Internetowe Archiwum Gazety Wyborczej

Inne tagi

alicja głowacka

(znalezionych: 147 )

  • Szlachetne Zdrowie...

    GW Radom MAK 26-01-2000

    przyjęć SPZOZ Kozienice, ul. Sikorskiego 10 wewnętrzny, pulmonologiczny, zakaźny, pediatryczny, ginekologiczno-położniczy, chirurgii ogólnej, ortopedyczny, otorynolaryngologiczny, urologiczny, izba przyjęć Gabinety stomatologiczne poza Radomiem Nazwa adres Gabinet Stomatologiczno-Lekarski Kłoda, ul. Leśna 15 I-Dent Urbańska-Gęsiorska Rusinów, Zaciszna 30 Gabinet Stomatologiczny Jolanta Kasa Sienno, Czachowskiego 5 Indywidualna Praktyka Lekarska Gniewoszów, Sarnowska 14 Alicja Świtka SPZOZ Wieniawa przyjęć SPZOZ Kozienice, ul. Sikorskiego 10 wewnętrzny, pulmonologiczny, zakaźny, pediatryczny, ginekologiczno-położniczy, chirurgii ogólnej, ortopedyczny, otorynolaryngologiczny, urologiczny, izba

  • Pochwal się, że dostałeś się na Uniwersytet Łódzki!

    GW Łódź 14-08-2006

    Czarnecka MagdalenaCzarnecki MichałCzerwińska MałgorzataCzulewicz MarcinCzyżykowski MateuszDerendarz PawełDębski DanielDominiak AgnieszkaDukat PaulinaDura KatarzynaDurczewska AleksandraFedisz MilenaFedoniuk KatarzynaFigura PaulinaFigurski DawidFilipek KrzysztofFlorczak IzabelaFoltyńska EmiliaFrączak KatarzynaFrątczak MartaFurmanek PaulinaGąsiorowski TomaszGetner Katarzyna Głowacka KatarzynaGnatek PaulinaGolański AndrzejGołuchowska MirosławaGos JolantaGospodarczyk TomaszGoss PiotrGoździkowska AnnaGórecka Katarzyna Czarnecka MagdalenaCzarnecki MichałCzerwińska MałgorzataCzulewicz MarcinCzyżykowski MateuszDerendarz PawełDębski DanielDominiak AgnieszkaDukat PaulinaDura KatarzynaDurczewska AleksandraFedisz MilenaF

  • Nowożeńcy

    Gazeta Stołeczna 11-06-1996

    Mieczysław i Jędras Alicja Jolanta * Dąbrowski Michał Igor i Malesa Wioletta * Gemza Sławomir i Czubak Monika Iwona * Mirkowski Artur Edward i Piechal Anna Elżbieta * Rosik Marcin Julian i Rególska Iwona Anna * Sieradzki Zbigniew Robert i Kurek Katarzyna * Śliz Piotr i Rozmuszyńska Renata PRAGA PÓŁNOC - 1 czerwca * Kalata Paweł i Suska Beata * Kosek Grzegorz Wiesław i Nejman Dorota Anna * Muc Jacek i Rodek Dorota * Sadowski Tomasz Janusz i Jóźwiak Beata * Woźniak Marcin Rafał i Kozłowska Sylwia Mieczysław i Jędras Alicja Jolanta * Dąbrowski Michał Igor i Malesa Wioletta * Gemza Sławomir i Czubak Monika Iwona * Mirkowski Artur Edward i Piechal Anna Elżbieta * Rosik Marcin Julian i Rególsk

  • SPORT SZKOLNY

    GW Bydgoszcz DSSS, DSSS, DSSS, DSSS 06-05-2004

    ="0" cellpadding="2" bordercolor="Black">Skład VIII LO Bydgoszcz: Monika Naczk, Magdalena Bydołek, Monika Weder, Alicja Lenzkowska, Katarzyna Wysocka, Marta Kamińska, Katarzyna Ćwikła, Dominika Wojciechowska, Paulina Polańczyk ="0" cellpadding="2" bordercolor="Black">Skład VIII LO Bydgoszcz: Monika Naczk, Magdalena Bydołek, Monika Weder, Alicja Lenzkowska, Katarzyna Wysocka, Marta Kamińska, Katarzyna Ćwikła, Dominika Woj

