Rok wydania 2019

(znalezionych: 3918 )

 • Skazani na zwycięstwo w Red Box

  [ DLO PO ] - Strony Lokalne Poznań 23-01-2019

  Kolejny weekend halowych zmagań w lidze Red Box przyniósł wiele emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Najbliżej sensacji był Propex Poznań, który w najciekawszym meczu weekendu omal nie urwał punktów liderowi. W sobotę w Suchym Lesie odbędzie się Red Box Cup.

 • PIĄTEK W MILANIE

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza RAFAŁ STEC 23-01-2019

  Trwa niesamowity sen na jawie napastnika z Dzierżoniowa. Wystarczyło mu niespełna pół roku, by podbić ligę włoską. I właśnie został najdroższym polskim piłkarzem w historii

 • Wjechał autem w płot prezydenta

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza KACPER SULOWSKI, ZUZANNA BUKŁAHA 23-01-2019

  Kierowca volkswagena potrącił policjanta, potem wjechał na Krakowskie Przedmieście i staranował ogrodzenie Pałacu Prezydenckiego.

 • "KOLEKCJONERZY" TWOICH PIENIĘDZY

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza PIOTR MIĄCZYŃSKI 23-01-2019

  Ukradną ci pieniądze z konta. I tożsamość, którą wykorzystają do zaciągania chwilówek i kredytów w innych bankach. To nowy typ przestępstw, na które nasze państwo jest kompletnie nieprzygotowane

 • PAŃSTWO PiS I OBYCZAJNE DZIWKI

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza AGNIESZKA KUBLIK 23-01-2019

  Prorządowy tygodnik "Sieci" przyznał tytuł Człowieka Wolności 2018 ministrowi kultury prof. Piotrowi Glińskiemu. To wyróżnienie dla "ludzi, dla których wolność jest wartością najważniejszą, a jej obr

 • PIS: JAWNE PENSJE W NBP

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza HUBERT ORZECHOWSKI 23-01-2019

  - W naszym projekcie znajduje się zapis, że wysokość wynagrodzeń prezesów, wiceprezesów, członków zarządów oraz osób pełniących kierownicze stanowiska w NBP będzie opublikowana w Biuletynie Informacj

 • O sterowanej telewizji w PE

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza AGNIESZKA KUBLIK 23-01-2019

  TVP sterowana przez polityków partii rządzącej. Dyskryminacja dziennikarzy o poglądach odmiennych od PiS. Zatrudnianie pseudodziennikarzy, słabych warsztatowo, ale wykonujących polecenia partyjne - t

 • PIĘKNA NASZA POLSKA W SMOGU

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza DOMINIKA WANTUCH 23-01-2019

  Pragniemy Polski pięknej pod każdym względem, a jak będzie czyste powietrze, przemysły przyszłości, a nasi utalentowani pracownicy będą mieli dobre miejsca pracy, będziemy wiedzieli, że nasza strateg

 • KONSUL ZDERZYŁ SIĘ Z NORWEGIĄ

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MACIEJ CZARNECKI 23-01-2019

  Konsula RP w Oslo Sławomira Kowalskiego, którego nie chce u siebie norweski MSZ, wziął we wtorek w obronę wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk. Akcję #MuremZaKonsulem rozkręca też norweska Polonia.

 • Minister obiecuje, nauczyciele mają dość

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza JUSTYNA SUCHECKA 23-01-2019

  Choć Anna Zalewska obiecała przyspieszenie podwyżek, nie udało jej się udobruchać nauczycieli. "Solidarność" grozi akcją protestacyjną w czasie egzaminu ósmoklasisty.

 • Zapełnili ostatnią puszkę prezydenta Adamowicza

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza JOANNA WIŚNIOWSKA 23-01-2019

  Miało być kameralnie i symbolicznie, tymczasem kwota zbierana do wirtualnej puszki WOŚP prezydenta Adamowicza z minuty na minutę rosła. W chwili zamykania tego wydania "Wyborczej" było w niej ponad 10,5 mln zł.

 • Merkel i Macron chcą ożywić Unię Europejską

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza BARTOSZ T. WIELIŃSKI 23-01-2019

  56 lat po zawarciu historycznego traktatu Paryż i Berlin podpisały nowy. Mają być wspólne posiedzenia rządu, a pogranicze - dwujęzyczne.

 • Chińczyk podejrzany o szpiegostwo broni się

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza JOANNA SOSNOWSKA 23-01-2019

  "Oświadczam stanowczo, że jestem niewinny" - pisze Weijing W., były pracownik Huawei, zatrzymany przez ABW pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Chin.

 • WYPEŁNIĘ TESTAMENT ADAMOWICZA

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza KRZYSZTOF KATKA, GDAŃSK 23-01-2019

  Aleksandra Dulkiewicz chce zostać prezydentem Gdańska i kontynuować politykę swojego szefa, mentora i przyjaciela. Dulkiewicz ogłosiła swój start w zaplanowanych na 3 marca przedterminowych wyborach

 • Jaśkowiak: To rządzący mogą zatrzymać nagonkę

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROZMAWIAŁA JUSTYNA DOBROSZ-ORACZ, RW 23-01-2019

  Nie jest problemem niefortunna emocjonalna wypowiedź posła jednej czy drugiej partii. Problemem jest metodyczne niszczenie człowieka.

 • GŁOS MAJĄ ŚWIADKOWIE SYRYJSKIEJ WOJNY

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ROZMAWIAŁA MARTA URZĘDOWSKA, MK 23-01-2019

  Okrutny reżim, tortury, radykalizacja - jak pomóc ludziom, którzy przeżyli piekło? Jak zrozumieć, skąd się wzięło zło? Tylko rozmawiając z Syryjczykami, dowiemy się, co się tam naprawdę stało.

 • Były szef KNF opuści areszt?

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza MARCIN PIETRASZEWSKI 23-01-2019

  Katowicki sąd uznał, że zachodzi duże prawdopodobieństwo, iż Marek Chrzanowski dopuścił się zarzucanej mu korupcji, ale odrzucił wniosek o przedłużenie mu aresztu. - Na tym etapie nie zachodzi już obawa matactwa - stwierdził.

 • Bricha i szmugiel idą przez Szczecin

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza ADAM ZADWORNY 23-01-2019

  Ocaleni z Holocaustu uciekają do Palestyny. Przemytnicy zbijają fortuny. Syn Beniamina odnaleziony w Kalifornii. I tajna skrytka w syrence prokuratora. Czyli opowieść o zbrodni, której w PRL nie chciano wyjaśnić.

 • Gospodarka spowalnia. Rozczarowujące dane

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza HUBERT ORZECHOWSKI 23-01-2019

  Sprzedaż w grudniu, liczona rok do roku, wzrosła o 3,9 proc., a w ujęciu miesięcznym o 13,2 proc. - podał GUS. Ekonomiści liczyli na więcej.

 • Śledczy ścigają Łączewskiego

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza SID, MJ 23-01-2019

  Prokuratura wystąpiła o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej sędziego Wojciecha Łączewskiego. Miał on złożyć zawiadomienie o przestępstwie, którego nie było, i składać fałszywe zeznania.

Polecane tematy