Inne tagi

Alwernia

(znalezionych: 894 )

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 09-05-1996

    Garbarnia - Harnaś Tymbark 7-0 (2-0): Ścibor i Lament po 2, Sippelius, Leśniak, Jeziorek; Clepardia Kraków - Glinik Gorlice 1-2 (1-1): Kracoń - Drąg, Cionek; Poroniec Poronin - Igloopol Dębica 1-0 (1-0): Szewczyk; Alwernia - Victoria Witowice Dolne 4-0 (2-0): Gołdyn 3, Gramatyka; Jadowniczanka - Gościbia Sułkowice 1-1 (1-0): Kostrzewa - Bargieł. 1.Garbarnia 25 58 74-18 2.Glinik 26 54 51-28 3.Igloopol 26 52 56-19 4.Sandecja 26 50 54-20 5. Alwernia 25 49 68-28 6.Harnaś 25 41 38-28 7.Bocheński Garbarnia - Harnaś Tymbark 7-0 (2-0): Ścibor i Lament po 2, Sippelius, Leśniak, Jeziorek; Clepardia Kraków - Glinik Gorlice 1-2 (1-1): Kracoń - Drąg, Cionek; Poroniec Poronin - Igloopol Dębica 1-0

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 10-06-1996

    Alwernia - Harnaś Tymbark 4-1 (3-0): Przepiórka 2, Gramatyka, Kuciel - Kubatek; Igloopol - Clepardia 0-0; Kolejarz Stróże - Błękitni Tarnów 2-1 (1-1): Znamirowski, Igielski - Świerzb; Glinik Gorlice - Jadowniczanka 3-1 (1-0): Bogusz 2, Duszyński - Jończyk; Victoria Witowice Dolne - Gościbia Sułkowice 1-5 (0-4): Krzyściak - Piechota, Jankowicz, Bargieł, Socha, Piwowarski; Poroniec Poronin - Wolania Wola Rzędzińska 1-1 (1-0): Strama - Hajduk; Bocheński KS - Wisła II Kraków 4-0 (2-0): Leśniak Alwernia - Harnaś Tymbark 4-1 (3-0): Przepiórka 2, Gramatyka, Kuciel - Kubatek; Igloopol - Clepardia 0-0; Kolejarz Stróże - Błękitni Tarnów 2-1 (1-1): Znamirowski, Igielski - Świerzb; Glinik Gor

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 07-06-1996

    Sandecja - Igloopol Dębica 2-0 (2-0): Gródek, Dorula; Wisła II Kraków - Glinik Gorlice 0-1 (0-0): Cionek; Gościbia Sułkowice - Poroniec Poronin 9-2 (4-1): Mateja 6, Jankowicz, Profic, A. Piechota - Barwiołek, Walczak; Harnaś Tymbark - Victoria Witowice Dolne 2-0 (1-0): Stokłosa 2; Błękitni Tarnów - Alwernia 3-0 (1-0): Kłusek, Krzemiński, Cierpich; Garbarnia - Świniarsko 6-0 (3-0): Ścibor 3, Lenard, Poskrobko, samobójczy; Clepardia Kraków - Kolejarz Stróże 0-1 (0-1): Piekarz; Wolania Wola Sandecja - Igloopol Dębica 2-0 (2-0): Gródek, Dorula; Wisła II Kraków - Glinik Gorlice 0-1 (0-0): Cionek; Gościbia Sułkowice - Poroniec Poronin 9-2 (4-1): Mateja 6, Jankowicz, Profic, A. Piechota

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 03-06-1996

    Poroniec Poronin - Harnaś Tymbark 2-1 (1-0): Walczak, Bielawa - Stokłosa; Świniarsko - Jadowniczanka 0-0; Bocheński KS - Gościbia Sułkowice 2-2 (0-0): Kujacz 2 - W. Piechota, Matyja; Alwernia - Clepardia Kraków 9-1 (1-1): Gołdyn 3, Kuciel 2, Jasiewicz, Serafin, Micek, Przepiórka - Ptak; Glinik Gorlice - Dąbrovia 3-0 (2-0): Cionek 2, Szura; Igloopol Dębica - Garbarnia Kraków 2-1 (1-0): Zawora 2 - Lament; Wisła II Kraków - Wolania Wola Rzędzińska 3-0 (1-0): Piszczek, Surma, R. Wójcik; Victoria Poroniec Poronin - Harnaś Tymbark 2-1 (1-0): Walczak, Bielawa - Stokłosa; Świniarsko - Jadowniczanka 0-0; Bocheński KS - Gościbia Sułkowice 2-2 (0-0): Kujacz 2 - W. Piechota, Matyja; Alwernia -