  • Sprawdź, czy się dostałeś

    GW Łódź JAKUB WIEWIÓRSKI; KATARZYNA; SZOSTAK AGNIESZKA; SZUBA AGNIESZKA; JOANNA 20-07-2001

    Anna Alicja 6. Barwicki Łukasz Adam 7. Bąba Dorota Ewa 8. Bąbała Cezary 9. Bączyk Katarzyna Dominika 10. Bąmbrych Anita Edyta 11. Bilas Agnieszka Anna 12. Bladoszewska Marta Barbara 13. Bogdan Dominika Anna 14. Bomanowska Aleksandra Maria 15. Brożek Sebastian 16. Bugajska Elżbieta Aleksandra 17. Burzyk Katarzyna Dorota 18. Cebartowski Patryk Adrian 19. Chachulska Karolina Maria 20. Ciabiada Beata 21. Cierniak Jakub 22. Cieślak Patrycja 23. Delegiewicz Katarzyna 24. Dolak Sylwia Magdalena 25. Doluk Anna Alicja 6. Barwicki Łukasz Adam 7. Bąba Dorota Ewa 8. Bąbała Cezary 9. Bączyk Katarzyna Dominika 10. Bąmbrych Anita Edyta 11. Bilas Agnieszka Anna 12. Bladoszewska Marta Barbara 13. Bogdan Dom

  • Indeksy dla pielęgniarek

    GW Katowice ANNA STAŃCZYK 08-07-2003

    Alfreda; Langer Aleksandra Danuta; Lembke Karol Marek; Ludew Anna; Łomża Anna Justyna; Łukasik Bartosz Adam; Łukaszewski Adam Krzysztof; Mateja Anna Maria; Mazur Kinga Maria; Mierucka Marta Wioleta; Mletła Hanna Jadwiga; Mikoś Alicja Maria; Mila Hanna Aleksandra; Mitula Dominika Maria; Musialik Magdalena Maria; Neugebauer Anna Ludwina; Nieużyła Michał Marcin; Noras Anna Jadwiga; Ociepa Joanna Anna; Ociepa Monika Barbara; Ogrocki Łukasz Mateusz; Olaszewska Kamila Agnieszka; Orzeł Ewa Agnieszka; Otręba Alfreda; Langer Aleksandra Danuta; Lembke Karol Marek; Ludew Anna; Łomża Anna Justyna; Łukasik Bartosz Adam; Łukaszewski Adam Krzysztof; Mateja Anna Maria; Mazur Kinga Maria; Mierucka Marta Wioleta;

  • I Keep Forgetting

    DUŻY FORMAT, dodatek do Gazety Wyborczej WOJCIECH MANN 20-08-2007

    nich nie jest szałową przejażdżką chronioną przez BOR limuzyną z przyciemnionymi szybami. Tym bardziej że ostatnio w jedną stronę jedzie jeden piękny pan w garniturze, a wraca już inny. Też piękny. 1. Anna Bąk 2. Regina Widera 3. Jacek Lewiński 4. Kornelia Głowacka 5. Alicja Winiarska 6. Jakub Wajdzik 7. Aleksandra Szymańska Aleksandra pokazała, że obowiązującym rymem nie musi być "bryka-polityka", ale "car" jako "car" i "car" jako "car". Urzekła też komisję wierszem "Więc nie opieraj się, foko, bo nich nie jest szałową przejażdżką chronioną przez BOR limuzyną z przyciemnionymi szybami. Tym bardziej że ostatnio w jedną stronę jedzie jeden piękny pan w garniturze, a wraca już inny. Też piękny.

  • Finał baletowego maratonu

    strony lokalne GW - Gdańsk BARBARA KANOLD, REDAKCJA 07-04-2009

    wyrażać siebie, a nie kopiować tylko nauczycieli. I tu widoczne były od lat odmienne punkty widzenia - czy, na przykład, predestynowani do tego kierunku tańca muszą kształcić się w klasyce - ale przecież trzeba wyraźnie powiedzieć, że szkoły kształcą przede wszystkim w technice tańca klasycznego, która, jak by nie patrzeć, jest podstawą, bez której nie można rozwijać technik współczesnych. Oczywiście nie każdy uczeń szkoły baletowej staje do konkursu, jest on dla najlepszych, takich jak Ewa Głowacka Konkurs tańca odbywający się w Gdańsku potwierdził, jaką rolę "baletowe olimpiady" spełniają w procesie kształcenia artystów. Są znakomitą płaszczyzną konfrontacji dla kandydatów, porównań i dyskusji dla pedagogów

