Miejsce publikacji

[ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław

(znalezionych: 22292 )

 • Atak na biuro poselskie Beaty Kempy

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław JACEK HARŁUKOWICZ 13-12-2017

  Nieznany sprawca wrzucił butelkę z łatwopalną cieczą do biura poselskiego Beaty Kempy w Sycowie. Wielkich szkód nie wyrządził.

 • Nagrody i nominacje dla filmu "Twój Vincent"

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław KAROLINA KIJEK, MAGA 13-12-2017

  Animacja, która powstawała m.in. w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu, otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w Berlinie i jest nominowana do Złotych Globów.

 • Łańcuch w obronie sądów

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław KAROLINA KIJEK 13-12-2017

  Jutro o godz. 19 mieszkańcy kilkuset miast i miasteczek będą protestować w obronie wolnych sądów. "Łańcuchy ludzi" powstaną pod wrocławskim sądem na Podwalu i w kilkunastu innych dolnośląskich miejscowościach.

 • BASF rozbuduje swoją fabrykę

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MARCIN HOŁUBOWICZ 13-12-2017

  Niemiecki BASF zamierza zainwestować w swój zakład w Środzie Śląskiej. Firma będzie produkować jeszcze więcej katalizatorów samochodowych.

 • PIŁKARSKIE TARGI O POLSKĘ

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław ARTUR BRZOZOWSKI 13-12-2017

  Mecz Polska - Nigeria ma zostać rozegrany 23 marca na Stadionie Wrocław. Jeśli Wrocław nie zgodzi się na ten termin, wówczas nie zorganizuje żadnego spotkania piłkarskiej reprezentacji Polski przed mundialem w Rosji.

 • Z ZEWNĄTRZ CZYNSZÓWKA, W ŚRODKU PAŁAC

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAGDA NOGAJ 13-12-2017

  Osiem lat - tyle trwały prace nad odnowieniem sieni w zniszczonej kamienicy przy ul. Lelewela. Efekt robi wrażenie, tym większe, że z zewnątrz budynek jest bardzo niepozorny. Przypadkowi przechodnie nawet się nie domyślają, że czynszówka kryje taki skarb.

 • Żeby bezpiecznie kupić mieszkanie

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław KAROLINA K. JEZIORSKA 13-12-2017

  Zakupu nieruchomości dokonujemy zaledwie kilka razy w życiu.Aby zniwelować stres związany z transakcją i ryzyko utraty zadatku, powinniśmy odpowiednio się przygotować.

 • MPK KUPUJE NOWY TABOR

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MATEUSZ KOKOSZKIEWICZ 13-12-2017

  W najbliższych latach MPK wzbogaci się o 110 nowych autobusów i 56 tramwajów moderus beta. Jeśli miastu uda się uzyskać kredyt w unijnym banku - kupi 50 kolejnych autobusów oraz 39 w pełni niskopodłogowych tramwajów.

 • KUP PŁYTĘ POD CHOINKĘ

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław RAFAŁ ZIELIŃSKI 13-12-2017

  Szukacie pomysłu na świąteczny prezent? Dziś polecamy płyty wrocławskich muzyków, jutro wydane we Wrocławiu książki. Eabs "REPETITIONS (LETTERS CENA 39,90 ZŁ (ASFALTSHOP.PL) Komedę jazzmani znają i g

 • EKSPERCI POMOGĄ WROCŁAWIANOM?

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MATEUSZ KOKOSZKIEWICZ 13-12-2017

  Jerzy Michalak, kandydat na prezydenta Wrocławia, proponuje, by magistrat zatrudnił doradców, którzy za darmo znajdowaliby rozwiązania ciepłownicze, korzystne dla mieszkańców.

 • "Orfeusz i Eurydyka" w Operze Wrocławskiej

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław RAFAŁ ZIELIŃSKI 13-12-2017

  Historię nieszczęśliwej miłości mitycznego bohatera greckiego tym razem wyreżyseruje Mariusz Treliński. To kolejne po jednym z koncertów na Wratislavii Cantans wydarzenie organizowane przez operę we współpracy z Narodowym Forum Muzyki. Premiera w sobotę.

 • Prezentacja żużlowców Sparty Wrocław w centrum handlowym

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław ARTUR BRZOZOWSKI 13-12-2017

  Nowy sezon ligowy w żużlowej PGE Ekstralidze rozpocznie się dopiero wiosną 2018 roku, ale drużyna Betardu Sparty już teraz zaprezentuje się kibicom

 • Na wynajem przy lotnisku

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław JACEK KULESZA 13-12-2017

  CO TO BĘDZIE. Przy Porcie Lotniczym Wrocław powstaną cztery budynki z niedużymi lokalami mieszkalnymi. Można je kupić dla siebie, ale budowane są głównie z myślą o inwestorach, którzy później przeznaczą je na wynajem.

 • Rodzinna tragedia

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław AGNIESZKA DOBKIEWICZ 13-12-2017

  Jedna osoba nie żyje, dwie są ciężko ranne. Nie wiadomo, czy było to zabójstwo czy próba samobójstwa rozszerzonego, czy może napaść.

 • Jak ozdobić dom na święta

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAŁGORZATA SKOWROŃSKA 13-12-2017

  Bardzo prostymi sposobami można wprowadzić świąteczny nastrój. Wystarczy zielony wianek lub biała świeca i trochę srebrnego drutu, który można kupić w każdym sklepie budowlanym.

 • PODPISALI DEKLARACJĘ SUDECKĄ

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAGDA KOZIOŁ 12-12-2017

  Blisko 100 samorządowców z południa Dolnego Śląska chce współpracować i razem zdobywać unijne pieniądze na inwestycje. Podpisana wczoraj "Deklaracja sudecka" ma im pomóc dogonić rozwiniętą północ regionu, zwłaszcza Wrocław i Zagłębie Miedziowe

 • Kładka przy zoo po remoncie

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MATEUSZ KOKOSZKIEWICZ 12-12-2017

  Zgodnie z zapowiedziami urzędników, najpóźniej pojutrze powinniśmy na nowo przejść lub przejechać rowerem przez kładkę Zwierzyniecką. Cyklistów ucieszy wygodny zjazd, dzięki któremu nie trzeba będzie znosić roweru.

 • Łańcuch w obronie sądów

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław KAKI 12-12-2017

  W czwartek, 14 grudnia, o godz. 19 mieszkańcy kilkuset miast i miasteczek będą protestować w obronie wolnych sądów. "Łańcuchy ludzi" powstaną pod wrocławskim sądem na Podwalu i w kilkunastu innych dolnośląskich miejscowościach.

 • WEEKENDOWI TURYŚCI

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław JOANNA DZIKOWSKA 12-12-2017

  "Słyszałem wiele o przypadkach nieodpowiedzialnego zachowania się ludzi w górach, ale ostatnio skala głupoty mnie przeraziła" - przyznaje jeden z turystów Piotr Fankidejski. Jego relację z wędrówki w Karkonoszach jako przestrogę publikuje Karkonoski Park Narodowy.

 • Zmodernizują stary wiatrak holenderski

  [ DLO WR ] - Strony Lokalne Wrocław MAG 12-12-2017

  Wiatrak wybudowany został w latach 80. XIX w. w Polkowicach. Przez lata niszczał, ale dwa lata temu obiekt wrócił do gminy i wreszcie jest szansa, że odzyska dawną świetność.

Polecane tematy