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 26-08-1996

    Clepardia Kraków - Harnaś Tymbark 1-4 (1-1): Krupa - Mrózek 2, Świeca 2; Sandecja - Świniarsko 1-0 (0-0): Dorula; Wisła II - Unia II 0-0; Huragan Waksmund - Radomyślanka 0-2 (0-0): Cholewa, Kardyś; Kolejarz Stróże - Bocheński 1-3 (0-0): Skrzypiec - Tacik, Leśniak, Jańczyk; Jadowniczanka - Alwernia 1-3 (1-1): Kostrzewa - Sadłek, Jajko, Micek; Victoria Witowice Dolne - Górnik Wieliczka 2-2 (0-1): Dudzik, Gołąb - Ślazyk, Nawrot; Błękitni Tarnów - Podkarpacie Pustynia 0-1 (0-1): Chruślak Clepardia Kraków - Harnaś Tymbark 1-4 (1-1): Krupa - Mrózek 2, Świeca 2; Sandecja - Świniarsko 1-0 (0-0): Dorula; Wisła II - Unia II 0-0; Huragan Waksmund - Radomyślanka 0-2 (0-0): Cholewa, Kardyś

  • PIŁKA NOŻNA

    GW Kraków 26-09-1996

    - Wieczysta Kraków 2-2, karne 2-4; Prądniczanka Kraków - Clepardia Kraków 2-3; Czarni Staniątki - Gdovia 1-4; Alwernia II - Świt Krzeszowice 0-2; Prokocim Kraków - Alwernia 1-1, karne 6-7; Orzeł Piaski Wielkie - Karpaty Siepraw 0-4; Michałowianka - Wanda Kraków 4-2; Kaszowianka - Raba Dobczyce 5-7; Zagaje Gdów - Dalin Myślenice 0-10; Wilga Golkowice - Górnik Wieliczka 0-3; Dziewiarz/Cypis Tyniec - Grębałowianka Kraków 7-5; Victoria Kraków - Rożnowa 3-1; Krowodrza Kraków - Zieleńczanka 2-5. Mecz Lotnik - Wieczysta Kraków 2-2, karne 2-4; Prądniczanka Kraków - Clepardia Kraków 2-3; Czarni Staniątki - Gdovia 1-4; Alwernia II - Świt Krzeszowice 0-2; Prokocim Kraków - Alwernia 1-1, karne 6-7; Orzeł

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 02-09-1996

    Harnaś Tymbark - Sandecja 1-0 (0-0): Dziadoń; Clepardia Kraków - Radomyślanka 3-3 (3-2): Ptak 2, Krupa - Kardyś 2, Krzysztofik; Podkarpacie Pustynia - Wolania Wola Rzędzińska 0-0; Alwernia - Victoria Witowice Dolne 4-0 (2-0): Gołdyn, Kuciel, Jajko, Seradfin; Unia II Tarnów - Huragan Waksmund 1-0 (1-0): Urasiński; Górnik Wieliczka - Błękitni Tarnów 5-0 (3-0): Szopa 2, Pajor 2, Wróbel; Bocheński - Jadowniczanka 1-0 (0-0): Kujacz; Świniarsko - Kolejarz Stróże 1-2 (1-1): Leśniak - Skrzypiec Harnaś Tymbark - Sandecja 1-0 (0-0): Dziadoń; Clepardia Kraków - Radomyślanka 3-3 (3-2): Ptak 2, Krupa - Kardyś 2, Krzysztofik; Podkarpacie Pustynia - Wolania Wola Rzędzińska 0-0; Alwernia - Vic