  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

    GW Poznań 09-08-2002

    Dzierzewska Alicja Ewa Dziwińska Joanna Emanowicz Aleksandra Flaczyńska Aleksandra Frankowska Marta Joanna Gajewska Małgorzata Gajowska Anna Maria Gasztkowska Marta Gawryjołek Michał Patryk Gdula Michał Ryszard Gilewicz Aleksandra Kamila Głowska Eliza Gniatkowska Barbara Wanda Gracz Joanna Magdalena Grajek Agata Grewling Łukasz Wojciech Gromadziński Piotr Grzesiak Michał Grześkowiak Łukasz Marcin Guzowska Joanna Hadyńska Anna Hlawaczek Alicja Anna Jakubowicz Anna Ilona Jasiak Kamila Jadwiga Jasińska Dzierzewska Alicja Ewa Dziwińska Joanna Emanowicz Aleksandra Flaczyńska Aleksandra Frankowska Marta Joanna Gajewska Małgorzata Gajowska Anna Maria Gasztkowska Marta Gawryjołek Michał Patryk Gdula

  • Chrabąszcz - wróg lasu

    strony lokalne GW - Radom AGNIESZKA KĘPKA 21-10-2009

    ograniczania ich populacji na obszarze działania ZOL w Radomiu" (Łukasz Brodziak), "Skuteczność preparatu Mospilan 20 SP w redukcji liczebności chrabąszczowatych" (Barbara Głowacka , Małgorzata Olczyk, Iwona Skrzecz), "Zastosowanie worków jutowych do zabezpieczania systemów korzeniowych na stałych pędraczyskach" (Małgorzata Olczyk), "Możliwości wykorzystania kapusty i cebuli do ochrony sadzonek na uprawach przed pędrakami chrabąszczowatych" (Zbigniew Wierzbowski), "Wstępne wyniki doświadczeń dotyczących Nieporadny na ziemi, powolny w powietrzu, pod ziemią czyni spustoszenie. Leśnicy biją na alarm - Melotontha melotontha, czyli chrabąszcz majowy, niszczy polskie lasy. O tym, jak zwalczać szkodnika, będą debatować podczas rozpoczynającej się dziś konferencji w Jedlni-Letnisku

  • Nowożeńcy

    Gazeta Stołeczna 24-06-1997

    Jastrzębska i Marcin Górajski Beata Ballue i Marcin Zawadzki Adrianna Kędziora i Krzysztof Bomert Monika Wernicka i Piotr Bugwicz Joanna Długokęcka i Sławomir Sobczak Magdalena Lewandowska i Łukasz Derlacki Małgorzata Królikowska i Radosław Choroś Anna Kowalska i Fryderyk Szymański Magdalena Grochowska i Krzysztof Popławski Magdalena Kozik i Grzegorz Grąt Elżbieta Gałązka i Sławomir Salamon Anna Warakomska i Marcin Mikołajczyk Jolanta Głowacka i Marek Myszko Wola 19 czerwca Małgorzata Chlebna i Robert Jastrzębska i Marcin Górajski Beata Ballue i Marcin Zawadzki Adrianna Kędziora i Krzysztof Bomert Monika Wernicka i Piotr Bugwicz Joanna Długokęcka i Sławomir Sobczak Magdalena Lewandowska i Łukasz

  • Okręgi IV i V - Kandydaci na radnych

    GW Poznań 15-10-2002

    Piotr 9. KWIEK-WALASIAK Teresa 10. ZALEWSKI Jerzy Andrzej Lista nr 12 KPEiR 1. WESNEROWICZ Gerard 2. HOFFMANN Kazimierz Mieczysław 3. CALAK Jan 4. ARMON Olgierd M. 5. MROCZYK Walery 6. PIETRASZAK Zdzisław Lista nr 13 KWW Aldona Kamela-Sowińska 1. BIELERZEWSKI Andrzej Marian 2. GŁOWACKA Anna Jadwiga 3. PLEWA Eugeniusz 4. POHL Bogdan 5. HORST Witold Franciszek 6. MAĆKOWIAK Marek Waldemar 7. SWOREK Robert 8. KACZMAREK Zofia Halina 9. SZYK Bogdan Andrzej 10. ORSKA Krystyna Lista nr 14 OKWW Piotr 9. KWIEK-WALASIAK Teresa 10. ZALEWSKI Jerzy Andrzej Lista nr 12 KPEiR 1. WESNEROWICZ Gerard 2. HOFFMANN Kazimierz Mieczysław 3. CALAK Jan 4. ARMON Olgierd M. 5. MROCZYK Walery 6. PIETRASZAK Z

