Miejsce publikacji

[ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów

(znalezionych: 14438 )

 • Zostanie nam tylko replika pomnika?

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 15-12-2017

  Zburzenie rzeszowskiego pomnika jako symbolu komunizmu ma szansę przejść do historii jako symbol zamknięcia władzy państwowej na dialog społeczny.

 • W śmieciach jest Moc

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów DAWID IWANIEC 15-12-2017

  Wężyki hydrauliczne, skuwki, elementy starego karnisza, rozpylacze dezodorantu, a nawet inhalator chorej na astmę mamy. Wielkie modele robotów z

 • Polsko-francuskie śniadania w Brioszu

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK (GAZETA WYBORCZA) 15-12-2017

  Nie darzę szczególną sympatią knajp w centrach handlowych. Nie mają klimatu. Przeważnie są wtłoczone między sklepy, przepełnione ludźmi, a zamiast szyb z widokiem na miasto są witryny, za którymi wid

 • Gdzie nam będzie lepiej niż w Rzeszowie

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK ARTUR GERNAND 15-12-2017

  Rzeszów jest czysty, estetyczny, ma dobre perspektywy. I nie chcemy go opuszczać. Jak wynika z badań przeprowadzonych w ramach Przystanku Rzeszów, tylko co dziesiąty mieszkaniec stolicy Podkarpacia jest gotów przeprowadzić się do innego miasta. Gdzie najchętniej?

 • NA KOGO DO RZESZOWA? NA CHILIŃSKĄ?

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 15-12-2017

  "Na kogo jedziesz do Rzeszowa? Na Chilińską?! Ty sobie to wybij z głowy" - denerwuje się Agnieszka Chylińska w krótkim filmiku, który umieściła na Facebooku. Mało który koncert w Rzeszowie mógł pochwalić się taką oryginalną promocją. Chylińska zagra w klubie LUKR dziś wieczorem.

 • IRENA GAŁUSZKA "NA STYKU REALNOŚCI"

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAGDALENA MACH 15-12-2017

  Wieloletnia dyrektorka Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa Irena Gałuszka żegna się z tą instytucją autorską wystawą fotografii pt. "Na styku realności". Wernisaż w poniedziałek o godz. 18.

 • "IDIOTA" PRZED ŚWIĘTAMI

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAM 15-12-2017

  "Idiota" Kaczmarka i Żelisławskiego jest podróżą w głąb "wiecznej Rosji": świata, w którym problemy schyłku XIX w. współistnieją z paradoksami późnego kapitalizmu. Świata, którego okrzepły ład tylko z rzadka wstrząsany jest aktami przemocy i fanatyzmu religijnego - zapowiada nowy spektakl Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Premierowe spektakle w sobotę i niedzielę o godz. 19.

 • CELIŃSKA "ŚWIĄTECZNIE..." W RZESZOWIE

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAM 15-12-2017

  W koncercie "Świątecznie?" usłyszymy kolędy i pastorałki zaśpiewane niezwykle ciepło przez niepowtarzalną Stanisławę Celińską. Całość w zaskakujący sposób zaaranżował Maciej Muraszko. Koncert odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia, o godz. 18 w Filharmonii Podkarpackiej.

 • BILETY

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów RED 15-12-2017

  KINO KONESERA KINO KONESERA W ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy w środę przy al. Powstańców Warszawy o godz. 18.30 film "Beksińscy. Album wideofoniczny". Dokument ukazuje życie rodziny Beksińskich

 • Najlepszy kefir na wyciągnięcie ręki

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów PIOTR GINALSKI 15-12-2017

  Mówi się, że smak każdy ma swój, ale jeśli pyszny dla nas produkt znajduje uznanie w całym kraju, to znaczy, że nie mylimy się i wybraliśmy właściwie.

 • Ten powrót traktuję jako wyzwanie

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ROZMAWIAŁ TOMASZ BŁAŻEJOWSKI 15-12-2017

  -

 • Krawiec trenerem Stali

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów TOMASZ BŁAŻEJOWSKI 15-12-2017

  Tadeusz Krawiec podpisał kontrakt z trzecioligową Stalą Rzeszów. Swoją pracę zacznie od 1 stycznia. Jego celem będzie awans do II ligi.

 • PKP jak pies ogrodnika

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK (GAZETA WYBORCZA) 15-12-2017

  Za trzy lata będziemy mieć nowy, piękny dworzec kolejowy. Z elegancką elewacją z piaskowca. Parking zmieni się w plac z ławeczkami, chodnikami i zielenią. A po drugiej stronie torów dalej będzie bajzel

 • Kiedy dojazd do łącznika?

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAREK KRUCZEK 15-12-2017

  Kilka dni temu oficjalnie otwarto fragment trasy S19 i łącznik z trasą miejskiej ul. Podkarpackiej w Rzeszowie.

 • Nowi honorowi obywatele

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ARTUR GERNAND 15-12-2017

  Marta Półtorak oraz prof. Jerzy Posłuszny zostali nowymi honorowymi obywatelami Rzeszowa. Taką decyzję podjęli rzeszowscy radni.

 • Filmy Andrzeja Wajdy w Przemyślu. Zapraszamy!

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ANNA GORCZYCA 15-12-2017

  -

 • Strzał z mównicy

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ANNA GORCZYCA 15-12-2017

  Podkarpacki poseł PSL Mieczysław Kasprzak informuje parlament o wilkach, które w Bieszczadach podchodzą do zabudowań i atakują dzieci. Ma rację?

 • MPK za darmo?

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów ARTUR GERNAND 15-12-2017

  Jest szansa na to, że uczniowie rzeszowskich podstawówek będą podróżować autobusami miejskimi za darmo. Tak jak uczniowie w Krakowie i Warszawie.

 • KŁADKA NIE PÓJDZIE NA ZŁOM

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów JOANNA PASTERCZYK 14-12-2017

  Kładka nad torami nie zostanie zlikwidowana, tylko przeniesiona w inne miejsce. Niestety PKP wciąż nie ma pomysłu na tereny dawnej parowozowni. To wnioski po warsztatach kreatywnych PKP, które odbyły się w Rzeszowie

 • Rok spokoju dla pomnika?

  [ DLO RZ ] - Strony Lokalne Rzeszów MAŁGORZATA BUJARA 14-12-2017

  Jeśli ojcowie bernardyni nie kiwną palcem w sprawie pomnika Walk Rewolucyjnych, monument spokojnie będzie stał do 21 października przyszłego roku. Dopiero po tej dacie do akcji wkroczy wojewoda, który będzie miał co najmniej trzy miesiące na podjęcie decyzji

Polecane tematy