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 14-10-1996

    Podkarpacie Pustynia - Harnaś Tymbark 1-1 (1-0): Mysiak - Dziadoń; Gościbia Sułkowice - Radomyślanka 3-0 (2-0): Latoń, Jankowicz, J. Malina; Alwernia - Bocheński 1-0 (1-0): Kuciel; Wisła II - Kolejarz Stróże 2-0 (1-0): Stoch, Pabian; Jadowniczanka - Sandecja 0-4 (0-0): Gródek 2, Ulucki, Dorula; Błękitni Tarnów - Huragan Waksmund 0-2 (0-1): Lizak, Jezierski; Górnik Wieliczka - Świniarsko 3-1 (2-1): Pajor, Szczygieł, Szopa - Bodziony; Wolania Wola Rzędzińska 0-0; Victoria Witowice Dolne Podkarpacie Pustynia - Harnaś Tymbark 1-1 (1-0): Mysiak - Dziadoń; Gościbia Sułkowice - Radomyślanka 3-0 (2-0): Latoń, Jankowicz, J. Malina; Alwernia - Bocheński 1-0 (1-0): Kuciel; Wisła II - Ko

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 12-11-1996

    Podkarpacie Pustynia - Clepardia Kraków 1-1 (0-0): Niedzielski (karny) - Sikora; Alwernia - Unia II Tarnów 2-1 (2-0): Gołdyn 2 - Urasiński; Błękitni Tarnów - Jadowniczanka 2-1 (0-0): P. Liro, Kłusek - Dzieński; Gościbia Sułkowice - Sandecja 1-6 (0-3): Piechota - Głuch 3, Janusz, Ulucki, Montsko; Wisła II - Victoria Witowice Dolne 1-1 (0-0): Nowak - Strzelec; Górnik Wieliczka - Huragan Waksmund 0-0; Bocheński - Radomyślanka 1-1 (0-1): Tacik - Kośla; Świniarsko - Harnaś Tymbark 0-0; Wolania Podkarpacie Pustynia - Clepardia Kraków 1-1 (0-0): Niedzielski (karny) - Sikora; Alwernia - Unia II Tarnów 2-1 (2-0): Gołdyn 2 - Urasiński; Błękitni Tarnów - Jadowniczanka 2-1 (0-0): P. Liro, Kł

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 18-11-1996

    , Krzysztofik i samobójcza; Huragan Waksmund - Alwernia 0-1 (0-1): Przepiórka; Kolejarz Stróże - Gościbia Sułkowice 2-1 (0-0): Flądro, Skrzypiec - Latoń. 1.Sandecja 17 48 62-11 2.Harnaś 17 41 31-9 3. Alwernia 17 34 35-15 4.Wisła II 17 34 40-22 5.Podkarpacie 17 31 31-19 6.Unia II 17 28 24-21 7.Huragan 17 27 27-21 8.Górnik 17 25 30-21 9.Radomyślanka 17 21 30-31 10.Clepardia 17 21 34-36 11.Victoria 17 18 22-26 12.Świniarsko 17 17 18-31 13.Bocheński 17 16 18-42 14.Gościbia 17 15 24-39 15.Wolania 16 15 15-30 16 , Krzysztofik i samobójcza; Huragan Waksmund - Alwernia 0-1 (0-1): Przepiórka; Kolejarz Stróże - Gościbia Sułkowice 2-1 (0-0): Flądro, Skrzypiec - Latoń. 1.Sandecja 17 48 62-11 2.Harnaś 17 41 31-9

  • Sarnat nie puścił

    GW Kraków PAWO 20-02-2002

    Czesław Palik na obóz zabiera pięciu nowych, ale już wcześniej trenujących z zespołem graczy: Tomasza Duńca, Artura Tyrkę (obaj poprzednio Proszowianka), Szymona Burligę (Niedźwiedź), Marka Brytana (Dalin Myślenice) i Tomasza Frączka (Pogoń Miechów). Podczas zgrupowania górnicy zagrają kolejno z Czarnymi Sosnowiec (dzisiaj), Concordią Knurów (sobota) i Piastem Gliwice (przyszła środa). W innym rozegranym wczoraj sparingu Alwernia przegrała ze Świtem Krzeszowice 1:2 (1:1). Bramkę dla gospodarzy zdobył Czesław Palik na obóz zabiera pięciu nowych, ale już wcześniej trenujących z zespołem graczy: Tomasza Duńca, Artura Tyrkę (obaj poprzednio Proszowianka), Szymona Burligę (Niedźwiedź), Marka Brytana