  • LISTA OBECNOŚCI MATURZYSTÓW NA III WROCŁAWSKIM POLONEZIE DLA FREDRY

    GAZETA Z POLONEZEM, dodatek do GW Wrocław 18-01-2003

    Barke, Marek Bartko, Ewelina Bartnik, Katarzyna Bartnik, Hania Bartosik, Mirosława Bartosik, Dionizy Bartoszek, Anna Bartoszewicz, Jacek Barud, Filip Basara, Mariusz Baszyński, Anna Bazylewicz, Ewa Bąkowska, Wojciech Bąkowski, Justyna Bątkowska, Cezary Bdzikot, Konrad Becla, Urban Bednarczuk, Alicja Bednarek, Agata Bednarz, Anna Bednarz, Michał Bekisz, Łukasz Benedyktowicz, Piotr Bereszczyński, Agnieszka Berezowska, Ola Bergier, Justyna Bernad, Przemysław Bernecki, Michał Berski, Marcin Bezrąk Barke, Marek Bartko, Ewelina Bartnik, Katarzyna Bartnik, Hania Bartosik, Mirosława Bartosik, Dionizy Bartoszek, Anna Bartoszewicz, Jacek Barud, Filip Basara, Mariusz Baszyński, Anna Bazylewicz, Ewa

  • Dostałeś się na studia!

    strony lokalne GW - Łódź 03-08-2009

    Borowiak Monika Maria Borowska Anna Maria Bresler Katarzyna Anna Brożyna Izabela Monika Brzeska Anna Małgorzata Brzezińska Joanna Maria Brzezińska Paulina Elżbieta Buchajski Paweł Buczak Anna Marta Budzińska Anna Marta Bukała Dominika Katarzyna Burska Alicja Burska Natalia Karolina Busler Adrian Bykowski Bartłomiej Tomasz Bystrzycka Agata Wanda Caban Katarzyna Chaberski Patryk Dariusz Chłąd Paulina Monika Chmielewski Szymon Bogusław Chrobak Joanna Karolina Chudziaszek Mateusz Marek Cichocka Marta Pochwal się, że dostałeś się na Uniwersytet Łódzki. Gratulujemy! Indeks masz już w kieszeni, ale pamiętaj - to dopiero początek

  • Lista Osób Nagrodzonych W Wielkim Plebiscycie "Gazety Wyborczej" I Radia Toruń "Torunianin XX Wieku"

    GW TORUŃ 06-01-2000

    , Daszkowski Józef, Daszkowski Mariusz, Daszkowski Sławomir, Dąbrowska Alicja , Dąbrowska Katarzyna, Dąbrowska Kornelia, Dąbrowska Renata, Dąbrowski Feliks, Dąbrowski Jacek, Dąbrowski Jarosław, Dąbrowski Kamil, Dąbrowski Sławomir, Dąbrowski Włodzimierz, Dąbrowski Wojciech, Dąbrowski Zbigniew, Dedońska Aleksandra, Dejewska Danuta, Dejewski Jan, Dembowska Ewa, Demicka Dotota, Derbin Adam, Derda Stanisław, Derkowska Aniela, Derkowski Jerzy, Derkowski Michał, Dobiegała Jan, Dobresz Beata, Dokurno Henryk Dokurno , Daszkowski Józef, Daszkowski Mariusz, Daszkowski Sławomir, Dąbrowska Alicja , Dąbrowska Katarzyna, Dąbrowska Kornelia, Dąbrowska Renata, Dąbrowski Feliks, Dąbrowski Jacek, Dąbrowski Jarosław, Dąbr

  • Lista osób przyjętych do PWSZ

    GW Mazowsze (Płock) 19-07-2002

    23 Drwęcki Łukasz 24 Duda Anna Katarzyna 25 Durma Magdalena Anna 26 Duszczyk Marcin 27 Fabianowicz Katarzyna 28 Fabisiak Łukasz 29 Foltyn Marta Patrycja 30 Fronczak Katarzyna 31 Gajda Barbara 32 Gajewski Paweł 33 Gąsiorowski Michał 34 Giżyńska Małgorzata Julia 35 Głowacka Lidia 36 Gontarek Justyna 37 Grabarska Agnieszka 38 Grabowska Anna Małgorzata 39 Gralak Katarzyna Luiza 40 Grzymała Marta 41 Gumiński Rafał Kamil 42 Ipatow Ewelina 43 Jagodzińska Agnieszka 44 Jankowska Małgorzata 45 23 Drwęcki Łukasz 24 Duda Anna Katarzyna 25 Durma Magdalena Anna 26 Duszczyk Marcin 27 Fabianowicz Katarzyna 28 Fabisiak Łukasz 29 Foltyn Marta Patrycja 30 Fronczak Katarzyna 31 Gajda Barbara 32 Gaj

