Miejsce publikacji

[ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów

(znalezionych: 14190 )

 • CBA DONIOSŁO NA SPÓŹNIONEGO

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ANNA GORCZYCA 17-10-2017

  Były dyrektor handlu i marketingu w sanockim Autosanie powinien odpowiedzieć za niedopełnienie obowiązków - uważa Centralne Biuro Antykorupcyjne. Spóźnił się o 20 minut z dostarczeniem oferty na przetarg na autokary dla polskiej armii.

 • Odcinek S19 jest na liście

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 17-10-2017

  Odcinek drogi ekspresowej S19 z Babicy do Barwinka został wpisany na listę podstawowych przedsięwzięć w Kontrakcie Terytorialnym.

 • Prokuratura chce kary od razu

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ANNA GORCZYCA 17-10-2017

  Rzeszowska Prokuratura Okręgowa zaskarżyła postanowienie Sądu Okręgowego w Rzeszowie o odroczeniu rozpoczęcia odsiadki przez Ryszarda Podkulskiego i jego zięcia.

 • MPK zaoszczędzi na gazie

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ARTUR GERNAND 17-10-2017

  Stanie się tak dzięki podpisanej w poniedziałek umowie ze spółką PGNiG Obrót Detaliczny. - Dzięki niej gaz do naszych autobusów będzie tańszy o 10 proc. - mówi Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

 • FERENC CHCE PRZEPROSIN

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK 16-10-2017

  Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, żąda przeprosin od Ewy Andruszkiewicz z komisji reprywatyzacyjnej, która na antenie TVP3 zarzuciła, że w Rzeszowie dochodziło do dzikiej prywatyzacji. "Fałszowane testamenty, ofiary Holocaustu, które nagle ożywają po latach i muszą mieć kuratorów, chociaż mają 140 lat" - mówiła Ewa Andruszkiewicz

 • Nowy autobus MPK przyjechał z Sanoka

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ARTUR GERNAND 16-10-2017

  Rzeszowskie MPK kupiło nowy autobus napędzany gazem. - To wyprodukowany w Sanoku Autosan Sancity 12 - mówi Marek Filip, prezes MPK. Kosztował 827 tys. zł.

 • Protest rezydentów

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK 16-10-2017

  Ponad 100 młodych lekarzy protestowało przed urzędem marszałkowskim w Rzeszowie. To gest solidarności z rezydentami, którzy prowadzą strajk głodowy w Warszawie. Rezydenci chcą, by rząd podniósł wydatki na opiekę zdrowotną z 4 do 6,8 proc. PKB.

 • Andrzej Kowal: Reprezentacja? Jestem gotowy

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ROZMAWIAŁ TOMASZ BŁAŻEJOWSKI 13-10-2017

  -

 • Nie wszystko piękne, co się świeci

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAREK KRUCZEK (GAZETA WYBORCZA) 13-10-2017

  Podświetlenie drzew przy alei Cieplińskiego nie zawsze działa. - Dwa dni z rzędu wracałam nocą do domu i światła nie działały - mówi nasza czytelniczka. Czy to tak ma być? Czy miasto oszczędza?

 • Suknie jak marzenie Marii Kazimiery

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 13-10-2017

  Te suknie są jak dzieła sztuki, bogato i precyzyjnie upinane oraz zdobione. Takie stroje nosiły arystokratki na dworze króla Jana III Sobieskiego. Ich rekonstrukcje, imponujące dbałością o szczegóły, możemy oglądać w Muzeum-Zamku w Łańcucie przez najbliższy miesiąc.

 • Z Rzeszowa do Aten. Nowe połączenie lotnicze

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ASK 13-10-2017

  Od 16 maja będziemy co środę mogli polecieć z Rzeszowa do Aten. To nowe regularne połączenie linii Ryanair z Jasionki

 • Rok z bólem zęba

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów KATARZYNA KAZANECKA 13-10-2017

  -

 • Opóźnienia w dostawie pociągów dla Podkarpacia

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK 13-10-2017

  Pociągi firmy Pesa mają być zintegrowane z rzeszowskimi autobusami. Będą wyposażone w Wi-Fi, klimatyzację i defibrylatory, rozwiną prędkość 160 km/h. Pierwsze trzy miały pojawić się do końca września. Pesa ich nie dostarczyła, więc marszałek naliczył już kary

 • Śmigłowce na wiatr

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAŁGORZATA BUJARA 13-10-2017

  Była przy tym premier Beata Szydło, byli pracownicy fabryki, podkarpackie VIP-y z PiS. Równo rok temu minister obrony narodowej Antoni Macierewicz obiecał, że wojsko zamówi w PZL "Mielec" dwa śmigłowce do końca 2016 roku, w kolejnym

 • Szlachta jada w "Konfiturze"

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK (GAZETA WYBORCZA) 13-10-2017

  Restauracja "Konfitura" to kolejny lokal w Rzeszowie, w którym można poczuć się jak u siebie w domu. Pastelowe ściany, urocze poduszki, przepiękny wieniec z kwiatów na suficie. Zakochałam się w ich k

 • Rzeszów zamierza się na kolejny szczyt

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAREK KRUCZEK 13-10-2017

  -

 • Marta Półtorak walczy o targi książki

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 13-10-2017

  Kiedyś usłyszałam, że jeśli nazwisko Półtorak pojawi się w tytule nawet kiepskiego artykułu, to on od razu staje się poczytny. Jeżeli więc moje nazwisko ma pomóc, to proszę go używać do woli do promowania tego wydarzenia

 • Bzianka w Rzeszowie. Jak tu się żyje

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK 13-10-2017

  Na obrzeżach Bzianki wciąż nie ma zasięgu telefonii komórkowej, a w krajobrazie dominują pola uprawne. Ale do domów już się dojeżdża po asfalcie, są plany rozbudowy szkoły i poszerzenia głównej ulicy. Tak wygląda Bzianka dziewięć miesięcy po przyłączeniu do Rzeszowa

 • SEKS DLA OPORNYCH

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 13-10-2017

  Alice i Henry, małżeństwo z 25-letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne. Plus obsada: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek oraz reżyser Paweł Szumiec i już wiadomo, że w Teatrze Bo Tak można spodziewać się kolejnego hitu.

 • ANIA DĄBROWSKA DLA MARZYCIELI

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAM 13-10-2017

  Jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka wystąpi w poniedziałek w Filharmonii Podkarpackiej.

Polecane tematy