  • Pokonali Dudka

    GW Kraków BOR 22-08-2002

    Andrzej Dudek. Kiedy wydawało się, że goście "dowiozą" remis, popisał się Piotr Brożek. Najpierw idealnie podał Dubickiemu, a później sam ograł kilku obrońców i strzelił do siatki. Wisła II - Babia Góra Sucha Beskidzka 4:2 (2:2). Bramki: Paweł Brożek (1.), Paluszek (23.), Dubicki (90.), Piotr Brożek (90.) - Wisła II; Zajda (8.), Wajdzik (26.) - Babia Góra. Alwernia - Kalwarianka 2:1 (1:1). Bramki: Józkowicz (6.), Niewidok (55.) - Alwernia ; Mańka (36.) - Kalwarianka. Fablok Chrzanów - Dalin Myślenice 2 Andrzej Dudek. Kiedy wydawało się, że goście "dowiozą" remis, popisał się Piotr Brożek. Najpierw idealnie podał Dubickiemu, a później sam ograł kilku obrońców i strzelił do siatki. Wisła II - Babia

  • FABLOK CHRZANÓW

    SKARB KIBICA, dodatek do GW Katowice (-) 27-03-1998

    Trener: Krzysztof WIERNIK Bramkarze: Daniel CICHOŃ (4.10.73, Alwernia ), Janusz SKOCZYLAS (18.05.59, wychowanek), Łukasz GIELAROWSKI (23.04.78, wychowanek) Obrońcy: Grzegorz BIŚTA (23.04.72, wychowanek), Tomasz BRONIEK (29.11.78, wychowanek), Wacław CZAK (7.10.67, wychowanek), Artur OCZKOWSKI (20.12.74, wychowanek), Paweł OLSZOWSKI (6.07.72, wychowanek), Robert STACH (17.10.70, wychowanek) Pomocnicy i napastnicy: Tomasz ANTONIK (13.06.75, wychowanek), Zbigniew DOMURAT (24.10.72, Metalowiec Trener: Krzysztof WIERNIK Bramkarze: Daniel CICHOŃ (4.10.73, Alwernia ), Janusz SKOCZYLAS (18.05.59, wychowanek), Łukasz GIELAROWSKI (23.04.78, wychowanek) Obrońcy: Grzegorz BIŚTA (23.04.72, wychowa

  • PUCHAR POLSKI

    GW Kraków 26-09-1995

    stadionie Armatury Kraków), Garbarnia II Kraków - Kabel I Kraków, Naprzód Ochmanów - Górnik Wieliczka, Podgórze II Kraków - Czarnochowice, Krak/Gamma Kraków - Podgórze Kraków (mecz na stadionie Korony Kraków), Zieloni Niegowić - Clavia Świątniki Górne, Hejnał Krzyszkowice - Raba Dobczyce, Mydlniczanka Mydlniki - Świt Krzeszowice, Staw Polanka - Alwernia , Wisła Czernichów - Bronowianka Kraków, Grodzisko II Raciechowice - Iskra Krzęcin, Jutrzenka Giebułtów - Hutnik II Kraków, Iskra Brzączowice - Garbarnia stadionie Armatury Kraków), Garbarnia II Kraków - Kabel I Kraków, Naprzód Ochmanów - Górnik Wieliczka, Podgórze II Kraków - Czarnochowice, Krak/Gamma Kraków - Podgórze Kraków (mecz na stadionie Koro

  • KRAKÓW

    GW Kraków 29-05-1995

    Zieleńczanka Zielonki - Borek Kraków 3-1 (1-1), Bronowianka Kraków - Cracovia II 6-1 (2-0), Alwernia - 1946 Niedźwiedź 1-0 (1-0), Skawinka Skawina - Orzeł Piaski Wielkie 3-0 (1-0), Rożnowa - Węgrzcanka 1-2 (1-0), Wieczysta Kraków - Wiślanka Grabie 2-2 (1-1), Raba Dobczyce - Prokocim Kraków 4-2 (0-0), Gdovia Gdów- Górnik Wieliczka 3-4 (0-3). COLUMNS(5), DIMENSION(IN), COLWIDTHS(.2225,.7225,.2225,.2775,.3192), HGUTTER(.0555), KEEP(OFF) TABLE_PRAWY, TABLE TEXT, TABLE_PRAWY, TABLE_PRAWY, TABLE Zieleńczanka Zielonki - Borek Kraków 3-1 (1-1), Bronowianka Kraków - Cracovia II 6-1 (2-0), Alwernia - 1946 Niedźwiedź 1-0 (1-0), Skawinka Skawina - Orzeł Piaski Wielkie 3-0 (1-0), Rożnowa - Węg