  • Witamy, nowych żaków

    GW Zielona Góra 19-07-2003

    , Janowska Anna Maria, Janus Kamil Łukasz, Jarek Bartłomiej, Jarnut Maria, Józwa Marta Józefina, Juryniec Anna, Kaczmarek Danuta Edyta, Kaczmarek Patrycja Ewa, Kamiński Michał, Kanigowska Anna, Karasiński Łukasz, Karwatowicz Krystian Ryszard, Kiełkowska Alicja , Kłysz Dagmara, Kolanowski Krzysztof Bogusław, Kondrarowicz Katarzyna Maria, Kot Dominika, Kowalczyk Tomasz Marek, Kowalewska Marta Anna, Kowalski Łukasz, Krycka Katarzyna, Kryl Łukasz Paweł, Kuls Łukasz Mariusz, Kuszpit Paulina, Lachowska Paulina , Janowska Anna Maria, Janus Kamil Łukasz, Jarek Bartłomiej, Jarnut Maria, Józwa Marta Józefina, Juryniec Anna, Kaczmarek Danuta Edyta, Kaczmarek Patrycja Ewa, Kamiński Michał, Kanigowska Anna, Karas

  • NowI ławnicy lubelskich sądów

    GW Lublin 25-10-2003

    , Frąckiewicz Stanisława Wiesława, Furgał Andrzej Zdzisław, Gajewska Zofia Jadwiga, Garbacz Helena, Gąszczyk Zbigniew Jan, Gilewicz Olga Katarzyna, Głażewska Alina Teresa, Głowacka Anna Maria, Główka Krzysztof, Gnat Ryszard Antoni, Gnyp Małgorzata, Gola Maria Stanisława, Golan Alicja Bogusława, Gołębiowska Wioletta, Gontarczyk Cecylia, Goryl Anna Zdzisława, Gorzkowska Bożenna, Górka Krystyna, Górska Renata, Grabczyk Tadeusz Jan, Greguła-Kajpus Iwona Jolanta, Griszyn-Charkowska Danuta, Grudzińska Helena , Frąckiewicz Stanisława Wiesława, Furgał Andrzej Zdzisław, Gajewska Zofia Jadwiga, Garbacz Helena, Gąszczyk Zbigniew Jan, Gilewicz Olga Katarzyna, Głażewska Alina Teresa, Głowacka Anna Maria, Głów

  • Podliczą nas z Unii

    GW Wrocław PRZEWODNICZĄCY MIEJSKIEGO BIURA DO SPRAW REFERENDUM, WŁODZIMIERZ PATALAS 19-05-2003

    . Wolski Ernest Obwodowa Komisja Wyborcza nr 77 we Wrocławiu gmach główny Politechniki Wrocławskiej, wybrzeże Wyspiańskiego 27 1. Drynda Alicja 2. Galant Marta 3. Janus Anna 4. Jaskółka Stanisław 5. Kobak Walentyna 6. Małolepsza Elżbieta 7. Mężyk Grażyna 8. Olber Łukasz 9. Olszewski Stanisław 10. Pawluk Tomasz 11. Serkiz Katarzyna Obwodowa Komisja Wyborcza nr 78 we Wrocławiu Dom Studencki "Parawanowiec", pl. Grunwaldzki 28 1. Bolek Marek 2. Czerniak Sylwia 3. Głowacka Grażyna 4 . Wolski Ernest Obwodowa Komisja Wyborcza nr 77 we Wrocławiu gmach główny Politechniki Wrocławskiej, wybrzeże Wyspiańskiego 27 1. Drynda Alicja 2. Galant Marta 3. Janus Anna 4. Jaskółka Stanisław

