Miejsce publikacji

[ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa

(znalezionych: 32112 )

 • Sylwester na pl. Bankowym

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa 27-12-2019

  960 m kw. będzie miała scena, na której odbędzie się miejska zabawa organizowana z telewizją TVN 30 tylu artystów zmieści się na niej jednocześnie 100 tylu w sumie wystąpi na imprezie 10 tirów było

 • 300 mln na centralne lotnisko

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa JAROSŁAW OSOWSKI 20-07-2019

  Spółka Centralny Port Komunikacyjny dostała na początek 300 mln zł od skarbu państwa. Pieniądze pójdą m.in. na "brief" przed "masterplanem", ale nie na budowę wielkiego lotniska w Baranowie.

 • Przejdziem Wisłę suchą stopą

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa MARTYNA ŚMIGIEL, ROZMAWIAŁA MARTYNA ŚMIGIEL 20-07-2019

  Wodowskaz na bulwarach pokazuje ok. 40 cm, ale hydrolodzy spacerów z jednego brzegu rzeki na drugi nie polecają. Chociaż widzieliśmy rybaka, który przeprawił się na drugi brzeg.

 • Żywioł na wąskich kółkach

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa JAROSŁAW OSOWSKI 20-07-2019

  Mamy już 4,5 tys. hulajnóg elektrycznych na minuty w Warszawie i niemal codziennie ktoś poszkodowany zgłasza się po pomoc lekarską. A rząd zwleka ze zmianą przepisów.

 • Varso pnie się w niebo

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa MICHAŁ WOJTCZUK 20-07-2019

  Byliśmy na budowie kompleksu wieżowców Varso. 310-metrowy drapacz rośnie w tempie piętra na tydzień. Na plac budowy przyjeżdżają gotowe łazienki, które wstawiane są do środka jak szafy wnękowe.

 • Muzyka i jedzenie z całego świata

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa WKK 20-07-2019

  Wielka wielokulturowa impreza odbędzie się w niedzielę na Krakowskim Przedmieściu. Usłyszymy muzykę z całego świata: z Maroka, Indii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu.

 • Mieszko puszcza nowe pędy

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa OKTAWIA KROMER 20-07-2019

  600-letni dąb szypułkowy Mieszko I, który miesiąc temu stanął w ogniu, wypuszcza nowe pędy i liście. Czy się odrodzi? Eksperci są ostrożni, urzędnicy pełni nadziei.

 • Wielka zadyma na placu Defilad

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa MICHAŁ WOJTCZUK 20-07-2019

  Setki ochroniarzy, policja na koniach, armatki wodne - w niedzielę, 21 lipca, mija dziesięć lat od szturmu na kupców broniących hali na pl. Defilad. Dziś nie udałoby się jej chyba rozebrać.

 • Wybieramy kultowe uliczne jedzenie

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa BASIA STARECKA 20-07-2019

  To już siódma edycja naszego plebiscytu, ale marzy nam się, by w tym roku była wyjątkowa. Świętujemy bowiem 30-lecie wolności, a co za tym idzie, otwarcie się stolicy na inne kultury kulinarne. Po 19

 • Żabka wskakuje, miejsce rezerwuje

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa WOJCIECH TYMOWSKI 20-07-2019

  Społem Śródmieście nie chce już prowadzić sklepu spożywczego na Foksal. Zdecydowało wynająć swój lokal Żabce. To będzie już szósta Żabka w okolicy.

 • Śmiertelny finał kłótni

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa KAMIL SIAŁKOWSKI 20-07-2019

  To było zabójstwo. Adrian C. zaatakował nożem Pawła K., a bójka między grupą kolegów pokrzywdzonego i sprawcy wywiązała się później - ocenił sąd. Skazał Adriana C. na 15 lat więzienia.

 • Targowa już bez murali

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa TOMASZ URZYKOWSKI 20-07-2019

  "Jest to straszny przykład barbarzyństwa" - zagrzmiał na Facebooku wojewódzki konserwator zabytków po zamalowaniu PRL-owskich reklam przy ul. Targowej 15. Tyle że zgodę na zniszczenie murali wydał jego urząd.

 • Cytat

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa WICEPREZYDENT PAWEŁ RABIEJ 19-07-2019

  Niemieccy faszyści tworzyli strefy wolne od Żydów. Apartheid - od czarnych. Jak widać, tradycja znajduje godnych naśladowców, tym razem w Polsce o zamiarze kolportowania przez "Gazetę Polską" nakleje

 • Nasze szkoły są dla wszystkich

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa MAŁGORZATA ZUBIK 19-07-2019

  Cały problem polega na tym, że na 43 tys. miejsc w warszawskich szkołach [ostatecznie ratusz przygotował ich 45 tys.] jest 17 tys. kandydatów spoza Warszawy. I to powoduje brak miejsc w szkołach śred

 • Beata Konwiktorska VI

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa PAWEŁ GAWLIK 19-07-2019

  Maskotka Polonii Warszawa Jest 15 lipca 2004 r. Prezes Polonii Jan Raniecki wznosi toast za nową kibickę - jaguarzycę Beatę. Kapitan drużyny Igor Gołaszewski proponuje, by zaprosić kota na trening. -

 • KOMUNIKACJA

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa OSA 19-07-2019

  OBJAZDY OBJAZDY Pół Bielan bez tramwajów Pół Bielan bez tramwajów Dwa ważne skrzyżowania ulicy Broniewskiego (z Trasą AK i al. Reymonta) w weekend będą nieprzejezdne dla samochodów i autobusów z powo

 • Nowa płyta Michała Urbaniaka

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa TU 19-07-2019

  Nosi tytuł "For Warsaw with Love" i ukaże się 26 lipca. Jej premiera jest częścią obchodów 75. rocznicy powstania warszawskiego. Urbaniak urodził się w czasie okupacji w Warszawie (w 1943 r.), dzień

 • Rekord na rynku nieruchomości

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa MPW 19-07-2019

  Bank mBank sfinalizował transakcję wynajmu ponad 45 tys. m kw. biur w wieżowcu Mennica Legacy Tower. To największa taka transakcja w historii Polski. Bank zajmie prawie cały 140-metrowy wieżowiec, kt

 • Długa droga do remontu

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa JAROSŁAW OSOWSKI 19-07-2019

  Przebudowa coraz bardziej ruchliwego i niebezpiecznego wyjazdu z Warszawy przez Piaseczno i Górę Kalwarię znowu odłożona na później. Dopiero w 2023 r. można się spodziewać poprawy na drodze nr 79 na południu Mazowsza.

 • Hitler i Biedroń w jednym oknie

  [ DLO WA ] - Strony Lokalne Warszawa KACPER SULOWSKI 19-07-2019

  Starszy mężczyzna w swoim oknie w mieszkaniu urządził antyaborcyjną wystawę, na której porównuje Roberta Biedronia do Hitlera. Po naszej interwencji spółdzielnia kazała zdjąć plakaty.

Polecane tematy