Miejsce publikacji

[ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa

(znalezionych: 4888 )

 • Git

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa PIOTR GUSZKOWSKI 13-11-2015

  Dobroduszny proboszcz zamienia "Plebanię" na więzienną celę.

 • Polski Szatan i polski Archanioł

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa DOROTA WYŻYŃSKA 13-11-2015

  To jedno z najważniejszych wydarzeń z okazji 250-lecia Teatru Narodowego. W czwartek 19 listopada na scenie narodowej w Warszawie odbędzie się premiera "Kordiana" Juliusza Słowackiego w reżyserii Jana Englerta.

 • Erotyka i kontrowersje

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa MARTA GRUSZECKA 13-11-2015

  Niepokorne etiudy młodych filmowców o kontrowersyjnej tematyce. Perwersyjne animacje, na widok których nie jeden widz się zarumieni... Już za tydzień w Krakowie rozpocznie się 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda & Anima.

 • Imigranci

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa PAWEŁ T. FELIS 13-11-2015

  Nagrodzony Złotą Palmą w Cannes film twórcy "Proroka", który w konwencji thrillera pokazuje imigrantów szukających we Francji nowego domu.

 • Listy do M. 2

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa PIOTR GUSZKOWSKI 13-11-2015

  W kontynuacji przebojowej komedii romantycznej sprzed czterech lat dobre są tylko momenty, ale i tych raczej na długo nie zapamiętamy.

 • Powrót do Itaki

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa PAWEŁ MOSSAKOWSKI 13-11-2015

  Pokoleniowe rozrachunki na Kubie, czyli co się stało z naszą klasą.

 • Dokumenty z ludzką twarzą

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa PIOTR GUSZKOWSKI 13-11-2015

  Jak przekonać dzieciaki do wyjścia na łono natury, dokąd prowadzi tajemnica katastrofy w Czarnobylu i co się stało z miastem, od którego nazwę wzięła planeta z "Gwiezdnych wojen".

 • WIEŚCI Z KNAJP

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa MINT 13-11-2015

  Gęsiego do Zorzy Ponoć "na św. Marcina najlepsza gęsina", więc właśnie to ona została nową bohaterką sezonowej wkładki w menu "Zorzy". Do 13 grudnia będzie tu można spróbować pierożków z gęsim farsze

 • Królowa na muzycznym haju

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa ŁUKASZ KAMIŃSKI 13-11-2015

  Po kilku latach ciszy wróciła w pięknym stylu. I znów zawładnęła sercami fanów. W poniedziałek na Torwarze wystąpi Roisin Murphy.

 • Jazzman na eksport

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa PRZEMYSŁAW GULDA 13-11-2015

  Piotr Wojtasik to dziś bez dwóch zdań jeden z najważniejszych muzyków na rodzimej scenie jazzowej. Oto najlepszy dowód: trasa koncertowa po całej Europie, która odwiedzi także kilka polskich miast, a zakończy się uroczystym koncertem z udziałem zagranicznych gości w ramach Europejskich Targów Muzycznych "Gazety Co Jest Grane" w Warszawie.

 • Debiut z Houellebekiem

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa IZABELA SZYMAŃSKA, ROZMAWIAŁA IZABELA SZYMAŃSKA 13-11-2015

  Młoda reżyserka, studentka krakowskiej PWST Magda Szpecht, przygotowuje w TR Warszawa spektakl według powieści Michela Houellebecqa "Możliwość wyspy". To jej teatralny debiut. Premiera w czwartek 19 listopada.

 • WIEŚCI Z TEATRÓW

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa 13-11-2015

  Premiera "Dziejów..." Premiera "Dziejów..." W sobotę 14 listopada, o godz. 17 w Teatrze Narodowym na Scenie Studio odbędzie się spotkanie z okazji premiery "Dziejów Teatru Narodowego" - wydawnictwa,

 • Pora na korporozrywki

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa KATARZYNA BEDNARCZYKÓWNA, KAB 13-11-2015

  Jak złapać dystans do pracy: w pracy i po pracy? W piątek na ekranie Kina Muranów nocny maraton obnażający pułapki korporacyjnych fiksacji.

 • Festiwal Czekolady

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa KATARZYNA BEDNARCZYKÓWNA 13-11-2015

  Setki pralinek, ciasteczek, batoników, cukierków, lizaków i tortów - wszystko do zjedzenia w ciągu trzech dni. W piątek rozpoczyna się Festiwal Czekolady i Słodyczy. W Pałacu Kultury i Nauki pojawi s

 • WYCIECZKI

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa OSA 13-11-2015

  SOBOTA 10 km po Puszczy Kampinoskiej: Laski - Lipków - Truskaw. Zbiórka: g. 9.15, pętla autobusowa Metro Młociny, przystanek podmiejskiej linii 708. Prowadzi Henryk Ogonowski NIEDZIELA 20 km z Wielis

 • WIEŚCI Z MIASTA

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa KAB 13-11-2015

  Wege fest W najbliższą sobotę 14 listopada odbędzie się Wege Fest, czyli największy festiwal kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Podczas wydarzenia będzie można skosztować wege kuchni z całego świat

 • Trzeci wymiar van Gogha

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa MAGDALENA DUBROWSKA 13-11-2015

  Ta ekspozycja budzi emocje jeszcze przed otwarciem. Widać to zwłaszcza na Facebooku, gdzie udział w "Van Gogh Alive - The Experience" na Stadionie Narodowym zadeklarowało 43 tys. osób, mimo że na wystawie nie zobaczymy oryginalnych płócien holenderskiego malarza.

 • Słuchaj po męsku

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa ŁUK 13-11-2015

  Właśnie ukazała się książka Anny Król "Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie". W środę w Domu Braci Jabłkowskich aktorzy Przemysław Bluszcz, Janusz Chabior i Łukasz Simlat przeczytają fragmenty tej oryginalnej biografii.

 • CO ROBIĆ Z DZIEĆMI

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa KAB 13-11-2015

  Muzyczne podróże Tradycyjna indonezyjska orkiestra, a w jej składzie m.in. kilkadziesiąt różnorodnych gongów, flety, instrumenty strunowe i ksylofon. W niedzielę do Pardon, To Tu (pl. Grzybowski 12/1

 • Zaśpiewaj ska z Alibabkami!

  [ TCG WA ] - Co jest Grane Warszawa ŁUKASZ KAMIŃSKI, WYSŁUCHAŁ ŁUKASZ KAMIŃSKI 13-11-2015

  To jedna z najciekawszych i najważniejszych rocznic w historii polskiej muzyki. Pół wieku temu Alibabki nagrały płytkę "W rytmach Jamajca ska". Teraz zespół wróci na scenę, by niedzielę w Proximie przypomnieć swoje wielkie przeboje.

Polecane tematy