  • UNIWERSYTET ŚLĄSKI

    GW Katowice 12-07-2001

    Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Achtelik Filip, Adamczyk Arkadiusz, Antonowicz Anna, Bałys Joanna, Baran Marcin, Bartoń Agnieszka c. Grażyny, Bendor Paweł, Biegała Magda, Biernat Wojciech, Blacha Edyta, Błaszczyk Agnieszka, Bojanowski Błażej, Broda Anna, Brzęk Janusz, Bubiak Monika, Buchta Anna, Chmielowska Dagna, Chruszcz Karina, Chruścińska Paulina, Czachórski Jerzy, Czekaj Katarzyna, Daszkowska Agata, Dobrowolska Alicja , Dusik Anna, Fent Agnieszka, Feruga Edyta, Fliśnik Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Achtelik Filip, Adamczyk Arkadiusz, Antonowicz Anna, Bałys Joanna, Baran Marcin, Bartoń Agnieszka c. Grażyny, Bendor Paweł, Biegała Magda, Biernat Wojciech, Bla

Polecane

  • Własny, przestronny, z ogródkiem

    Kupno domu kilku-, a zwłaszcza kilkudziesięcioletniego, niesie ze sobą spore ryzyko Jak i co sprawdzać kupując dom? Na co zwracać...

  • Sprawa z Poznania zwaliła mnie z nóg. Ale to incydent

    Rozmowa z Danutą Gadziomską * Karol Dolecki: Jak pani skomentuje to, co się stało w Poznaniu? Danuta Gadziomska: Bez wątpienia p...

  • Minus 79 sądów rejonowych

    Minister sprawiedliwości mimo protestów sędziów, PSL-u i opozycji podpisał rozporządzenie likwidujące 79 małych sądów rejonowych ...

  • Kradli pod nosem szefa

    Z kasy Biura Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Katowicach wyparowało co najmniej pół miliona złotych. Z tego powodu kierująca...

  • W SKRÓCIE

    Porodówka w remoncieOddział położniczy w szpitalu Biziela przechodzi gruntowny remont. - Wymieniana jest instalacja elektryczna,...

  • Bez muzycznych mielizn

    Po dwóch latach pojawi się na jedynym koncercie w gdyńskim Uchu wrocławska formacja Robotobibok, jeden z najważniejszych zespołów...

Polecane tematy

Inne artykuły

Odlot w Paryżu
Z POLICJI
Anglicy wygrywają i ciągle walczą o Euro
Dziesięć krótkich fabuł w jeden wieczór
Opodatkować się?
Muszą Chcieć Pomocy
Aegis ma oferty przejęcia
Nokdaun na treningu Warty Poznań
WieloKULturowa Masala
Korona gra dalej
Tour de France. Nikt nie ma odwagi do ataku w deszczowych Wogezach
KRÓTKO
Lwy Północy zapraszają na boisko dzieci
KRÓTKO
Czy kurczaki znikną z targowisk?
Rynek głównie biesiadny
Będzie granda
Bogdanka pobiła nasze kopalnie
"Barka" hejnalistów z wieży Mariackiej
Odra nad Bystrzycą
Życie lepsze niż marketing
Jan Urban: Widzę ciemność
NIE SIEDŹ W DOMU / DROGA NA METEORYT
Fizyk wśród psychologów
PIENIĄDZ M0ŻE RUSZYĆ GOSPODARKĘ
Szopa pełna amfy
Kuroń kontra Urząd Dzielnicowy
Bitwa o centralę Krajowej Spółki Cukrowej, Toruń walczy o cukier
papierosowa fikcja
Inwestorzy poza rynkiem
Neonazista w areszcie
KRÓTKO ZAPROSZENIA
Remis Stali
Mikołaj: nie zdawałem sobie sprawy z rangi wydarzenia
JAK TO ROBIĄ NIEMCY
KRONIKA POLICYJNA
W nagrodę poleci do Kraju Kwitnącej Wiśni
Elitarne towarzystwo
Angielskie wzory
Jazz, Polka, Bangkok
Wielcy nieobecni
Superszybki superprom
Amfiteatr pełen kibiców. Mimo niepogody
W pełnym składzie po medale
Utrudnienia w ruchu
SPORT W SKRÓCIE
Patent ze smakiem
Polski kłopot z niebieską Ukrainą
Odliczanie w stoczni
Nauczyłem się pokory...
Kino na Elektoralnej
Lider w Legionowie
Najlepsze komitety z województwa śląskiego
Napisz do Kasi
Narkotykowe eldorado
Metropolis
Pułapka na pasażerów
Kwestujemy!
By Serafa już nie zalewała
Z INNEJ BECZKI