  • KRAKÓW

    GW Kraków 12-06-1995

    Alwernia - Borek Kraków 0-0; Zieleńczanka - Bronowianka Kraków 0-1 (0-0); Wieczysta Kraków - Cracovia II 4-1 (2-0); Prokocim Kraków - Orzeł Kraków 0-2 (0-1); Raba Dobczyce - Rożnowa 6-0 (2-0); Skawinka - Górnik Wieliczka 0-4 (0-2); Gdovia - 1946 Niedźwiedź 3-1 (2-1); Węgrzcanka - Wiślanka Grabie 1-1 (0-0). 1., Alwernia , 28, 41, 65-17 2., Górnik, 28, 41, 62-28 3., Wiślanka, 28, 38, 71-30 4., Wieczysta, 28, 37, 53-38 5., Raba, 28, 34, 54-36 6., Węgrzcanka, 27, 32, 40-32 7., Bronowianka, 28, 29 Alwernia - Borek Kraków 0-0; Zieleńczanka - Bronowianka Kraków 0-1 (0-0); Wieczysta Kraków - Cracovia II 4-1 (2-0); Prokocim Kraków - Orzeł Kraków 0-2 (0-1); Raba Dobczyce - Rożnowa 6-0 (2-0); S

  • SPORT W SKRÓCIE

    strony lokalne GW - Kielce GAD 20-04-2010

    Związek pyta kluby Małopolski ZPN wyznaczył terminy zaległych spotkań pierwszych kolejek rundy wiosennej w III lidze. Przełożona inauguracja planowana jest na 12-13 czerwca (Glinik Gorlice - Orlicz Suchedniów, Unia Tarnów - Hetman Włoszczowa, Kmita Zabierzów - Garbarnia Kraków, MZKS Alwernia - Dalin Myślenice - sob. 18, Wierna Małogoszcz - Beskid Andrychów - nd. 11.30, Juventa Starachowice - Górnik Wieliczka, Nida Pińczów - Czarni Połaniec, Lubrzanka Kajetanów - Puszcza Niepołomice i Naprzód Związek pyta kluby Małopolski ZPN wyznaczył terminy zaległych spotkań pierwszych kolejek rundy wiosennej w III lidze. Przełożona inauguracja planowana jest na 12-13 czerwca (Glinik Gorlice - Orlicz S

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 25-08-1997

    Świt Krzeszowice - Radomyślanka 1-3 (0-1): Chlipała - Małodziński 2, Szymaszek; Górnik Wieliczka - Bocheński 2-1 (1-0): Kolański, Szopa z karnego - Strach; Wieczysta Kraków - Błękitni Tarnów 6-1 (2-0): Cybulski, Semper 2, T. Surowiec 3 - Latasiewicz; Unia II Tarnów - Clepardia 0-1 (0-0): Górbiel; Wolania Wola Rzędzińska - Alwernia 1-1 (1-0): Hajduk - Machna; Kolejarz Stróże - Victoria Witowice Dolne 2-0 (0-0): Barczyk 2; Tymbark - Świniarsko 3-1; Huragan Waksmund - Tamel Tarnów nie odbył się Świt Krzeszowice - Radomyślanka 1-3 (0-1): Chlipała - Małodziński 2, Szymaszek; Górnik Wieliczka - Bocheński 2-1 (1-0): Kolański, Szopa z karnego - Strach; Wieczysta Kraków - Błękitni Tarnów 6-1 (

