w tej kwestii przyspieszyło w walentynki, kiedy ekipa trenera Jacka Skroka ograła 3:2 w Pucharze Polski Chemika Police. Po triumfie z aktualnymi mistrzyniami kraju, uczestniczkami Ligi Mistrzyń

 • KUCHNIA WEGAŃSKA W SPORCIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom CIG, MAR 23-02-2018

  Stowarzyszenie Droga Mleczna wraz z wegańską jadłodajnią Gruszki Na Wierzbie - kuchnia roślinna zapraszają na kolejne spotkanie Kuchni Społecznej. Będzie można skosztować potraw wegańskich, podzielić się przepisem, popisać potrawą.

 • Sprinterka na medal (e)

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom RADOSŁAW OLCHOWSKI, ROZMAWIAŁ RADOSŁAW OLCHOWSKI 23-02-2018

  Martyna Kotwiła, lekkoatletka RLTL ZTE Radom wyrasta na gwiazdę królowej sportu. Na przestrzeni kilkunastu dni zdobyła trzy medale halowych mistrzostw Polski juniorek i seniorek.

 • WYDARZENIA W SKRÓCIE

  [ DLO RA ] - Strony Lokalne Radom 22-02-2018

  Pomóż bezdomnym zwierzętom Pomóż bezdomnym zwierzętom Do 4 marca trwać będzie w magistracie zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Jak czytamy na stronie miasta, potrzebne są prze

Polecane tematy