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 21-08-1997

    MultiVita Krynica/Tylicz - Wieczysta Kraków 2-0 (0-0): R. Liber, Dziedzina; Bocheński - Świt Krzeszowice 2-0 (1-0): Wilk, Kujacz; Radomyślanka - Kolejarz Stróże 0-0; Victoria Witowice Dolne - Tymbark 2-1 (2-0): Ciastoń, Musiał - Kubatek; Świniarsko - Unia II Tarnów 0-4 (0-3): Ropski 2, Foszcz, G. Urasiński; Clepardia Kraków - Wolania Wola Rzędzińska 3-3 (1-2): Micek 2, Ptak - Hajduk 2, Kozioł; Alwernia - Błękitni Tarnów 0-1 (0-1): Gładysz; Tamel Tarnów - Górnik Wieliczka 0-3 (0-1): Szczygieł MultiVita Krynica/Tylicz - Wieczysta Kraków 2-0 (0-0): R. Liber, Dziedzina; Bocheński - Świt Krzeszowice 2-0 (1-0): Wilk, Kujacz; Radomyślanka - Kolejarz Stróże 0-0; Victoria Witowice Dolne - Tymb

  • KLASA MIĘDZYOKRĘGOWA

    GW Kraków 18-08-1997

    Wieczysta Kraków - Alwernia 0-2 (0-2): Kuciel, Ginter; Świt Krzeszowice - Tamel Tarnów 1-1 (1-1): Chlipała - Pożdżał; Błękitni Tarnów - Clepardia Kraków 2-1 (1-0): Liro 2 - Ptak; Tymbark - Radomyślanka 4-0 (1-0): Kubatek, Szewczyk, Stokłosa 2; Huragan Waksmund - MultiVita Krynica/Tylicz 2-0 (2-0): Dyrek, A. Liber; Unia II Tarnów - Victoria Witowice Dolne 1-1 (1-0): Kocik z karnego - Włodarz; Wolania Wola Rzędzińska - Świniarsko 5-1 (0-0): Stańczyk, Hajduk 2, Brożek, Kozioł - Krupa z karnego Wieczysta Kraków - Alwernia 0-2 (0-2): Kuciel, Ginter; Świt Krzeszowice - Tamel Tarnów 1-1 (1-1): Chlipała - Pożdżał; Błękitni Tarnów - Clepardia Kraków 2-1 (1-0): Liro 2 - Ptak; Tymbark - Radom

Polecane tematy

Inne artykuły

Ma, czego chciała
Liderzy wycięci
Następca Legienia
Pamięci bpa Pietraszki
TRANSFORMACJA NA SCENIE
Specjalistki od niespodzianek tworzą historię
[bez tytułu]
Karol pisze w sieci
godz. 13.40, park Tadeusza Kościuszki
KIEDY
godz. 17.31 PSM przy ulicy Głowackiego
NFZ podważył raport o klinice ginekologii
Manifestacja, która szkodzi
NIE PRZEGAP. CZWARTEK, 23.01
Skuter wręczony!!! Cios w mniejszości Co z policją pracy? Po jajo pingwina Stół wigilijny W poniedziałek
Początek wyprzedaży?
Pomysłowi oszuści ze Wschodu okradają Niemcy
WIEŚCI Z MIASTA
Artysta rozśpiewany
Rosyjski konserwatysta
Zagra legenda
ZAPOWIEDZI
Dobrze to mało
Czy karać za narkotyki
° Gdzie i kiedy wyrzucać
"Lampa i Iskra Boża"
Jak dojechać na cmentarze
Marsz, marsz dla Niepodległej
Posłowie na internet czasu nie mają
Atos Zasady
A JEDNAK MOŻNA WCZEŚNIEJ
Kłopot z pasami rowerowymi
"Rodzina na swoim" się kurczy
Gonili rywali
KOLACJA PRZY ŚWIECACH / Symfonia we dwoje
Orlik już się wzbił
Inwazja USA na Czechy
Praskie Wembley
Toczą się graficzne wojny
KOMUNIKAT
DON KICHOT Z ZAMKU BOBOLICE
BGŻ trafi w ręce holenderskiego Rabobanku?
Jak wygląda Engler w miniaturze
DAWNO TEMU...
Miednoje - Golgota polskiej policji
Samotny informator
Rząd usuwa leki bez recepty ze sklepów
Niewdzięczna satyra
Jest taki dzień
WYPADKI
Powrót weteranów
Rachunki od teściów
KADR Z TYGODNIA
LUDZIE
Kto się boi odwołania
Bez kary za katastrofę w Kitschu
Nikomu nic nie będę udowadniał
W SKRÓCIE
Wybieg z akcjami Banku Ochrony Środowiska
Powstanie z kolan